Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abbol bajom, ha a féltékeny barátom pont a féltékeny voltbarátom haverját szúrta ki h ki az a facen és elkérte a számát?

Figyelt kérdés

Barátomnak még az sem mindegy előtte sok évvel ezelőtt kikkel milyen kapcsolatban voltam.

Kikkel jártam.

Kérdezi hány pasival voltam, voltam e egy éjszakással, és vannak haverjai is, akiket korábban elutasítottam ezért utálnak, a volt barátaim egy pár nincs rólam jó véleménnyel sem.

Bevallottam neki pár szerelmes korábbi kapcsolatomat és ennyi.

Akiket ismer letagadtam, mert azt hiszi a kapcsolatunk elején azért beszélgettem vele (miközben ismeri)mert lehet van vmi.

Azt meg pont nem, akiről szó van. Azt nem hoztam témába.


Azzal kb egy hónapot ha jártam, a srác abszolut mentális beteg féltékeny, egy őrült. Minden nőre azt mondja csalja vagy csalta. Pont ez nem hiányozna hogy a mostani barátomat aki szintén beteg féltékeny, ilyenekkel bombázza, és beszéljenek. (Miközben amúgy mindenkihez hű vagyok, de egyik sem hisz nekem)


És felhivtam az egyik ismerősét elkérte a számát annak az ismerősömnek aki ennek a beteg voltbarátomnak a testvére..

Én gyorsan letöröltem faceről a beteg voltbarátom és testvérét is, hátha elfelejtettek engem, remélem.



2022. nov. 28. 05:49
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Kiesnek a szeretőt keresők, a csakszexet keresők, az igénytelenek, akik nem tetszenek, akiknek én nem tetszem, a tulfiatalok túlöregek, a messze levők, a sültgalambot várók, a sziamizusok, az önzők, akikkel nem érzem jól magam, vagy akikben nem bízhatok, vagy akik nem tudnak nőknek nemeket szórogatni, akik nem hívnak randira csak csetelnek, végtelen a lista
2022. nov. 28. 11:51
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

"akikkel nem érzem jól magam, vagy akikben nem bízhatok"...

Erre pont olyan pasival vagy!

😂😂😂

2022. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Azokat is ki kéne szűrnöd akiktől félsz.
2022. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Nos látjuk, hogy 999 ezer férfiból egy idegbeteg, betegesen féltékeny, agresszív egyed a legjobb férfi neked. Mert aki nem hivja fel az évekkel ezelőtti barátod, hogy számon kérje vagy esetleg idővel nem ver meg az nem is férfi. Hát szerintem sok boldogságot.
2022. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Én vele a lehető legjobban érzem magam alapvetően.

Szinte ugyanaz sokmindenben mint én:)laza és nagyon jófej és nagyon jó vele az élet, a problémáktol eltekintve! Egy átlagon felüli élmény vele lenni. Ami megintcsak ritka.

Rajta kívül akivel az életem valóban az amit akarok, és teljesen megélhető minden percében, talán 2 barátommal volt.


Én nem értem azt, hogyan lehet 1 problémát ráhuzni egy egész emberre.

Egy ember személyisége komplex, millio meg egy jellemvonása van minden egyes embernek es nem egyetlen egy.


Vagy akik egyetlen jellemvonásbol ítelnek azok egyjellemvonásos emberek?

2022. nov. 28. 12:03
 36/43 A kérdező kommentje:

Az ugye megvan 34 hogy ezek a te gondolataid es szavaid es nem az enyémek?

Hogy neked az a ferfi, aki exeket hiv fel.

Vagy legyel szives nem a szavaimat kiforgatni.

2022. nov. 28. 12:04
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet abbol bajom, ha a féltékeny barátom pont a féltékeny voltbarátom haverját szúrta ki h ki az a facen és elkérte a számát?"

Tudatalatt, valahol mélyen benned te is tudod, hogy ez a kapcsolat nem jó.

Mert ha nem ez lett volna a kérdés, akkor okay alairom meg lehet menteni a kapcsolatot.

De oda írtad saját magad, lehet-e bajod belőle, nem mi írtuk oda, sőt azt is írtad, hogy fenyegetett, hogy ne hulyezd le és indulatos, hogy félsz.

Akkor miért mi vagyunk a hülyék, amikor segíteni akar kb. mindenki, hogy végre felebredj?

Tényleg megvarod, míg jól elver, bántalmazás lép fel?

Hiába jó amúgy, ha lesi mit csinálsz és a multadban kutat? Amihez semmi köze - ezt is írtad és jogosan.

Akkor miért szenvedsz?

Amúgy meg akar hiszed akár nem

léteznek olyan férfiak, akik nem csalnak se nem hazudnak.

Csak hát negatív tapasztalataid voltak és abból taplálkozol úgymond.

Nem is adsz magadnak esélyt, ami nagyon szomorú...

2022. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

"aki szintén beteg féltékeny,"


Alaposan át kéne vizsgálnod a párválasztási szokásaidat.

2022. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

Nem fogok szexhajhász idiotákkal szóba állni meg ilyenekkel bocs. Csak mert azok nem feltékenyek alapon.

A szűrőm nagyon nagy igy is.

Tökéletes meg nincs.


Bízom benne, h bízik bennem annyira, h nem hivja fel.

De az hogy jobb, ha témába sem hozom ez is zavar. Még én bujtogatnám fel ezzel. És ez a csend is zavar, mint időzített bomba.

2022. nov. 28. 13:06
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Ugye te vagy az a kérdező is, akihez akkor is b3megy a pasi, ha ő nem akarja és szomszédokkal kell kirakatnia? Ha nem, remélem egymásra találtok, mert minimum lelkitársak vagytok.
2022. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!