Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közöljem a féltékeny barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közöljem a féltékeny barátommal h egyik hétköznap munkahelyi ünnepi ebéd lesz, vagy jobb eltitkolni?

Figyelt kérdés

Mindenből képes veszekedést csinálni, vagy ellenőrizni.

Valami munkaünnepe vagy mi alapján lesz egyik hétkoznap 14-16-ig egy "ebéd" egy vendéglátóhelyen(párom vendéglátós és az összes vend.látó helyet és dolgozókat ismeri),amire munkahelyről fogunk menni.(onnan pedig haza mindenki, 16 után, mint rendes munkaidőben)


Nem szokott értem jönni, munkában nem hívogat, nem találkozunk naponta, sanszos h meg sem tudná hogy lesz egy ilyen "csapatépítő"

De ha meg elmondom, lehet jönne ellenörizgetni, szétnézni, vagy hívogatna közben, vagy nem tudom, de nagyon kreatív abban amikor belém köt vádol. Nem akarok veszekedni



#veszekedés megelőzés
2022. nov. 23. 08:53
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
75%
Nem titkolnam , kiveve ha te is beteg vagy.
2022. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
91%

"Kizárásos alapon a barátom."


Jézusom!

Én az álláskereséshez állnék így hozzá, ha munkanélküli lennék. Nem ám a párkereséshez!

Ha senkid nincs (egy darabig), akkor összedől a világ?

Mit mondjak, megérdemled a sorsodat...

2022. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon nagy gond, hogy féltékeny feszt.

Most ha elmondod lehet nem hagyj majd békén, ha nem osztod meg vele és véletlenül kiderul még nagyobb feszültséget generálna.

Viszont ne felejtsd el egy ilyen ember, aki képes felborítani az estéd kollégák előtt, vagy folyamatosan gyanakodik és hasonlók nem fog megvaltozni.

Komplexusai vannak és rajtad vezeti le.

Így akarod élni vele az életed? Helyedben inkább lennék egyedül, mert ilyen személynél nem tudod mikor robban a bomba és akár bántalmazásig fajul...

2022. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
78%

Na várjunk, várjunk!

Végső soron te a barátod mellett társkeresőzöl. Magad írod, hogy mostanában is ismerkedsz, ill. felsorolsz két példát.

Nos, akkor a barátod viselkedése teljesen érthető. Ha nem is tud semmi konkrétumot, érzi, hogy mellőle kikacsingatsz. Ezek után természetes, hogy féltékeny, nem bízik benned és minden programot (amire nélküle mész) ellenőrizni akar.


Huh, iszonyatos gáz a viselkedésed, kérdező!

2022. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
41%

14

Igen ez nekem is szemet szúrt, hogy mostanában is ismerkedik, csetelget másokkal. :)

2022. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
80%
Miről beszéltek? Szerintem nyitott kapcsolatban vannak. xD
2022. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedem. Csak ismerkedtem. Es rajottem arra hogy most sincs normalis. Ahogy korábban sem volt, 8 ev alatt sem.

Voltam eleget egyedul is.

Párkapcsotra van szuksegem nem egyedulletre.

Es ha ő a pasik maximuma, akkor ő.

Megcsalók meg szexhajhászok vagy akik nem is szeretnek, meg csak csetelegetnek es ennyi, vagy érzelmi nullák nekem nem kellenek.

2022. nov. 23. 13:04
 18/43 A kérdező kommentje:
Nem mondom el szerintem. Nem akarok egy kötelező small talkos formális kínebédről veszekedni meg magyarázkodni otthon.
2022. nov. 23. 13:08
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

"magyarázkodni otthon"

Otthon? Amikor nem is találkoztok minden nap, és nem vagy kislány és ő nem az anyukád vagy az apukád?

2022. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne magyarázkodni egy céges rendezvény miatt???
2022. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!