Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak? Másfél éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak? Másfél éve van egy párom akinek gyereke van, én szeretném ha elkezdenénk a baba projektet de ő azt mondja még nem akar ráérünk, meddig várjak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 09:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%

Szimplán féltékeny a párja gyerekére a kérdező.. Nem esik jól a kis lelkének, hogyha ott a gyerek ő háttérbe szorul. Azért kell neki ennyire, hogy próbálja kikosarazni, kevésbé fontossá tenni a meglévőt.. Nekem nagyon így esik le a szitu.. Hát ez az tényleg miért kell gyerekes emberrel kezdeni?

Ha neked is lenne megérteném mert egymásra találtatok tudjátok mivel jár ez a dolog stb.. Sokkal jobban járnál, ha kezdenél egy olyannal akinek nincs, de ha neked ez kell hát szenvedj akkor tovább, majd elmérgezed vele a kapcsolatotokat.

2022. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Neharagudj utolsó, de én is szeretnék anya lenni, a párom már apuka, és mivel jön a gyerek sűrűn így hamar bennem is lett vagy hogy én is szülő szeretnék lenni, nem a gyereket akarom kiturni
2022. dec. 15. 13:58
 23/25 anonim ***** válasza:
93%

“megértem, kell kompenzálni,úgy is pici lesz a baba és amíg alszik etem pelenkazom, addig az apjával lesz a nagy“

Magyarul egyedül maradsz a kicsivel amíg apu a nagyot kompenzálja, aki nem a te gyereked. Ez rosszul hangzik. Utálni fogod a helyzetet (jogosan).

2022. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
80%
Te is abban a tévhitben élsz, hogy a gyerek nevelés egy rózsaszín álom. Majd rájössz.
2022. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem lényegtelen, hogy hány éves vagy, és belefér-e még a várakozás. És még az a kockázat, hogy végül kiderül, egyáltalán nem akar, csak hiteget. Jó lenne tisztázni ezeket, mert aztán keserű csalódás lesz, ha még másfél év múlva sem akar majd. Legalább mondja meg, hogy neki mik az ezzel kapcsolatos tervei.
2022. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!