Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem a dühömet? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a dühömet? A páromnak van gyereke és volt felesége, egyszerűen zavar hogy vannak, pedig a volt feleség csak a gyerek miatt telefonál, a gyerek meg elfogadott mert már nen az első baratnő vagyok az apja életében. Aválás óta.

Figyelt kérdés
Néha rámjön egy tehetetlen düh, hogy minden második hétvégén itt a gyerek, de ők a fejem felett megbeszélve is átszervezik, és akkor ugrik a közös szabad hétvége, hogy minden a gyerek körül forog, minden gondolata ez a páromnak, hogy elvált ott hagyott egy családot, zavar hogy én a második felesége leszek, ha elvesz, és a gyerek téma, nekem minden új lesz, és félek hogy ő a volt feleségéhez fog hasonlitgatni hogy ő milyen anya, még a gyerek téma azt mondta nagyon odébb van, de közben meg örülök hogy az ex csak a gyerek miatt hívja, hogy nem veszekednek, a gyerek is szeret és én is őt, és legalább lesz testvére a gyerekünknek, van ami segít ezeken a negatív gondolatok? Néha azt kívánom bárcsak ne lennének a párom eletében, nem kéne hozzájuk alkalmazkodni, van ami segít? Vagy ez bennem mindig tüske marad? Mindig támogatnia kell az első családját, az fontosabb lesz mint a mi gyerekünk?

2022. dec. 1. 13:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod jobb ha elhagyod és kész.
2022. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem normalisak az erzeseid, es nem fognak csak ugy elmulni.

Kemeny terapiara lenne szukseged, vagyis inkabb szakitasra, de terhes vagy, nem?

Ketnaponta irsz ki kerdest, inkabb mashol keress megoldasokat szerintem.

2022. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%
Én ott elakadok az ilyen történetekben hogy: nincs elég gyerektelen pali? Itt nem dúl háború ami százezres nagyságrendű aktív korú férfi mínuszt eredményezne...
2022. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a pasit csomagban kaptad. Pasi, kölykök, exanyuci.

Ez ilyen. Akkor is tudtad amikor megismerted. Nem értem mi a nyígás tárgya. Ezt TE VÁLASZTOTTAD ez a pasi volt a legjobb az összes közül.

2022. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%

Az érzéseid normálisak, de nem ilyen intenzitással. A nagy korkülönbség miatt nekem úgy tűnik nem vagy még elég érett egy ilyen kapcsolatra, ahol MINDEN félnek az átlagnál is toleránsabbnak kellene lennie.


Elmehetsz szakemberhez.

Szakíthatsz.

Megpróbálhatod onnan megközelíteni a kérdést, hogy emberileg pozitív, hogy a válás ellenére is jó kapcsolatot ápol a volt feleségével és gyerekével.


Ilyen frusztrációs szinttel benne maradni a kapcsolatban viszont előbb-utóbb problémákat fog okozni.


Mennyi idő telt el a válás óta? Hányadik barátnő vagy? Mióta vagytok együtt? Lehet, hogy még a "próbálgatós" időszakában van, és akkor hamarosan nem is kell ezek miatt aggódnod. :)

2022. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
7 éve vált el
2022. dec. 1. 18:40
 17/21 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de ha ezen nem vagy képes átsiklani, akkor neked nem való gyerekes férfi. Aki ilyet választ, annak tudomásul kell vennie, hogy ott van az előző kapcsolat, és nem szűnik meg a válással, a gyerek összeköti őket hosszú évekig. Remélem, nem foglak meglepni, de ha gyereket szülsz neki, akkor épp úgy fogja szeretni, mint a korábbit. Ha normális a párod, nem fog rangsorolni. Hogy ki az első, azt nem vitatnám, nem tudom. De egy gyerekkel foglalkozni kell, ha kéthetente, akkor is. És akkor ne csodálkozz már, hogy róla szól az a hétvége.

Ha ez nem jön be, akkor dobd fel magad a társkeresőre 12427.-nek, aki gyerektelen pasit akar családalapítás céljából.

2022. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseid teljesen normálisak. A baj a választással van. Sajnos ezek az érzések nem fognak változni, sőt, később még rosszabb lesz. A napokban már volt hasonló kérdés, akár te is írhattad volna. Ebben a kapcsolatban nem ketten, hanem négyen vagytok, amit nem mindenki tud elfogadni. Az, hogy türtőzteted magad, és igyekszel jó képet vágni, idegileg fel fog őrölni, és előbb vagy utóbb robbanni fog.
2022. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normálisan felmerülő érzések. A lényeg, hogy tudd helyén kezelni a dolgot. Azt is tudd, hogy amit a párod csinál, az is természetes reakció, hisz a gyerek mindig az első helyen lesz. Mikor lesz közös gyereketek, ő is felkerül az első helyre, de ő előnyösebb helyzetben lesz, mert mind ketten ott lesztek neki.
2022. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem természetes amit érzel. Én pont ugyanilyen vagyok sajnos. Eg vadidegen nőhöz (aki valószínűleg még mindig jelent neki valamit) és a gyerekéhez alkalmazkodni nekem szinte kizárt. Ráadásul annak a gyereknek nem én vagyok az anyja, nem nevelhetem akármennyire is szemtelen, nevetlen stb. Nekem erre nincsen szükségem. Egy ilyen kapcsolatban mindig ők lesznek az elsők, aztán én valahol kullogok utánuk. Köszönöm szépen, nekem ez nem kell. Így nem is az elvált, korosodó apukák között találtam meg a férjemet. 10 év van köztetek. Nem tudod elfogadni, hagyd a francba és keress egy olyat, aki még nem gyerekes - elvált meg aki a saját korosztályod.
2022. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!