Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép csajotok/ helyes a pasitok van?

Figyelt kérdés
Persze mindenki elfogult a saját párjával szemben, de érdekelne, hogy mennyire a külső szerint választottatok, meg általában milyen külsejű párotok volt?
2010. szept. 30. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A pasim a legszexibb a világon. nekem mindenképpen. De mások szerint is helyes, igen.
2010. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

A harmadik válaszoló vagyok. Sokan vergődnek itt, hogy mindenki jó színben akar feltűnni. Már miért akarna? Nálunk például sok probléma volt/van ebből. Szeretem a barátomat, de nem tetszik igazán az arca, és talán soha nem tudom ezt elfogadni. Előtte helyes fiúkkal volt dolgom, de bennük nem találtam meg azt, amit benne igen...

Amúgymeg ha szétnéztek az utcán, elég kevés helyes pasi rohangál, mégis az emberek többségének van kapcsolata. A nem túl szép embereknek is. Mivel tényleg nem mindenkinek a külső az elsődleges és mert mindenkinek más tetszik.

2010. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk még csak bontakozik a szerelem, de nekem még életemben nem volt ilyen helyes pasim. Gyönyörű szeme van, és isteni izmos teste. Szóval elolvadok, ha csak meglátom...
2010. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
helyes fiú, nekem legalábbis nagyon tetszik. sajnos másoknak is:S:D
2010. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Utolsó előttivel egy cipőben vagyok...még csak kialakulóban van a dolog, de egyszerűen imádom az egész lényét. ha a közelemben van szinte megbabonáz.
2010. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!