Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem kerüli a szexet! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem kerüli a szexet! Mi a baja?

Figyelt kérdés
Próbáltam vele beszélni de hiába, tagadja. Ha közeledik, ellök. A hátát azért minden nap masszírozni kell viszont. Különbözö technikákat vet be. Eleinte fájt a feje, aztán beteg volt, most meg direkt nem zuhanyzik már este, csak reggel. Hétvégén egyáltalán nem zuhanyzik. Biztos vagyok benne, hogy emiatt van. Szeretöje nincs, mert nem jár el egyedül sehova, még boltba se. Nem értem az okot. Én régen edzettem, tetszett neki, hogy úgymond kigyúrt vagyok, de a gyerekünk születése után azt kérte tölem, hogy többet ne járjak. Mert egyrészt idöt vesz el a heti 3 alkalom, másrészt öt zavarja, hogy tetszhetek ott más nöknek, meg a külsöm miatt másoknak is. Abba is hagytam akkor, most nagyon vékony vagyok (mint elötte) egy kis gyomorral. Lehet hogy ez is közrejátszik. Szerintetek?
2022. dec. 29. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudjuk, meg kellene kérdezni, lehet rossz fát tettél a tűzre és most így büntet.
2022. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Mit tagad? Hogy nem kívánja? Nem masziroznàm egyszer sem mert önző.nem kivàn és nem szeret màr téged, sajnos ez jobb màr nem lesz vagy vàlnék vagy szerető....
2022. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Fáradt, valami miatt lehangholt, feszültség van köztetek, felderítetlen eü probléma miatt csökkent a libidója, már nem szeret stb.


Ezer oka lehet, a legegyszerűbb, ha kedvesen és tapintatosan megkérdezed tőle.

2022. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Maszirozàst elvárja de szex nincs? Na veled ezt megteheti mert papucs vagy.tudod ki csinàlnà....
2022. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de te élsz vele, te beszélsz vele, ha te nem tudod, akkor mi honnan tudjuk?

Több oka is lehet, a legegyszerűbb, hogy nem kívánja. Hogy miért nem? Ezt ő tudja.

A szex hiánya nem maga a probléma, csak egy tünet. Elég nagy baj, ha te csak azt vetted észre, hogy nincs szex, de sejtelmed sincs, hogy mi az oka.

2022. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Ez ugye valamilyen troll kérdés? Milyen férfi vagy te, már ne is haragudj?

Ha azt mondja a feleséged, hogy kússzál másszál a földön és bégess, akkor megteszed? Te jó ég!

Azért abbahagyni az edzést mert az asszony azt mondta???

A te tested a TIÉD és nem az övé! Hallottál már arról, hogy az egészséged megőrzése miatt is lehet edzeni? Feleséged is tisztában van ezzel? Egy egészséges test nem "csak" nőszerzésre való.

Állj már ki magadért, ne legyél balek, könyörgöm! Nőként mondom, hogy én csak örülnék annak, hogy a párom edzeni jár, törődik a testével és a saját egészségével.

A probléma másik része meg az, hogy ki kellene vizsgáltatnia magát a feleségednek, hogy minden rendben van e vele eü. téren.

Hormonok, pajzsmirigy vizsgálat, vérkép, nőgyógyászati vizsgálat. Ha szed fogamzásgátló tablettát az is okozhat libidó csökkenést. Esetleg lelki problémái is lehetnek vagy a gyerekek és a háztartás is kimerítheti. Sok oka lehet annak, ha valaki nem akar szexelni. Ha 40+ -os akkor a klimax miatt is lehet.

De erre nem az a megoldás, hogy te nem edzel, ő meg nem szexel veled.

Le kell ülni egy komoly beszélgetésre, időpontot kell kérni orvoshoz és utánajárni annak, hogy mi lehet a probléma gyökere. Persze ezt mindkét félnek akarnia kell. Ha már az egyik nem akarja, akkor kár erőltetni.

2022. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Aszex lett,lehet büdös vagy,változó korba lépett.
2022. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Ellök? De te még maszirozod? Vannak még birka ffiak 😆😂
2022. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Akkor szűntél meg férfinak lenni a szemében amikor az ő kérésére abbahagytad az edzést. Ez egy teszt volt amin elbuktál. Onnantól csak egy kutya vagy. Kutyával meg rendes nő nem b@szik.
2022. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
Az hogy nőként hétvégén nem zuhanyzik már önmagában elegendő válóok.
2022. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!