Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet jól működtetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jól működtetni egy párkapcsolatot szex nélkül?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk, a párom előre kijelentette, hogy nem szeretne lefeküdni házasság előtt. (ő a férfi) Én ebbe nem egyeztem bele, így középúton megállapodtunk orális szexben. Már 2 éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást, 1-2 éven belül tervezzük a házasságot. Az a baj, hogy nekem a szexmentesség frusztrációt okoz. Nem érzem, hogy meglenne a kezdeti izgalom így két év távlatában (miközben nem léptünk tovább), egyre kevésbé érzem azt, hogy vonzónak talál és igazából nem is várom már annyira az első szexet, mert csalódottság érzése kíséri.

Szerintetek hogy kezeljem ezt a problémát? Nem akarok vele szakítani, mert nagyon szeretem és már nincs is messze a házasság, de egyre nő az önbizalomhiányom és a frusztrációm. Segítsetek!



2022. dec. 28. 21:07
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
93%
Megvan az ideje mindennek. Az első szexnek például nem 4 éves kapcsolatban kell megtörténnie ideális esetben. Az ember nem így van összerakva, - ha úgy tetszik -, teremtve.
2022. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Egyébként én sem értem, hogy miért kell még éveket várni a házassággal. Az olyan gyülekezetekben, mint pl. baptistáknál hallottam még ilyet, hogy nem szexeltek házasságig, de akkor max egy év és házasodtak. Egy kapcsolat nem teljes szex nélkül. Nem egészséges a kettőt egyszerre szerintem. (nem házasodni és nem szexelni)
2022. dec. 28. 21:48
 23/45 anonim ***** válasza:
92%
Te választottad. Most 2 év után jut eszedbe hogy ez mégse jó?
2022. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2022. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Vallásos családból származom, vasárnapi templommal, elsőáldozással meg mindennel. Ennek ellenére soha nem terveztem, hogy a szexuális élet kezdésével megvárom a házasságot. A férjem az első és egyetlen partnerem, de a kapcsolatunk elejétől fogva szexeltünk. Hát, ha éveket kellett volna várni, nem tudom, együtt maradtunk-e volna, valószínűleg nem.
2022. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
23. Nem nem most jut eszembe. Eddig is tudtam,csak most kezdenek rosszabbodni a következmények.
2022. dec. 28. 21:51
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok, hogy nincs még keresetetek?
2022. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
24. Én 23, ő 22.
2022. dec. 28. 21:52
 29/45 A kérdező kommentje:
Egyetemisták vagyunk.
2022. dec. 28. 21:53
 30/45 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem jól érzed. A barátod nem kíván téged szexuálisan. Szeret, mint egy barátot, talán tetszel is neki, de szexuálisan nem érdekled. És ezen az esküvő sem fog változtatni.

Ha mindenáron ragaszkodsz ehhez a pasihoz, akkor fogamzásgátló tablettának lehet libidócsökkenés a mellékhatása. De most komolyan: nem lenne jobb olyannal összekötni az életedet, akinek tényleg kellesz?

2022. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!