Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy beszéljem meg a férjemmel? Gyereket szült neki a szeretője, 2 hónapos a baba, de van egy 12 éves gyereke is a volt felesegetől, tőle már évek óta elvalt mikor megismertem,

Figyelt kérdés

Én meddő vagyok, nem jön össze a baba pedig évek óta nem védekezünk, megbocsajtottam a férjemnek mert szeretem, és én nem vagyok képes gyereket adni neki amiért szégyenlem magam, és nem érzem 100%-os nőnek magam,

Eddig csak kepről láttam a babát de szeretném ha elhozna egy két órára a férjem a babát hadd lássam én is, de az anyuka ezt nem engedi, a férjem sokat megy babázni és kirekesztve érzem magam, azt mondta már nem szereti a nőt és már nincs köztük semmi, a férjemmel van vagyoni papírunk, ezért a vagyon miatt nem maradhatott velem, rosszul esik hogy én kimaradok ebből a reszből, a volt feleség full féltékeny hogy a szerető szült, és most mi jóba lettünk, zavarja hogy a baba mellett a nagyobbik gyerekre nem jut annyi idő, mert ő a másik gyerekkel van, ezért már csak 2 hetente jön a nagyobbik gyereke, de akkor itt van vele az apukája, régebben a nagy itt volt heti 3-4 napokat is, szerintetek jogos hogy szeretném látni a babát egy két órára? A férjem gyereke, akkor simán elhozhatná, Én a nővel nem akarok találkozni, oda sem enged magához, és a nagyobbik gyerek sem látta a picit, és az anyja ezt sérelmezi, és mondta a férjemnek hogy vigye el a baba anyjához a gyereket hadd nézze már meg, csak én nem láthatom a babát?



2022. nov. 21. 16:17
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Nincsenek mentális problémáim, amikor ment szülni a szerető és a férjem is vele ment, ő vitte a kórházba, akkor sem tettem semmi rosszat, izgultam hogy egészséges legyen a baba, de ennyi, addigra már tudtam hogy terhes, a férjem mindent megbeszél velem, most miért engem kell támadni amúgy?
2022. nov. 21. 17:19
 22/39 anonim ***** válasza:
94%
Senki nem "támadott", neked lenne jobb ha kezeltetnéd ezt a kóros mentalitást.
2022. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez full retard. 😂 Amúgy meg szimplán a gyk staff újabb látogatottság növelő kamuja.

Megint jó lett a történet, ha majd megül a sztori kicsit csavarj rajta.

2022. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
De mi ebben a kórós? Akkor fejtsd ki légyszi
2022. nov. 21. 17:22
 25/39 anonim ***** válasza:
95%

Az a kóros, hogy tulajdonképpen semmibe veszed magad.Ez nagyon nem jó. Attól, hogy nem lehet gyereked, még nem vagy értéktelen.

Ezenkívül szerintem ne is álmodj róla, hogy anyukásat játszhatsz a férjed szeretőjének a gyerekével.


Esküszöm, hogy elmondok egy imát azért, hogy ez a történet kamu legyen.

2022. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
93%

Pfuu ez nagyon kamu szagú dolog, de ha igaz akkor tényleg kezeltesd magad..

Ebben a “kapcsolatban” te csak egy külsős valami vagy nem veszed észre? Réges régen le kellett volna már lépned, ha ez igaz..

Önbecsülés a béka segge alatt gyök 2-vel.

2022. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
93%
Kamu. Volt már 1-2 hete. Akkor még csak éppenhogy kiderült hogy terhes a szerető, azóta már 2 hónapos a gyerek? Az első feleség és a 13 éves gyerek is stimmel. És ugyanilyen szánalmasan, alárendelődően picsogott hogy ugyan hogy lesz nekik pénzük ennyi gyerekre most hogy már ezt a gyereket is el kell tartaniuk ketten. Ugyanez a lábtörlő szöveg, kevés változtatással. Incel troll, ahogy egy jó feleséget elképzel 🤣
2022. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
92%

Mondtam már hogy azért nincs törölve ez a NYILVÁNVALÓAN KITALÁLT KAMUKÉRDÉS mert a gyk staff ezzel akar forgalmat generálni.

Teljesen világos hogy kamu. Én is emlékszem erre a kérdésre más megfogalmazással.

Nem értem miért kell ez. Így is annyi retardált kamukérdés van minek még hozzá tenni?!

2022. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az a kérdés? Most már nagyon kíváncsi vagyok. 🤣
2022. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kész hárem a pasi körül:D
2022. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!