Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi szexmentes honap (ev?)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szexmentes honap (ev?) utan hagynad ott a felesegedet?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 06:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
41%

18, pedig máskor mindig durrogtatjátok a statisztikák, hogy a válásik háromnegyedét a nők kezdeményezik. Akkor ezek szerint fals, amit mondtál, mert ők mégiscsak el akarnak válni, meglépik szemben a férfiakkal.


Azt meg szerintem mindig tudjuk, amit a 19-es írt, hogy igen kevés az olyan család, ahol akár ketten ki tudnak gazdálkodni drága nyaralást meg 23 pár cipőt, nemhogy egyedül a pasi az egész családnak :D

2022. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%

21

Úgy áll a dolog, hogy...


- Ha a válások nagy részét a férfiak kezdeményezik, az azért van, mert a nők életképtelen élősködők, akik egyedül nem boldogulnak.

- Ha a válások nagy részét a nők kezdeményezik, az azért van, mert a nők életképtelen élősködők, akik el akarják csalni a vagyon felét.


Figyeld meg, hogy minden szcenárióra találnak valami hülye magyarázatot, amiben a nők a hibásak. :D

2022. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0
2022. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
72%

Ha nincs elfogadható OK, akkor 1 hónap után. MÁr az is gond, ha nem kezdeményez, csak elviseli a közeledésemet.

Papíron a volt feleségem kezdeményzete a válást, mert ő adta be a papírokat. De valójában én akartam válni.

2022. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
25%
Max 3 hónap,a rendszeres orgazmus szükséglet egy ffinak.aki nem akar szexelni csak gyerekgyàrtàsra kellett a FFI inkább legyen leszbikus.
2022. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
16, én úgy rúgnám ki azt a hideg szívű némbert, hogy a lába nem éri a földet. A gyerekeitek már nagyok, ilyen korban már nem hiszem, hogy különösebben megviselné őket.
2022. dec. 27. 17:01
 27/27 anonim ***** válasza:
19%
Kb 14 éve nem szexeltünk, de elválni nem fogunk, akkor még magányosak is lennènk mindketten.
2022. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!