Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinél hogy bukott le a párja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél hogy bukott le a párja, hogy meg csalja őt?

Figyelt kérdés

Kinél mennyi idős kapcsolatot tett tönkre a hűtlenség?

És kinél hogyan bukott le a másik?


És érdekelne hogy férfi, vagy nőről volt szó hogy lássuk manapság kik ezek, több nő lesz-e mint férfi vagy még mindig a férfiak az ilyen csalfák.



#2022 év #félre lépési fel mérés #csalfa emberek
2022. dec. 5. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Csak fel eves volt a kapcsolat, de sosem szerettem meg igy senkit.

Az elottem levo csaj akivel kavart, egyszer felhivta telefonon es en is lattam. Rakerdeztem hogy ez mi? Jaj semmi mar csak baratok vagyunk.

Aztan csunya dolog vagy sem, leszarom:D megneztem a telefonjat.

Eleg volt par mondat a messengeren, mar abbol kiderult.

Elegge szetcseszett lelkileg a dolog. Meg igy fel ev utan is rettentoen faj.


Abban biztos vagyok hogy tobb a ferfi aki hutlen.

2022. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

2 éves kapcsolat volt, már a kezdetektől fogva voltak jelek, csak túl vak voltam, hogy észre vegyem.

Nyáron este 10-kor írt neki és hívta fel az egyik osztálytársa "házifeladat" miatt, nem is értem hogy hihettem ezt el neki.

Még az exem vallotta be nagy hazudozások után, hogy a legelső randinkat és a kapcsolatunk elején kb. az összes találkozót azért mondta le, hogy "barátilag" találkozhasson ezzel a nővel.

A csajszika egy buliban szaladt az exemhez, hogy "Mennyire vártalak!" addig amíg azt hitte egyedül van ott az exem, mikor meglátott engem hátat fordított és elment.

Ami kifejezetten undorító volt, hogy a családja, barátai is segítettek neki megcsalni engem, állandóan fedeztek őt és egyszer-kétszer le is buktak a hazudozásaikkal.

Illetve ezen kívül rengeteg RENGETEG apróbb jel volt, pl. ha beszálltam a kocsiba, beléptem a szobájába érdekes módon mindig hirtelen lerakta a hívást, ha kiment a mosdóba, mindig vitte magával a telefonját, ki volt kapcsolva neki, hogy az értesítések megjelenjenek a zároltképernyőn, a lehető összes alkalmazás le volt védve kóddal meg FaceId-val, ha elment bulizni, egész estére eltűnt, ki volt kapcsolva a telója és természetesen egy másodpercre sosem adta nekem oda a telóját.


Egyik random este szakított velem, nem is mondott semmi indok, hogy miért. Kevesebb, mint egy hétre rá már együtt volt ezzel a csajjal.

Mai napig nem értem, miért kaptam ezt tőle, mikor annyira szerettem. Azóta nem tudok hinni senkinek.

2022. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2es, ffi vagyok, megis szégyenlem magam az exed miatt. Ő egy érzéketlen, önző seggfej volt, örülj neki, h meglépett. Msjd jön valaki, aki tisztel is és őszintén szeret. És te is őt. Szurkolok Neked.
2022. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

2-es sajnalom:(


A miert erdemeltem tole kerdes a legrosszabb mert sose kapsz ra valaszt... Aterzem.

2022. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Közösségi médiában csinálta, kb. teljesen nyíltan kommentelgetett, flörtölgetett nőkkel. Volt olyan oldal, amin én is fent voltam, és kb. 2 kattintással meg tudtam találni ezeket az üzeneteket, meg volt olyan oldala is, amit titkolt előlem, és az anyja szólta el magát nekem, hogy fent van rajta. Majdnem 3 éves volt összesen a kapcsolat.
2022. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik voltbarát (4 éves kapcsolat eljegyzés), csokolózott mással a diszkoban, ismerős mondta el, mert látta, aztán beszéltem a csajjal, aki meg elmondta mikkel fűzte (tehát nem csak reptiben csókolózott hanem még rá is ment a csajra)visszaadtam és szakitottam.


Másik(szintén 4 év) társkeresőzött a hátam mögött, elozményekben láttam meg, újrakezdtük, csak azt valahogy elfelejtette mondani hogy más nők az esetei(dagadtak), én meg csak dekordísz vagyok neki a család haverok előtt, folyamat kint volt fél lábbal kapcsolatban, soha egy nyugodt társasági napunk nem volt hogy ne flörtölne mással. Egy idő múlva tönkrementem az egészbe, szakítottam.


Harmadik kimaradt egy éjszakára. Szakítottam. Következő héten tudtam meg kb a tesójátol h diszkobol felszedett nővel volt ő is. Akit csak alkalmira vett ugyan, de ez nem számitott semmit. Szakítás.


Negyedik 1 éves kapcs, hátam mögött társkeresőzött, mert kapuzárási pánikos, nem váltott át egyenes jellembe, pedig beszéltem vele, de nem képes őszinte se lenni. Egy őszinte beszélgetés sem ment neki. Szakítottam. (Nem is értem minek sír az ilyen a párja után. Nem sírni kéne tudni hanem korrektnek kéne tudni lenni.)

2022. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolso, hogy birod?
2022. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk érzelmi megcsalás volt, de pozitív kimenetele lett a dolognak. (Nem, nem maradtunk együtt, viszont a férjemet neki köszönhetem)


3,5 éve voltunk együtt. Én friss diplomás, ő operátor egy gyárban. Az utcán futottunk mindig össze, és végülis a szelektív hulladék gyűjtés íránti elkötelezettségünk miatt ismertük jobban meg egymást.

Szimpatikus volt, járni kezdtünk. Hamar kiderült, hogy a sor nem az ő közege, ennél jóval több van benne, de sem a család, sem a haverok nem támogatták, hogy tovább lépjen. Én viszont igen. Kiszámoltuk, átbeszéltük, összerakta a tandíjra valót és mindenmást én álltam. Végre felszabadultabb lett, élvezte az életet, a közeget. Tanult is. De ez lett a vesztünk is.


Évfolyamba más szakon, de közös órák miatt megismete az igazit. Amiért ez mégsem volt egy sima ügy, mert a hála hozám húzta és nem volt semmi a kapcsolatunkban, ami rosszul működött volna. Így ő is tagadta maga előtt a dolgot. De Éreztem a zavart az erőbe, hogy a semmi miatt bosszús, hogy felkapja mindenen a vizet. Olyan volt mikor a kamasz már nem akar az otthoni szabályok szerint élni és minden idegesítí ami a szülőkhöz köthető. Nekem kellett kisakkozni mi a baj, mert ezt már nem tudtuk megbeszélni.

Rájöttem ki a hölgy, nyomztam utánuk, és én is láttam, hogy vibrál a lány közelébe. Aztán jött a pont, hogy ezzel én mit kezdjek? Végül az lett, hogy elhívtam mindkettejüket egy kávéra. Leültünk, szembesítettem őket. De a kezdeti hámolás után, meg tudtuk beszélni, hogy nem akarok az útjukba állni, és megbeszéltük a továbbiakat. Ez volt életem legfájdalmasabb, de a legkultúráltabb szakítása is.

Végül exnek bejött a kapcsolat. Feleségül vette és 2 gyerekük is van.


Az a sors fintora, hogy mivel "barátsággal" váltunk el, így tartottuk az ismerősi viszonyt. Mikor huzamosabb ideig kórházban voltam látogatott. És amikor nem tudott eljönni a haverját küldte maga helyett. És így ismertem meg én életem legramatyabb állapotában a férjemet.

2022. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

FolytA negyedik magát buktatta le.

Ugyanis társkeren fent van egy tényleg ősrégi regem és meglátta fotozta számonkért és azt mondta a haverja küldte neki a képernyőképet. Csak épp sem a dátumokkal sem a haverja telo fejlécével nem egyezett a képernyőfotó, valamint még volt q0 ilyen eltérés.

Ő is az a telefondugdosós telefonkódolós ember volt.

2022. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8-as

Válaszoló ez kissé romantikus lett mert poziiv lett a vége ami tök jó :)

És a válaszokból az jön le csak a férfiak ilyenek?

Pedig a pasiktól azt hallani a nők se különbek, mert hogy a nők így meg úgy. Hm bár lehet a nők ügyesebben titkolják.

2022. dec. 5. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!