Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közöljem a féltékeny barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közöljem a féltékeny barátommal h egyik hétköznap munkahelyi ünnepi ebéd lesz, vagy jobb eltitkolni?

Figyelt kérdés

Mindenből képes veszekedést csinálni, vagy ellenőrizni.

Valami munkaünnepe vagy mi alapján lesz egyik hétkoznap 14-16-ig egy "ebéd" egy vendéglátóhelyen(párom vendéglátós és az összes vend.látó helyet és dolgozókat ismeri),amire munkahelyről fogunk menni.(onnan pedig haza mindenki, 16 után, mint rendes munkaidőben)


Nem szokott értem jönni, munkában nem hívogat, nem találkozunk naponta, sanszos h meg sem tudná hogy lesz egy ilyen "csapatépítő"

De ha meg elmondom, lehet jönne ellenörizgetni, szétnézni, vagy hívogatna közben, vagy nem tudom, de nagyon kreatív abban amikor belém köt vádol. Nem akarok veszekedni



#veszekedés megelőzés
2022. nov. 23. 08:53
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Az egyedüllét nem fog megváltani. Attol a világ még nem fog megváltozni. Nekem elhiheted.

Most is ugyanaz a felhozatal.

Ugyanugy keresni kéne 1000 ből az egyet. Nincs nekem erre egy életem. Hogy a tökéletest hajkurásszam.

2022. nov. 23. 15:03
 32/43 A kérdező kommentje:
És nem egyedül tervezem az életem sem. Jo tud lenni ideig óráig, de soha nem célom.
2022. nov. 23. 15:04
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos elmondanám a munkahelyi ebédet és ha nekiállna hisztizni, számonkérni stb akkor mehetne is amerre lát. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy nem ábrándulsz ki belőle és ne írd, hogy ő jobb és normálisabb mint a többi pasi mert nagyon nem úgy tűnik. Nem ér neki semmit a szavad, nem megalázó ez neked??
2022. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Hogyne érne neki semmit a szavam? Nem mentem hozzá, gyereket se akarok. Az en szavam csak, ami itt dönt

Nem ő van velem, hanem én vele.

Ez mindkettőnknek tisztasor.

2022. nov. 23. 15:10
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármit érne a szavad neki akkor nem vádolgatna meg veszekedne. Bízna benned.
2022. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Ez tévedés.

Ez az ő mentális tikkje, tőlem független. Ez a saját komplexusa, nem az hogy én igy meg ugy vagy amugy.

2022. nov. 23. 15:16
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te fordítva ülsz a lovon.


"Az en szavam csak, ami itt dönt


Nem ő van velem, hanem én vele.


Ez mindkettőnknek tisztasor."


Közbe meg itt remegsz, mert nem mered neki elmondani, hogy munkahelyi ebédre mész.

2022. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Ez kivetítése csak a belső frusztrációinak rám. Nem arrol van szó hogy az ÉN szavam nem számitana. Arrol van szó hogy NEKI vannak problémái ÖNMAGÁVAL.

Ha nem oldja meg akkor nem oldja meg. Amugy én hallgattam erről előaďásokqt tanultam a témában, nála a súlyossága az a azint, hogy ha akarna se tudna megváltozni. A menthetetlen. Itt engedtem én ezt el.ilyen es kesz.

Jobb mint a sok troger hűtlen paraszt akkoris.

2022. nov. 23. 15:18
 39/43 A kérdező kommentje:

Nem arrol van szo hogy nem merem!

Hanem nem akarok errol vitát nyitni. A kulcsszavak közt is van. Zsibbasztanak az ilyen veszekedések.

2022. nov. 23. 15:18
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy fog zsibbasztani, ha kiderül.


Abból nem lesz balhé?

2022. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!