Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás ez?

Figyelt kérdés
Megsérültem, nem tudok lábraállni, még jó pár napig. Én arra vágyom, hogy ezt a pár napot amennyire lehet töltse mellettem, ehelyett ő a barátaival akar iszogatni, mondván hogy azt az egy fél napot kibírom nélküle is. Ez normális?
2022. nov. 23. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
nem nagy elvárás, nekem eszembe nem jutna ilyen helyzetben iszogatni menni.
2022. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem is jár dolgozni?
2022. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

“Amennyire lehet”

Nyilván nem várom el, hogy szabadságot vegyen ki emiatt, de homeoffice-ban van.

2022. nov. 23. 09:20
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ezt is meg lehetne oldani kompromisszummal... Nő vagyok. Próbáld nem leterhelni azzal, hogy neki melletted KELL lennie, mert már most azt fogod sugallni, hogy púp vagy. Mondd meg neki, hogy jó lenne, ha napközben csinálna ebédet, filmezne, össze bujna veled, aztán este elmehetne pár órára, és másnap megint lehetne veled.
2022. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem ő másképp érzi, ilyen fajta ember vagy le se t*j.

Más választás nincs.

Viszont ha amúgy veled van sokat akkor egyszer csak mehet inni.

2022. nov. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy egyszer nem mehet el inni. A legutóbbi hétvégén is volt, hanem az zavar hogy ezt úgy teszi, hogy én itthon fekszem magatehetetlenül..
2022. nov. 23. 10:56
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Pedig akkor vagy nem veszi észre magát, ilyen érzéketlen személy, vagy tényleg le se sz@r...
2022. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Eléggé befolyásolja a választ.
2022. nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Mit jelent az, hogy nem tudsz lábra állni? A WC-re sem tudsz kimenni? Ágytálazni kell téged? Ha így van, és hosszabb ideig tart ez az állapot, akkor valami fizetett segítség kell, mert nem várhatod, hogy hetekig ne mozduljon ki a párod emiatt.
2022. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Azért nem ilyen drasztikus a helyzet, egy lábon kiugrálok a mosdóig, rá is tudok állni, csak nagyon fáj

#8

24, ő pedig 30

2022. nov. 23. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!