Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy beszéljem meg a férjemmel? Gyereket szült neki a szeretője, 2 hónapos a baba, de van egy 12 éves gyereke is a volt felesegetől, tőle már évek óta elvalt mikor megismertem,

Figyelt kérdés

Én meddő vagyok, nem jön össze a baba pedig évek óta nem védekezünk, megbocsajtottam a férjemnek mert szeretem, és én nem vagyok képes gyereket adni neki amiért szégyenlem magam, és nem érzem 100%-os nőnek magam,

Eddig csak kepről láttam a babát de szeretném ha elhozna egy két órára a férjem a babát hadd lássam én is, de az anyuka ezt nem engedi, a férjem sokat megy babázni és kirekesztve érzem magam, azt mondta már nem szereti a nőt és már nincs köztük semmi, a férjemmel van vagyoni papírunk, ezért a vagyon miatt nem maradhatott velem, rosszul esik hogy én kimaradok ebből a reszből, a volt feleség full féltékeny hogy a szerető szült, és most mi jóba lettünk, zavarja hogy a baba mellett a nagyobbik gyerekre nem jut annyi idő, mert ő a másik gyerekkel van, ezért már csak 2 hetente jön a nagyobbik gyereke, de akkor itt van vele az apukája, régebben a nagy itt volt heti 3-4 napokat is, szerintetek jogos hogy szeretném látni a babát egy két órára? A férjem gyereke, akkor simán elhozhatná, Én a nővel nem akarok találkozni, oda sem enged magához, és a nagyobbik gyerek sem látta a picit, és az anyja ezt sérelmezi, és mondta a férjemnek hogy vigye el a baba anyjához a gyereket hadd nézze már meg, csak én nem láthatom a babát?



2022. nov. 21. 16:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
95%

Ja hogy ott is alszik a szeretőjénél?

Ti hány évesek vagytok?

Te normális vagy???

2022. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Munka után ott alszik segít a fürdetésben, meg az altatásban, aztán ott alszik a másik szobában,nem vehetem el egy szülőtől hogy ne gondozza a kisbabáját csak azért mert én nem tudok szülni, igen normális vagyok, 34 éves vagyok már, miért? Csak nem én vagyok a szar? Amúgy egy órára szerettem volna látni,a párom babáját, de értem hogy nem lehet, csak rosszul esik
2022. nov. 21. 16:52
 13/39 anonim ***** válasza:
95%
Neked egy szakember kellene
2022. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Miért?
2022. nov. 21. 16:59
 15/39 anonim ***** válasza:
95%

Remélem, hogy ez csak egy troll kérdés.


Ha mégsem, keress fel egy pszichiátert, nem tűnsz normálisnak a leírtak alapján.

2022. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi baj nincs a gondolkozásommal, senkit sem bántottam, vagy ilyesmi
2022. nov. 21. 17:05
 17/39 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is keress fel egy pszichológus szakrendelőt baromi gyorsan.

Amúgy szerintem ez a kis történet is kitaláció és nettó kamu.

Egy mentálisan ép egészséges ember a közelében sem jár ennek a dolognak amit itt a kérdező leírt.

2022. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
94%

Remélem trollkodás.



Ha mégse az, akkor a sztori alapján pont hogy te vagy a szerető, nem? Mármint a pasinak van gyereke akiről gondoskodik, munka után oda megy haza, ott alszik stb...

2022. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Neharagudj, de miért lenne velem baj? Más is megbocsájtott már megcsalast, az hogy gyerek lett, már nem lehet vissza csinálni, a párom meg csak szeretne foglalkozni a gyerekével, és a nagyobbal is igyekszik sokat lenni csak ez most más szitu, én meg nem utálom a gyerekeket, ők nem tehetnek semmiről,


Akkor mégis mi a baj velem?

2022. nov. 21. 17:09
 20/39 anonim ***** válasza:
95%

Ez komolyan valós kérdés?

Vagy csak a szokásos délutáni trollkodás??!

Létezik ennyire önbecsülés nélküli szolgalelkű köpnivaló rongy "nő"?

Vagy ez valami diagnózis nélküli mentális betegség?

Jézus Úristen... 🤦

2022. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!