Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap lesz szilveszter es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz szilveszter es mivel kesik az utalas emiatt nincs holnapra penzem, a baratom meg ilyeneket irogat , ez normalis?

Figyelt kérdés

3 eve egyutt vagyunk, regen csomo mindenre meghivtam es vettem neki dolgokat amikor nem volt penze, sose hanytam fel,es nem 100 ezret keres a suli mellett, felre teve is van tobb 800+ ezre , nyilvan azt gyujti valamire, sose visz moziba, sose visz el enni, ha nincs penzem egyszer ketszer nehezere esik vennie nekem valami aprosagot, ha elmondom neki hogy nincs penzem es ha latni akar akkor ki kell fizetnie a vonatjegyem visszafele (500 ft) , akkor hisztizik, hogy o nem penzes zsak , vagy hogy o gyujt valamire , nem ruhakat kerek hogy vegyen vagy cipot, csak neha jol esne ha elvinne moziba , vagy amikor nincs penzem akkor elvinne enni vagy ilyesmi, igazsagtalan vagyok vagy lany letemre tul nagyok az elvarasaim? nagyon rosszul esik de azt mondja hogy o nem penzes zsak es h a penze kell stb stb pedig alig latok belole valamit, olyan nehez lenne a baratnojere kolteni havi 5-10 ezret? vagy egy honapban egyszer elvinni moziba? nem tudom mit irjak neki hogy atlassa hogy rosszul esik, mindig van valami kifogas es en jovok ki rosszul

19/L 21/F


[link]



2022. dec. 30. 22:33
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt azóta?
2023. jan. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Végül is sikerült?
2023. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!