Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak? Másfél éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak? Másfél éve van egy párom akinek gyereke van, én szeretném ha elkezdenénk a baba projektet de ő azt mondja még nem akar ráérünk, meddig várjak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 09:38
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Én csak 1x szeretnék szülni, és lesz tesója, illetve a párom már tud mindent a gyerekkel kapcsolatban nekem könnyű dolgom lesz , mindig számíthat a testvérére úgy lesz nevelve,mindennek van hátránya de előnye is
2022. dec. 15. 11:41
 12/25 anonim ***** válasza:
93%

Mindig számíthat a testvérére? Ezt nem tudatod előre. Lehet hogy le se fogja sz@rni kamaszkorától.

A barátnőm is így járt. A férje előző házasságából született gyereke örült a tesónak, aztán kamasz lett és a kistestvér inkább nyűg mint öröm. A kicsi meg lógnak a nagyon, hiányolja, vele akar lenni

2022. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez kevés idő, legalább 2.5 után vállalnék gyereket.
2022. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Úgy érzem már nem más gyerekét szeretném gondozni hanem a sajatomat és már nagyon vagyok ra
2022. dec. 15. 13:11
 15/25 anonim ***** válasza:
85%

De hiába ha ő nem vevő rá...

Mit akarsz elerni? Magadhoz lancolni, vagy azért az egész, mert már tudja mit hogyan egy kisbaba körül?

Egy kisbaba óriási felelősség, nem egy tárgy.

Ráadásul mindkettő félnek akarni kell (100%).

2022. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem inkább az a baj, hogy a párod gyereke nagy egyenlőtlenséget okoz a kapcsolatotokban. Ha más gyereket kell gondoznod akkor persze hogy nehéz megélni azt, hogy anya vagy anélkül hogy anya lennél.

Viszont ez nem attól fog megoldódni, hogy szülsz gyorsan egy gyereket (bár szerintem beszélni azért kell róla ha szeretnél) mert akkor majd az jön fel benned hogy kétgyerekes anya vagy anélkül hogy valóban az lennél...

2022. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Már nem más gyerekét akarod gondozni.

Attól hogy szülsz egy gyereket az a más gyereke nem fog eltűnni. Ugyanúgy gondoznod kell a sajátod mellett. És zavarni fog nagyon. Fiatal vagy még. Van időd olyan pasit találni akinek nem kell gondozni a gyerekét (csak a közöset)

2022. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Igen de nem baj ha ott lesz más gyereke is, csak nekem is legyen, mert ez így, nagyon rossz
2022. dec. 15. 13:43
 19/25 anonim ***** válasza:
82%
Totál jogos, értem is, de az is rossz érzés lehet, hogy neked ő lesz az egy, és legfontosabb, ő meg majd esetleg kompenzál, nehogy az elsőszülöttjét érezze hátrányban...
2022. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
De ez minden testvérnel így van, nem zavar ha kompenzál, ő csak egy gyerek, aki X évig egyke volt, és fura lesz neki a tesó, én megértem, kell kompenzálni,úgy is pici lesz a baba és amíg alszik etem pelenkazom, addig az apjával lesz a nagy
2022. dec. 15. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!