Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi szexmentes honap (ev?)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szexmentes honap (ev?) utan hagynad ott a felesegedet?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 06:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
54%
10-estől kérdem: Két éves gyerek mellett? Hogy?
2022. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer volt olyan időszak a 15 éve tartó házasságunkban, amikor hónapokig nem volt szex, mert nem kívántam érzelmi okok miatt. Ez hónapokig tartott. Nem csalt meg, nem ment el, végül meg tudtuk beszélni. Jelenleg jobb a szex, mint a házasságunk elején fizikai értelemben. Lelkileg nem lesz olyan többet….
2022. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, te miért nem kívánod a feleségedet?
2022. dec. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
57%
#11 Nagyon nagy hibát követnek el azok, akik a gyerek miatt maradnak együtt. Ezzel a gyerekkel csesznek ki a legjobban, mert hallgathatja, ahogy a szülei marják egymást.
2022. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Mert fáradt vagyok hozzá.
2022. dec. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%
Akkor én vagyok az egyik leggyávább. 16 éve született a második gyerekünk, azóta nem szeretkeztünk. A párommal próbáltam sokszor megbeszélni, mi is a probléma, miért nem akarja. Persze indokok mindig voltak, ő kövér, csúnya, fejfájás, megjött, meglátnak a gyerekek stb. Sokszor rám is szólt, vagy inkább kiabált velem, hogy ne piszkáljam ezzel. Valószínűleg nincs más pasija, vagy dolgozik vagy otthon van. De sajnos más sincs köztünk, még egy ölelés sem. Nagyon nehéz. Nem csaltam meg a feleségemet. De lehet, hogy találnák valakit, akkor belemennék.
2022. dec. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%
A férfiak javarésze sosem fog elválni, mert félnek, hogy akkor mások nem látják majd őket magánéletileg sikeresnek, nem akarják felezni a vagyont és kisebbe költözni, és pláne nem akarják feladni, hogy van, aki főz, takarít rájuk és ellátja a gyerekeket. Nem akarnak gyerektartást se fizetni, meg önállóan egy fizuból megélni, mert akkor nem fog telni kocsira, hangfalra.
2022. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
46%
#17 A nők nagy része nem akar elválni, mert egyedül életképtelenek. Nincs, aki eltartja őket és a gyereküket (akinek ki tudja, ki az apja), elviszi őket drága helyekre nyaralni, megveszi nekik a 23. pár cipőt, főz rájuk, mos rájuk, takarít rájuk. Persze ettől még félrekefélnek, ami természetesen a férfi hibája.
2022. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
14%

18

Oh, persze, mert minden család gazdag annyira, hogy drága helyeken nyaraljon, és a nőknek 23. pár cipője legyen. HÁt hogyna, nagyon okos vagy. Jár a keksz.

2022. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
37%
Soha nem hagynám el önszántamból, bármi is történjen.
2022. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!