Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Párom és én,már 2 hónapja együtt vagyunk,de már szeretne velem összeköltözni.Persze egy kicsit korai,de már régóta ismerjük egymást egyébként,csak most jöttünk össze.Egy nagyon jó fiú,jó szívű, tisztelettudó,és szeret engem meg érzem is.persze én is őt.Az viszont a gond,hogy nem akar dolgozni.Csak mondja. Sztem legjobb egy gyár lenne neki,de ő otthon van inkább,nem keres munkát,csak mondja hogy keres,meg hogy már nagyon szeretne menni.Én is tudom persze,hogy nehéz munkát találni,de ő meg sem próbálja! Elment pékségbe 3napra.Aztán most kitalálta,hogy elmegy Pestre kidobónak, szórakozóhelyre.

És majd jövőre megy gyárba. Hogy őszinte legyek,ebből nem lehet megélni..És mondtam neki,hogy én akkor nem megyek addig hozzá lakni,amíg nincs biztos munkahelye.Mert miből fogunk élni??nem szeretném ha a szülei tartanának engem is! Ő inkább eljár edzeni,nagyon sok pénzt bérletekre,proteinekre,drága iPhone-ra, márkás ruhákra, cipőkre költi.Dolgozni meg nem megy.És mikor mondom neki,hogy ez így nem lesz jó,akkor azt mondja,hogy én csak szórakozok vele,mert mindig megígérem hogy vele fogok lakni erre nem.

Mi lehetne erre a legjobb megoldás? Mert ő feleségül szeretne venni,kisbaba,stb.De így felelőtleség.Szeretem,ő is engem,meg nagyon jó fiú,belsőre is de ez a munkához való hozzáállás nem jó.Ráadásul először azt mondta,hogy azért nem megy dolgozni,mert akkor kifog otthon begyújtani?🤦🏼‍♀️ mire szülei hazaérnek a munkából.


2022. dec. 14. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Neki így jó, ott vannak a szülei, ott lennél te is, törődnetek vele azt kész.

Vagy éretlen, aki a szülein lóg vagy egy lusta disznó.

Ha ennyire eltér a világnézet, akkor tudom mi lenne a jó, mert már mondtad neki és mégsem érti meg vagy nem érdekli.

De nem akarok inkább írni semmi olyat, ami befolyásolhatna.

Te életed, döntésed.

2022. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Hogyan értekelheted magadat annyira alul, hogy osszeálsz egy ilyen senkiházi, naplopó, csóró lúzerrel?????


Ennyit számit, hogy jól néz ki????

2022. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Varj legalább 1 évet hogy meddig biros ilyennel, kell e neked ez. Mert keserű sors várna vele ahogy elnézem.
2022. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*birod
2022. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem az számít hogy jól néz ki,hanem a belső tulajdonságok mert egyébként meg nagyon rendes jó fiú!! Eddig nem tudtam hogy ilyen,mert mikor mi osszejottunk azt mondta hogy akkor küldték el,előtte a munkahelyéről. Csak már most egyre jobban latom hogy nem akar dolgozni ! De más gond nem lenne vele. Amúgy mert mert tényleg jó fiú
2022. dec. 14. 19:01
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha én lennék a helyedben, nekem a legjobb megoldás az lenne, hogy elkerülöm ezt a naplopó lusta dögöt jó messzire, nemhogy még összeköltözzek vele. Az értékrendjével normális ember nem tud azonosulni. IPhone, márkás ruha, cipő, protein, ezek mind külsőségek. De felmutatni nem tud semmit. Van valami végzettsége egyáltalán? Komolyan egy ilyennel készülöd leélni az életedet?
2022. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát "jófijúságból" nem fogtok megélni.
2022. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Mi az, hogy a szülei tartanának el téged is? Te sem dolgozol? (Ha így van, tökéletesen megtaláltátok egymást. Ha nem, akkor nyilván ne akarj semmit egy ilyen embertől.)
2022. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én dolgozok most is. Nekem érettségim is van idén végeztem el. Szakmámban dolgozom,azóta is meg én mindig is dolgoztam. Sőt a nyári szünetben 17évesen én már diákmunkan gyárban voltam. És ezt mondom,ha én erre képes vagyok,meg voltam is mindig,akkor ő miért nem? Erős férfi,én meg 50kgos lány,és mégis dolgoztam gyárba is,attól hogy diákmunka,ugyanazt csináltam mint a felnőttek. De mi kb 50kmre lakunk egymástól,és ha odaköltöznék,hozzám közelebb lévő munkahelyet szeretnék keresni. Csak mondtam neki,hogy helyette nem fogok dolgozni,ne várja el. Erős férfi.
2022. dec. 14. 19:35
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Nincsenek szavak...
2022. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!