Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm nem érzékeli, hogy mennyire le vagyok terhelve?

Figyelt kérdés

40 órába dolgozom, vállalkozásom van, ezek mellett most kezdtem a 2. Mesterképzésem nappalin, küzdősport órát tartok, és összejöttem a barátnőmmel, sportolok és szociális életet próbálol tartani. És mind ez a félév alatt jött össze. Tudom, brutál rossz döntés volt. Sajnos a sok stressz és napi 3-4 óra alvás hatására eléggé megromlott az egészségem is, állandóan beteg vagyok. Amint vége lesz a félévnek, lefogom redukálni a dolgokat a mimimumra, mert összefogok omlani.


Ami pozitív viszont, hogy ennek a sokmindennek hála, elég jól keresek, és nem kell néznem mi mennyibe kerül. Ez nyilván a barátnőmnek is tetszik, mivel 3 év van köztünk és ő csak most kezdte az egyetemet, és nincs saját keresete. Ezért mindig én fizetek mindent, kivétel nélkül. Viszont ezzel is kezd kicsit tele lenni a hócipőm, de ez most mellékes.


A legrosszabb, hogy hiába mondom a barátnőmnek, hogy mennyi mindent kell csinálnom, kb. Fel sem fogja. Úgy van vele, hogy majd megoldom. Nemtudja elképzelni, hogy nekem mekkora effortomba telik ezt a sokmindent megteremteni, és állandóan képezni magam. Az ő szemébe ez csak úgy van. De ennek ellenére én minden nap aludjak vele, és mindig a szememre hányja, hogy kevés időt töltünk együtt. Ami valamilyen szinten igaz is, és nekem se tetszik, de a jólètnek ára van, és azellen pedig ő se tiltakozik.

Plusz mindig éjszakai programokat akar, amikor én 6-kor kelek, ő meg alszik ameddig akar. Ha nem megyek bele, akkor meg hisztizik.


Amennyire szeretem, és amekkora lánggal indult ez az egész, mostmár kezd ez a pár dolog eléggé idegesíteni, és nem tudom mit csináljak.



2022. nov. 29. 01:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
32%

#17: Nem értem miért hagytad ki a lényeget. xD


"Te rosszul döntöttél, mert hajtod magad, egészségre ramegy, ő meg nyafog és nincs tekintettel rád, de persze a zsé az jó.Inkább légy egyedül és kész. " - Ne csak azt a részt másold be, amibe bele tudsz kötni, ok? Eléggé gáz csak szólok. :)))


"Az ilyen akkor hajtsa a munkát meg a pénzt, de ne lepődjön meg, ha egy normális nőnek ez nem felel meg, max. olyannak, aki csak a pénzére megy."


Na látod rátapintottál a lényegre, a csaj több mint valószínű, hogy a anyagiak miatt van vele.

Ezért írtam, hogy szakitson vele és azért, mert nem lehet úgy párkapcsolatban lenni, hogy nincs idő egymásra, az egészsége romlik, bár azt írta a kérdező hogy:

"Amint vége lesz a félévnek, lefogom redukálni a dolgokat a mimimumra" és "De ennek ellenére én minden nap aludjak vele, és mindig a szememre hányja, hogy kevés időt töltünk együtt. Ami valamilyen szinten igaz is, és nekem se tetszik, de a jólètnek ára van, és azellen pedig ő se tiltakozik.

Plusz mindig éjszakai programokat akar, amikor én 6-kor kelek, ő meg alszik ameddig akar. Ha nem megyek bele, akkor meg hisztizik."

A pénz nem okoz neki gondot, de pl. hogy ő is munkát vállaljon vagy egyszer figyelembe venné, hogy a kérdező fáradt az nála nem létezik, ugyanis igazából nem szerelmes a kérdezőbe!

Úgyhogy mindenképpen a legjobb döntés a szakítás és legyen egyedül a kérdező míg nem lesz több ideje csajozásra!

Vagy az értelmezés nem megy, vagy ideges vagy egy olyan szitu miatt ami nem téged érint, mindkettő lehetőség ciki! :)))

2022. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
49%

Férfi vagyok, és a leírásból az a benyomásom, hogy egy jó csávó lehetsz, ambíciózus, rendszerezett, törtető, sportos. Felteszem tényleg jó egzisztenciád van és jól is nézel ki.


Ha ezeket a csajod nem értékeli és lustizik melletted, miközben egyre inkább készpénznek veszi mindazt, amivel ellátod, akkor nyugodtan szakíthatsz vele, mert ilyen lányból rengeteget tudsz találni később is, amikor picit több időd lesz. Én már negyvenes vagyok, de 20-30as éveim körül én is pörgettem a csajokat, miközben nekem is elég jól beindult a szekér, jól is néztem ki stb.


Ha lenne közös jövőtök, perspektivikusan gondolkozna akkor nem viselkedne így, felfogná hogy mi a helyzet és hogy hamarosan neki is így kell majd hajtania ha elvégezte az egyetemet, hogy közösen építkezzetek. De egyébként minden rosszindulatot félretéve is, más életszakaszban vagytok, ami még évekig ki fog ütközni. Amikor tanul az ember, akkor az a nehéz, amikor dolgozik akkor meg már az. Én is jártam párhuzamosan két nehéz szakra anno, engem akkor az jobban leterhelt mint a munka utána, később meg volt, hogy heti 7 napban 12 óráztam és külföldre repkedtem, akkor meg visszasírtam az egyetemi két szakot.


Mindenesetre összegezve, nem látom, hogy sokat veszítenél. Ha pedig az ember nagyon a céljaira fókuszál, akkor jobb ha egyedül van és úgy teszi a dolgát amíg célba nem ér, aztán lehet barátnőt fenntartani.


Egyébként az amit leírtál, realisztikusan nem nagyon fér bele egy ember idejébe, hacsak nem Elon Musk vagy. Egy főállás, vállalkozás, nappali mesterszak és küzdősport óra napi legalább 14 órát emészt fel ha egyáltalán összeegyeztethető a schedule és rövid időn belül vagy ez vagy az úgyis széthullik a képletből. Szóval úgy érzem, egy picit te is túlzol.

2022. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!