Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy beszéljem meg a férjemmel? Gyereket szült neki a szeretője, 2 hónapos a baba, de van egy 12 éves gyereke is a volt felesegetől, tőle már évek óta elvalt mikor megismertem,

Figyelt kérdés

Én meddő vagyok, nem jön össze a baba pedig évek óta nem védekezünk, megbocsajtottam a férjemnek mert szeretem, és én nem vagyok képes gyereket adni neki amiért szégyenlem magam, és nem érzem 100%-os nőnek magam,

Eddig csak kepről láttam a babát de szeretném ha elhozna egy két órára a férjem a babát hadd lássam én is, de az anyuka ezt nem engedi, a férjem sokat megy babázni és kirekesztve érzem magam, azt mondta már nem szereti a nőt és már nincs köztük semmi, a férjemmel van vagyoni papírunk, ezért a vagyon miatt nem maradhatott velem, rosszul esik hogy én kimaradok ebből a reszből, a volt feleség full féltékeny hogy a szerető szült, és most mi jóba lettünk, zavarja hogy a baba mellett a nagyobbik gyerekre nem jut annyi idő, mert ő a másik gyerekkel van, ezért már csak 2 hetente jön a nagyobbik gyereke, de akkor itt van vele az apukája, régebben a nagy itt volt heti 3-4 napokat is, szerintetek jogos hogy szeretném látni a babát egy két órára? A férjem gyereke, akkor simán elhozhatná, Én a nővel nem akarok találkozni, oda sem enged magához, és a nagyobbik gyerek sem látta a picit, és az anyja ezt sérelmezi, és mondta a férjemnek hogy vigye el a baba anyjához a gyereket hadd nézze már meg, csak én nem láthatom a babát?



2022. nov. 21. 16:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Mi vaaaan?
2022. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem jól értem a dolgot...
2022. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Melyik része nem érthető?
2022. nov. 21. 16:30
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

"szerintetek jogos hogy szeretném látni a babát egy két órára?"


Nem jogos. Neked jogi értelemben semmi közöd ahhoz a gyerekhez. A baba még csak 2 hónapos, az anyja nélkül nem vihetik sehová. A bíróság általában a gyerek 3 éves koráig nem szokta engedni, hogy az apa egyedül elvigye a gyereket bárhová is. Mindenhez kell az anya beleegyezése is. Neked meg jogi értelemben nem rokonod a gyerek, semmi közöd hozzá, tehát nem kötelezhető arra a baba anyja, hogy megmutassa nektek a gyereket. Az apának van joga meglátogatni a babát ott ahol a baba is lakik az édesanyjával. Sajnálom, de jogilag ez van.

2022. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ, remélem 3 éves kora után én is láthatom a babát, már nagyon várom hogy 3-asban menjünk programozni, és ha itt lesz a nagyobbik is akkor 4-en:)
2022. nov. 21. 16:36
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elveszíteni a családom, inkább megvárom ezt a pár évet míg nagyobb lesz
2022. nov. 21. 16:38
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
A férjed milyen gyakran látogatja a szeretőjét?
2022. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%
Te nem vagy normalis
2022. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Heti 3 éjszakát van ott hetköznap, hétvégén velem van és a nagyobbik gyerekkel, ha nem jön a nagy, akkor kettesben vagyunk, de volt hogy, anyuka hívott, és akkor el kellett mennie a páromnak, de az ritka volt szerencsére
2022. nov. 21. 16:43
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Azért mindenhez kell a gyerek anyjának a beleegyezése. Nem gondolnám hogy egy szerető olyan boldogan küldené hozzád a gyerekét. Van ám olyan verzió is amikor ő akar közös programot csinálni a gyerek apjával meg a közös gyerekükkel és ebből a programból téged kihagynak. Ők a gyerek szülei és nem te. Szóval ne vegyél mérget rá, hogy a gyerek anyja majd mindenbe beleegyezik amit te kitalálsz (az ő gyerekével kapcsolatban).

2022. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!