Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a barátnődet az egyetem alatt anyagilag támogatta egy idősebb férfi?

Figyelt kérdés
Tehát volt egy szeretői kapcsolata, ahol pénzt is kapott az illetőtől havi rendszerességgel.

2022. dec. 15. 22:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
27%

Az érdekelne, hogy direkt ilyen céllal kereste-e a pasit. Sőt, még válogatnék is, hogy ő vette-e fel vele a kapcsolatot, vagy sem. Ha igen, akkor prosti, ha nem, akkor nem, nem mindenki prosti, aki fogadja gazdag férfi közeledését.


Most ha felmegyek a tinderre és gazdag pasit találok, aki bedobja az első héten, hogyha a barátnője lennék, akkor segítene havi 100al kezdetben, mondanám, hogy hogyacsudába ne, még 100 nélkül is(ha szimpatikus), akkor csak "kitartott" barátnőnek érezném magam(bár 100al annak se, ez nem elég a kitartásához senkinek), elkényeztettnek, ebben semmi rossz nincs, pasival járni azzal jár, hogy kapsz dolgokat, segít ha kell, normális kapcsolatban ezt csinálják, maguktól az emberek! Gazdag pasival járni azzal jár, hogy kapsz JÓ dolgokat és segít, ha kell, nyilván többet tud segíteni, mint akinek nincs pénze, és ez így normális. Amennyiben 300ból áldozna rám 100at, nem lenne képem elfogadni, de ha mondjuk 800ból, nem érdekelne, elfogadnám. Egyszerűen egy másik életszínvonal.


Persze, ha az elittársra megy az ember, ott is esélyes, hogy talál, az se rosszabb a tindertől. Ha szexparnerkeresőre, ott is, ha mondjuk a puncsra, ott is. Gazdag férfiak mindenhol vannak, normális olyan helyekre járni, ahol vannak és nagyobb eséllyel ismerkedsz meg velük, mint egy késdobálóban. Aki mondjuk az ötkertbe megy és nem a mori2be, az nem prosti, csak tudja, mire vágyik, és művelt(és/vagy), gazdag férfiakra vágyni nem negatív tulajdonság, ezt tagadni meg álszentség. Ha a pasidból kettő lenne, az egyik gazdag tanár, a másik meg mondjuk átlag tanár, akkor nyilván jobban örülsz, ha pénze is van, mintha nincs, ezt tagadni álszentség.


Az, aki gazdagabb pasit keres, nem áll le bármelyik gazdagabb pasival, ahol az anyagiakra nem adó nő se áll le bármelyik szegényebb férfival. Csak egy tulajdonság, amit figyelembe vesznek, de az ember dönt, hogy végül melyik kell.


Puncson több olyan pasit is láttam, akivel pénz nélkül is lefeküdtem volna, ahogy tinderen is, és sok olyat is, akikkel 10millióért sem. Szóval engem az érdekelne, hogy jött össze velük és válogatott-e. Ha 40es papik voltak, akkor ejteném a csajt, ha korabeli helyes srácok, akkor nem foglalkoznék vele, mindenkit úgy segít a párja, ahogy tud. És ezt úgy mondom, hogy én is segítettem már exeknek, volt, akin "szex nélkül" is, mert kedveltem, nő vagyok. Nem gondolom, hogy bármelyik kitartott lett volna, vagy annak érezte magát, mikor pénzt adtam, mert szűkösen élt, hogy költse arra, ami fontos, számlára vagy cipőre vagy kajára, vagy szórakozásra, vagy bevásároltam neki, vagy befizettem egy számláját helyette. Amikor nekik ment jobban, ők is csináltak ilyet. Meg úgy a legtöbb normális exem csinált ilyet, egy volt csak, akivel feleztünk és csak havonta hívott meg egyszer és sosem adott magától pénzt és mikor 5ezerért vásároltam kaját neki, mert nem volt nálam, visszakérte az aprót, még mielőtt felajánlhattam volna:D


A többi férfi segíti pénzzel is a párját, és a nők is szokták, legalábbis az én barátnőim.

2022. dec. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
20%

Igen zavarna, hogy csak penzert vallal ezt az.

Mi lesz kapcsolatunk alatt? Bele se merek gondolni

2022. dec. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
17%

Kérdés az, hogy a támogatói kapcsolat a veled fennállóval párhuzamosan, vagy a múltból előkerülve történt. Párhuzamos esetben gondolkodás nélkül lapát. Ha a múlt, még talán ismerni sem ismertétek egymást, akkor jelenlegi érzelmi kapcsolatotokat megítélve döntenék.

Az viszont minden esetre tény, hogy aki csak szexért pénzt, vagy egyéb rendszeres juttatást fogad el, az prosti, és ezen felesleges vitatkozni.

2022. dec. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
69%

Lehet,megdöbbennétek,de sokkal több egyetemista fiúról tudok,sőt hallok,akiket idős férfiak pénzelnek.

Bőven több van ilyen,mint a lányok! Nős,öreg pasik srácoknak fizetnek,sokszor ezeknek a srácoknak már menyasszonya van!

Pont egy ilyet ismerek,egy kulturált,értelmes srác,csodálkoztam,amikor láttam,hogy egy idős férfi hozta haza kocsival. Ismeretlen volt a férfi,azt hittem, nagybácsi,vagy valaki a családból..Cseppet tévedtem..

Aztán egy jó óra múlva mentek a menyasszonyával szórakozni.


Nem ítélem el őket,inkább azokat,akik pénzelik,vagy hajkurásszák őket.Persze, az is igaz,mindenhez két ember kell...

2022. dec. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
19%

Ez ugyanúgy qrvulás, csak a megnevezése van becsomagolva selyempapírba. Annyi a különbség, hogy itt csak egy pasi fizetett neki a szexért sokszor, nem sok pasi csak egyszer-kétszer.

Viszont nekem ez olyan érdekes, hogy itt a kérdezőt leszólják, mert mit érdekli a nő múltja - de egy másik kérdésnél meg mélységesen megvetik azokat a férfiakat, akik valaha prostinál voltak.


Akkor most számít a múlt, vagy nem?

2022. dec. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
73%

"de egy másik kérdésnél meg mélységesen megvetik azokat a férfiakat, akik valaha prostinál voltak."


Olyan kérdést nem olvastam, ahol azt írták ezek az állítólagos férfiak, hogy egy barátnőjük volt és azt támogatták.

2022. dec. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

26, ez most hogy jön ide?

Mégegyszer, a téma most:

A nő qrválkodott: nem számít, semmi közöd a múltjához.

A férfi prostinál volt: fúj ez a legalja, soha nem kéne ilyen manusz!

Újra megkérdezem: akkor ez most hogy is van?

2022. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Úgy van utolsó, hogy embere válogatja, ha szerelmes olyan ferfiba, aki prostikhoz járt elfogadja, túl lép rajta.


És ha a férfi szintén szerelmes akkor ő is azt teszi, mert nem hiába múlt a múlt.

2022. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
23%
A prosti az prosti mind1 hogy 1 szemelyel vagy tobbel .. penzert csinalta ennyi.
2022. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!