Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közöljem a féltékeny barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közöljem a féltékeny barátommal h egyik hétköznap munkahelyi ünnepi ebéd lesz, vagy jobb eltitkolni?

Figyelt kérdés

Mindenből képes veszekedést csinálni, vagy ellenőrizni.

Valami munkaünnepe vagy mi alapján lesz egyik hétkoznap 14-16-ig egy "ebéd" egy vendéglátóhelyen(párom vendéglátós és az összes vend.látó helyet és dolgozókat ismeri),amire munkahelyről fogunk menni.(onnan pedig haza mindenki, 16 után, mint rendes munkaidőben)


Nem szokott értem jönni, munkában nem hívogat, nem találkozunk naponta, sanszos h meg sem tudná hogy lesz egy ilyen "csapatépítő"

De ha meg elmondom, lehet jönne ellenörizgetni, szétnézni, vagy hívogatna közben, vagy nem tudom, de nagyon kreatív abban amikor belém köt vádol. Nem akarok veszekedni



#veszekedés megelőzés
2022. nov. 23. 08:53
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Siman azt mondom hogy munkahelyen 5 perccel tudtam meg előtte. Es átmentünk oda kajálni aztán mentünk is. Meg jó sz.r volt, kár hogy nem volt ott helyettem small talkozni, mert ő amugy ilyen formális bájcsevejekben profi, mindenkinek szimpi, nagyon társasági, gyakran hívom hogy képviseljen engem..:D


Azaz rámegyek egolegyezésre.

Ha muszáj lesz


(Kezelni is tanulom a tikkjeit..)

2022. nov. 23. 15:25
 42/43 A kérdező kommentje:

Tényleg, amikor én szeretek háttérbe vonulni, ő szinte a legnagyobb örömmel veszi át az irányítást, és beszél intézkedik helyettem es ezeket mind tarsaságian, barátian, mindenkit képes manipulálni is. Szeret férfi lenni nagyon. Én meg a csendes "háttérhatalom":D

Én iranyítom őt, ő pedig mindenkit :)

Igazából nem is csak ez, de rengeteg olyan sokminden megvan benne amit másokban hiába is keresnék.

2022. nov. 23. 15:46
 43/43 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ha félni kell tőle, akkor az nem szerelem, szerintem szakíts vele. Normális embernek nem rándul görcsbe a gyomra, vagy gondolkozik ilyeneken, mondja-e vagy ne a párjának, mert milesz.


Nem tudom, miért opció az hogy ő kevésbé sz-r mint a többi, és miért nem opció az, hogy egyedül vagy és akkor nem szr és nem kell hisztis férfiak hóbortján zilálnod :D

2022. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!