Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem kerüli a szexet! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem kerüli a szexet! Mi a baja?

Figyelt kérdés
Próbáltam vele beszélni de hiába, tagadja. Ha közeledik, ellök. A hátát azért minden nap masszírozni kell viszont. Különbözö technikákat vet be. Eleinte fájt a feje, aztán beteg volt, most meg direkt nem zuhanyzik már este, csak reggel. Hétvégén egyáltalán nem zuhanyzik. Biztos vagyok benne, hogy emiatt van. Szeretöje nincs, mert nem jár el egyedül sehova, még boltba se. Nem értem az okot. Én régen edzettem, tetszett neki, hogy úgymond kigyúrt vagyok, de a gyerekünk születése után azt kérte tölem, hogy többet ne járjak. Mert egyrészt idöt vesz el a heti 3 alkalom, másrészt öt zavarja, hogy tetszhetek ott más nöknek, meg a külsöm miatt másoknak is. Abba is hagytam akkor, most nagyon vékony vagyok (mint elötte) egy kis gyomorral. Lehet hogy ez is közrejátszik. Szerintetek?
2022. dec. 29. 10:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Igénytelen is,szex sincs=vàlàs.
2022. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Szülés utáni pInaretesz. Gyakori a nőknél, lefárasztja őket a gyerek, mocorognak a hormonok, elszáll a libidó. Ezen csak és kizárólag ő változtathat. Ha megszakadsz, se fogsz változást elérni.
2022. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Prekler válasza:
31%
Mert mások dugják.
2022. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
Szules utani depresszio nem lehet?
2022. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

10

"nőként"????

2022. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
Minden farok unalmassá válik egy idő után, nem tudtad?
2022. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
28%
Cs iccccska
2022. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%
Szànalmas lúzer vagy,és a nejed csicskàsa.ő leszar te meg ugrassz.... szégyen.
2022. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!