Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet jól működtetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jól működtetni egy párkapcsolatot szex nélkül?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk, a párom előre kijelentette, hogy nem szeretne lefeküdni házasság előtt. (ő a férfi) Én ebbe nem egyeztem bele, így középúton megállapodtunk orális szexben. Már 2 éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást, 1-2 éven belül tervezzük a házasságot. Az a baj, hogy nekem a szexmentesség frusztrációt okoz. Nem érzem, hogy meglenne a kezdeti izgalom így két év távlatában (miközben nem léptünk tovább), egyre kevésbé érzem azt, hogy vonzónak talál és igazából nem is várom már annyira az első szexet, mert csalódottság érzése kíséri.

Szerintetek hogy kezeljem ezt a problémát? Nem akarok vele szakítani, mert nagyon szeretem és már nincs is messze a házasság, de egyre nő az önbizalomhiányom és a frusztrációm. Segítsetek!



2022. dec. 28. 21:07
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
84%

Az orális szex legalább oda-vissza megy, és jó vele, van orgazmusod?

Amúgy nyilvánvalóan alacsony a srác libidója, vagy homoszexuális, csak könnyebb a vallás mögé bújni. Ez nem fog működni, legalábbis neked nem lesz jó. Ezzel te nem tudsz mit kezdeni, azon kívül, hogy eldöntöd, neked megfelel-e így, ha nem akkor meg szakítassz.

2022. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Én is keresztény vagyok de fel tudom fogni, hogy sok szabály és tanítás a 2000 évvel ezelőtti világra vonatkozik.

Régen azért kellett várni a szexszel a házasságig, mert nem voltak fogamzásgátló eszközök, így a házasságon kívüli terhességeket akarták elkerülni.

Szerintem is lehet abban valami, hogy a pasi meleg, csak a vallása miatt képtelen elfogadni. Egészséges, huszonéves, heteroszexuális férfi nem bír ki két évet szex nélkül egy kapcsolatban.

2022. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

vagy meleg, vagy pedofil. de ha netán mégsem, minek vártok 4 évet? csak egyetem miatt hülyeség. elmentek nászútra, majd ha lesz pénzetek.


amúgy imádom az ilyem kérséseket. élvezem amikor kibukik a szög a képmutató keresztényekből.

2022. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2022. dec. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
100%
Ez nem normalis dolog. A vallast meg nem kell ilyen dogmatikusan venni sztem. De a leirasod alapjan ez az egesz kapcsolat mar halalra van itelve... Remelem az oralis szex legalabb ketoldalu...
2022. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!