Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet jól működtetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jól működtetni egy párkapcsolatot szex nélkül?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk, a párom előre kijelentette, hogy nem szeretne lefeküdni házasság előtt. (ő a férfi) Én ebbe nem egyeztem bele, így középúton megállapodtunk orális szexben. Már 2 éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást, 1-2 éven belül tervezzük a házasságot. Az a baj, hogy nekem a szexmentesség frusztrációt okoz. Nem érzem, hogy meglenne a kezdeti izgalom így két év távlatában (miközben nem léptünk tovább), egyre kevésbé érzem azt, hogy vonzónak talál és igazából nem is várom már annyira az első szexet, mert csalódottság érzése kíséri.

Szerintetek hogy kezeljem ezt a problémát? Nem akarok vele szakítani, mert nagyon szeretem és már nincs is messze a házasság, de egyre nő az önbizalomhiányom és a frusztrációm. Segítsetek!



2022. dec. 28. 21:07
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Szóval 0 élet és kapcsolati tapasztalattal ugranátok bele egy házasságba, csak hogy szexelhessetek.

Kérlek gondold végig. Szerintem elég fiatal vagy ehhez,

2022. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megkérdezhetem, hogy milyen felekezethez tartoztok?
2022. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
katolikus
2022. dec. 28. 22:00
 34/45 anonim ***** válasza:
11%

Az ilyen egy két lábon járó szerencsétlenség. Egy aberrált golyófogó gyászhuszár.

Te pedig egy gennyes gyulladt segglyuk pattanás. Aki még csak arra se jó hogy az ember megvakarja.

2022. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
84%
Rémisztő amit leírsz. Én ezt nem tudnám folytatni.
2022. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
84%
Ha a barátod ilyen szigorúan veszi a vallási dogmákat, akkor házasságkötés után is csak gyermeknemzés céljából fog veled lefeküdni. Az egész életed egy konstans elutasítás lesz. Biztosan így akarod leélni az életedet?
2022. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
37%
vallás = a saját életed megnehezítése feleslegesen
2022. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyenek roppant szelektíven válogatnak a vallási szabályok közt. :D Vaginális szex szóba sem jöhet, orális meg igen? Ez mégis melyik felekezet tanítása?


Gyáva ember, aki semmi mellett nem képes letenni a voksát. Se nem őszintén bigott, se nem normális.

2022. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
21%

Ezen az oldalon az a népszokás, hogy belerúgnak a kérdezőbe a kommentelők. Ha vallást mer említeni, akkor azért külön is kap. Itt az ékes példa.

Amennyire látom nincs moderálás, vagy eléggé megengedő.


Válaszolva a kérdésre: szerintem üljetek le, és ezt nagyon komolyan beszéljétek át. Nem vall egészséges férfire, hogy tudna még két évet önmegtartóztatni.


Én ha szeretek egy lányt, azon lennék (ebben a helyzetben) hogy mihamarabb legyen meg minden (házasság, albi) és végre együtt legyünk.

2022. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Ez a házasság kudarcra van ítélve... ennek semmi értelme...
2022. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!