Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás ez?

Figyelt kérdés
Megsérültem, nem tudok lábraállni, még jó pár napig. Én arra vágyom, hogy ezt a pár napot amennyire lehet töltse mellettem, ehelyett ő a barátaival akar iszogatni, mondván hogy azt az egy fél napot kibírom nélküle is. Ez normális?
2022. nov. 23. 08:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

Azért nem ilyen drasztikus a helyzet, egy lábon kiugrálok a mosdóig, rá is tudok állni, csak nagyon fáj.


Akkor nem vagy magatehetetlen; miért is kellene neki 0-24-ben melletted strázsálnia, miért sajnálod tőle a kikapcsolódást? Más kérdés, hogy ha nekem így idevágná ezt a férjem, nekem is rosszul esne, mert legalább udvariasságból megkérdezhette volna, hogy nem bánnád-e...Látszik, hogy sza..rba se vesz. Most jobb? TE vagy vele, nyilván nem ez az első bunkó megnyilvánulása irányodba...

2022. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Jajj, akkor meg főleg próbáld úgy felfogni, hogy teret kell adnod neki, mert nehogy idegesítő gyereknek nézzen. Én is 24 vagyok egyébként és megértem, hogy neked ez faj, de annyira másképp működnek fejben a férfiak, mint mi, hogy én is most tanulok bele a párom mellett.
2022. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazatok van, ettől függetlenül nekem rosszul esik.

Nem azt várom el, hogy hónapokig mellettem üljön és babusgasson, csupán ebben a 3-4 napban

2022. nov. 23. 11:41
 14/15 anonim ***** válasza:
45%

Én sosem értettem ezt a "beteg/sérült vagyok, ezért a párom se menjen szórakozni" jellegű igényeket.

Ha nem tud érdemben segíteni, vagy legalábbis nem gond a távolléte, akkor nyugodtan érezze jól magát. Rajtam azzal nem segít, ha saját magát szívatja.

Jelen esetben pl. a férfi helyében felajánlanám, hogy délután segítek neki megfürödni, indulás előtt elkészítem a vacsorát, hogy csak oda kelljen ülnie - de egyébként én is elmennék.

Az egy másik kérdés, hogy minden estére biztos nem csinálnék programot magamnak, legföljebb egyre.

2022. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
22%

Istenem, lepontozzátok a válaszom, mert nőként korrekten elmondtam a kérdésére a választ, miszerint én úgy gondolom, hogy a kompromisszum a legjobb megoldás? :D

Biztos jobban hangzott volna egy átgondolt válasz helyett egy szokásos "hagyd el, bunkó"

2022. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!