Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm nem érzékeli, hogy mennyire le vagyok terhelve?

Figyelt kérdés

40 órába dolgozom, vállalkozásom van, ezek mellett most kezdtem a 2. Mesterképzésem nappalin, küzdősport órát tartok, és összejöttem a barátnőmmel, sportolok és szociális életet próbálol tartani. És mind ez a félév alatt jött össze. Tudom, brutál rossz döntés volt. Sajnos a sok stressz és napi 3-4 óra alvás hatására eléggé megromlott az egészségem is, állandóan beteg vagyok. Amint vége lesz a félévnek, lefogom redukálni a dolgokat a mimimumra, mert összefogok omlani.


Ami pozitív viszont, hogy ennek a sokmindennek hála, elég jól keresek, és nem kell néznem mi mennyibe kerül. Ez nyilván a barátnőmnek is tetszik, mivel 3 év van köztünk és ő csak most kezdte az egyetemet, és nincs saját keresete. Ezért mindig én fizetek mindent, kivétel nélkül. Viszont ezzel is kezd kicsit tele lenni a hócipőm, de ez most mellékes.


A legrosszabb, hogy hiába mondom a barátnőmnek, hogy mennyi mindent kell csinálnom, kb. Fel sem fogja. Úgy van vele, hogy majd megoldom. Nemtudja elképzelni, hogy nekem mekkora effortomba telik ezt a sokmindent megteremteni, és állandóan képezni magam. Az ő szemébe ez csak úgy van. De ennek ellenére én minden nap aludjak vele, és mindig a szememre hányja, hogy kevés időt töltünk együtt. Ami valamilyen szinten igaz is, és nekem se tetszik, de a jólètnek ára van, és azellen pedig ő se tiltakozik.

Plusz mindig éjszakai programokat akar, amikor én 6-kor kelek, ő meg alszik ameddig akar. Ha nem megyek bele, akkor meg hisztizik.


Amennyire szeretem, és amekkora lánggal indult ez az egész, mostmár kezd ez a pár dolog eléggé idegesíteni, és nem tudom mit csináljak.



2022. nov. 29. 01:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
A 40 óra mellett vállalkozol?
2022. nov. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
38%

Ezek alapján én biztosan nem jönnék össze veled, neked nincs időd kapcsolatra. A barátnőd is valószínűleg egy lelki társra vágyik, nem egy atm-re, azzal nem tudod kárpótolni, hogy mindent te fizetsz. Ő törődésre és együtt töltött időre vágyik. Nem egy sugar baby bakker…


Ha vége a félévnek, akkor sem fog sokminden változni, mert jön majd a következő és a munka mellett a vállalkozásodat is csinálni kell. Te beáldoztad a szerelmet a karrierért, neked olyan nő kell, akinek elég, ha küldöd a pénzt és nem zavarja, ha jó esetben heti 1x lát téged.

2022. nov. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17%

"neked olyan nő kell, akinek elég, ha küldöd a pénzt és nem zavarja, ha jó esetben heti 1x lát téged"


Na, az én vagyok... (egy bunkó önző p*csa...)


🙁

2022. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
38%
A barátnőddel szakíts vagy tedd őt félre addíg míg állat mód tepersz az életben. Ha nem, akkor ne rinyálj! Nem férfihoz méltó. Ne vállald például túl magad! Ha mégis mert kell erre-arra, a lánykát is küld dolgozni az egyetem mellett. Sokan csinálják. Tanítsd meg bánni a pénzzel is! Ennyi kell más nem. Ne itt sopánkodj! Szólj a kislánynak, hogy hallo
2022. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
63%

Én otthagynám és kész.

Te rosszul döntöttél, mert hajtod magad, egészségre ramegy, ő meg nyafog és nincs tekintettel rád, de persze a zsé az jó.


Inkább légy egyedül és kész.

2022. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
23%
Kettő maximalista akiből a nő az csak ilyen kamu ambicios .. kellett neked a fiatal lány.
2022. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%

#15 “Te rosszul döntöttél, mert hajtod magad, egészségre ramegy, ő meg nyafog és nincs tekintettel rád,”


Ebben mi a nyafogás? Hát már bocs, de kinek kéne olyan pár, akinek nulla szabadideje van. Az ilyen akkor hajtsa a munkát meg a pénzt, de ne lepődjön meg, ha egy normális nőnek ez nem felel meg, max. olyannak, aki csak a pénzére megy. Ha egy többéves stabil kapcsolatban jön egy ilyen időszak, azt oké át lehet vészelni, de egy friss kapcsolatban, ahol az ember legszívesebben mindig a párjával lenne, ott ez szerintem nem működik. Amíg a mesterszakot végeztem meg dolgoztam mellette, nekem eszembe se jutott egy párkapcsolat, semmi időm nem lett volna rá, de nem is a másik felet okoltam volna azért, amiért neki ez nem felel meg.

2022. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%

#12

Írta, hogy ha töltene is időt a barátnőjével, neki mindig éjszakai programok kellenek, ami ilyen mértékű túlhajszoltság mellett öngyilkosság lenne a srácnak. A csaj pedig ahelyett, hogy ezt észbentartva kompromisszumot kötne, inkább veri a seggét a földhöz. Nekem a leírásból az jött le, hogy ez egy p*csa aki elvárja, hogy mindig az legyen, amit ő akar, és mindig minden a segge alá legyen tolva, különben bevágja a hisztit. Kérdező, szerintem ennél az is mérföldekkel jobb, ha egyedül vagy.

2022. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
93%

#18

És mi lenne akkor a kompromisszum? Ha a pasi se nappal, se éjjel nem ér rá programokat csinálni, mert vagy tanul, vagy dolgozik, vagy edzést tart, akkor mi a p*csának kell neki kapcsolat? Azért, hogy ha nagy ritkán mégis van szabadideje, legyen kivel szexelni? Egy kapcsolatot ápolni kell, együtt lenni, beszélgetni stb, akinek ez nem fér bele, az legyen szingli és csá.

2022. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
87%
Ezek az elfoglaltságok nem kötelezőek. Dolgozni kell, azt muszáj egyedül. A pénzért nem éri meg tönkretenni magad. Ha szerencséd van, erre magad rájössz, ha nem, akkor azok tanulnak belőle, akik elgyászolnak.
2022. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!