Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abbol bajom, ha a féltékeny barátom pont a féltékeny voltbarátom haverját szúrta ki h ki az a facen és elkérte a számát?

Figyelt kérdés

Barátomnak még az sem mindegy előtte sok évvel ezelőtt kikkel milyen kapcsolatban voltam.

Kikkel jártam.

Kérdezi hány pasival voltam, voltam e egy éjszakással, és vannak haverjai is, akiket korábban elutasítottam ezért utálnak, a volt barátaim egy pár nincs rólam jó véleménnyel sem.

Bevallottam neki pár szerelmes korábbi kapcsolatomat és ennyi.

Akiket ismer letagadtam, mert azt hiszi a kapcsolatunk elején azért beszélgettem vele (miközben ismeri)mert lehet van vmi.

Azt meg pont nem, akiről szó van. Azt nem hoztam témába.


Azzal kb egy hónapot ha jártam, a srác abszolut mentális beteg féltékeny, egy őrült. Minden nőre azt mondja csalja vagy csalta. Pont ez nem hiányozna hogy a mostani barátomat aki szintén beteg féltékeny, ilyenekkel bombázza, és beszéljenek. (Miközben amúgy mindenkihez hű vagyok, de egyik sem hisz nekem)


És felhivtam az egyik ismerősét elkérte a számát annak az ismerősömnek aki ennek a beteg voltbarátomnak a testvére..

Én gyorsan letöröltem faceről a beteg voltbarátom és testvérét is, hátha elfelejtettek engem, remélem.



2022. nov. 28. 05:49
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem sarazas, hanem egy opció.

Ki lehet olyan, aki azért féltékeny, mert előtte mással voltál, amikor neki is volt minimum 1 előtted...

Egy zsarnok, egy hűtlen típus vagy önbizalomhiannyal küszködő ember, te meg még rateszel vagy 20 lapáttal. xD


Amúgy azt sehogy sem értem, hogy ha szeret téged és megbizik benned, akkor miért adna más szavára?

Nem azért félsz, mert rossz fát tettél a tűzre kérdező? 😆

Szerintem, ha nincs okod aggódni akkor nem is viselkedsz így...Ez ilyen egyszerű! 😀

2022. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Sok pasi kisebbségi komplexusos talán. Vagy szeretnek birtokolni is. Vagy betegek. Vagy anyuka hanyagolta. Számtalan opcio van igen.

Engem csak az en prioritásaim érdekelnek. Azokhoz tartom magam rendesen.


Egy féltékeny ember meg abban is hibát talál ha nem akkor lakkozom amikor vele vagyok. Nem azon aggódom h én lennék saras, hanem azon hogy veszekedni fog évekkel ezelőtti már rég eltemetett dolgokon.


Beszéltem már vele arrol amúgy hogy simán bekavarhatnak mások nekünk bármikor ezt úgy utálom benne, hogy mások röhögve megtudnák vezetni ellenem. Es mindezt elég arrogánsan is adtam neki elő(ittam is és egy kulturált helyen is voltunk), agyon is hülyéztem, hogy akkora hülye mint egy ház, hogy a saját párja ellen buzdítható masodpercek alatt. Es masok azt élvezik ha köztünk vannak problémák. Ezen elégülnek ki.


Párszor rám szólt ugyan fenyegetve hogy ne nagyon hülyézzem, jól gondoljam meg miket beszélek, és ahhoz képest hogy fel tudtam volna képelni, voltam olyan ideges, mégis azt mondta közben, hogy nagyon szeret.(mákom is volt mert hirtelenindulatos nagyon)


De félve aludtam el hogy akkor most mi lesz, ha felhívja. Meg túl nagyon nagy a csend is most, mint vihar előtt. És nem merem témába sem hozni mert az azonnal gyanút keltene ha meglátja h félek.

2022. nov. 28. 11:11
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egyik betegesen féltékeny bolond után találtál egy ugyanolyat. Aki arra is féltékeny akivel x éve voltál amikor esetleg őt még nem is ismerted. Meg számon kéri az ismerőseid . Mert ugye az ember az évek alatt nem ismer meg embereket, honnan is lennének ismerőseid? És akkor mi vagyunk a hülyék mert szólunk, hogy ez nincs rendben. Mert szerinted nincs is normális pasi. Hát szerintem magadból indulsz ki mert te tuti nem vagy az na meg akikkel összejösz azok sem. Zsák a foltját.. Lehet hurrogni.
2022. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

De ennek mi értelme van akkor? Hogy félsz tőle?

Attól nem félsz, hogy odab@sz már bocs.

Akinek komplexusai vannak, azokkal jobb ha nem teszed magad, mert rafazol.


Neki kellene kezdeni magával valamit, hidd el, ha olyan ártatlan lennél mint a frissen lehullott hó akkor is találna okot, hogy ne bízzon benned, mert egyszerűen ilyen típusú személy.


Nem lenne jobb inkább egy ideig egyedül nyugiban, békében és ha akad olyan pasi, aki pont az ellentéte vele ismerkedni, járni?


Egymást teszitek tönkre és ha nem lépsz ki ebből az úgynevezett kapcsolatbol meg rosszabb lesz.

Erre gondolj, magadra.

Te hiába teszel meg bármit ha süket fülekre találsz!

2022. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Ne a társkeresési szűrésre essünk már vissza könyörgöm. 999 ezer pasi van kiszórva, helyből offolva szóba nem állok velük. És irtanám is a java részüket. Engem ne győzködjön itt arrol senki, h tökéletes létezik.(látom itt is mik mennek a f.párkapcs rovatban) Nem is erről szól a kérdés.


Amiket fontosnak tartok, azok meg vannak benne, ez számít.

2022. nov. 28. 11:25
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Akkor maradj vele! :)

De ne akarj már választ, hogy hogyan reagál, ha nem ismerjük.

Neked kellene ezt tudni. xD

2022. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez így élet egyáltalán? Azon stresszelni folyamatosan, hogy éppen min kap féltékenységi rohamot? Ha csupa ilyen pasi lenne körülöttem, inkább lennék egyedül, de legalább nyugalomban.
2022. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Mással meg rosszabb lenne. Csalnak lopnak hazudnak kihűlnek instab.zik, családotelhagyók, vagy soroljam? Ott a felnőtt párkapcs rovat csemegézni.


Én úgy vagyok vele, majd hozza az élet amit akar. Legalább addig is azzal vagyok, aki tetszik, akit szeretek, aki egy férfi az en szememben, mert az is alig van aki a szememben annak számít egyáltalán.

2022. nov. 28. 11:32
 29/43 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként mi alapján szürsz ki férfiakat hogy 99,99% nem felel meg neked...

A szürésen kellene elgondolkodni

2022. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az már biztos, hogy férfi, főleg ha 12 éves kisfiu szintjén ragadt. XD

Gondolom akkor is férfi ha jól odavág.

Kérdező nálad is gondok vannak fejben rendesen, nem csak nála.

Maximum majd úgy osszeverekedtek, hogy kórházban kötsz ki vagy vedekezesbol leszurod.

Legyetek együtt nyugodtan CSAK SEMMIKÉPP NE SZAPORODJATOK!

2022. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!