Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy valóban akarja, vagy teszt volt e?

Figyelt kérdés

Régen táncoltam külföldön. Sokszor felhozza témába mert idegesíti, nem e többet is csináltam. Ez gyakori veszekedés téma. Nem bírja elviselni a tudatát sem, hogy én táncoltam, vagy annak sem amiket hozzáfűz gondolatban. Féltékeny. Sokszor bizonygattam hogy nem, megmutattam volna a helyet, a főnököt.

3 éve járunk. Legutóbb is vádolt azzal, hogy több is lehetett. És kérte igy 3 év múlva, hogy vigyem el oda akkor.

Lehet kettős érzései vannak, rühelli a könnyű nőket, ugyanakkor lehet izgatja is a gondolat.

Aztán én kiakadtam ezen, hogy lehet táncos vetkőzős nőket akar nézni(még soha nem volt ilyen helyeken, ő nem ilyen tipus)és velem, mintha valami haverjának nézne. Nagyon elkezdtem lenézni gúnyolni, hogy akkor ő olyan lehet mint az összes többi, meztelen nőkre kíváncsi, alja zülledék típus. Ezt nagyon csúnyán adtam neki elő, az egóját porig széttaposva. (Le is pondróztam, gúnyolva mosolyogva)

Cserébe mindent rámüvöltött, ler.bancozott csúnyán, éktelenül kikelt magából.

(a férfiak amikor az egojukra kapnak egy jó nagy pofont, általában mindig ilyen a reakció, erről is szeretnék kérdezni hogy miért lehet az amikor egy nő megvédi magát, vagy kiáll magáért és igaza is van, akkor a másik dühöng és szemét? Pl amikor nőket néz egy férfi, erre direkt én is elkezdek férfiakat nézni, akkor abból gusztustalan egy háború lesz ez masik barátomnál volt, hatalmas veszekedés lett ilyenből is, hogy visszaadtam neki vmit, de volt ilyen sztori online is amikor felment xy oldalakra én meg elkaptam és kiröhögtem, erre sértve elkezdett dühöngeni, és állandóan azt mondta én alázom a férfiakat, tanulnom kéne)


Honnan tudjam hogy tesztelni akart e hogy valóban ilyen táncos (a szemében)kis r.banc vagyok e és ilyen körökben mozgok e, és akkor ott balhézna ilyen helyeken velem, vagy "nőzni" akart volna, ill azokat bámulni velem?



2023. jan. 5. 06:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Tok egyertelmu, hogy tancos ribncnak tart, de gondolom jo a szex, szoval megtur. Nem probalnam megerteni, csak kidobnam a francba.
2023. jan. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Miért kérte hogy vigyem el?

Vagy ott akart volna dühöngeni rajtam, önigazolni? vagy a nőkre kíváncsi és vmi havernak nézne, akivel majd bárokba járunk?

2023. jan. 5. 06:49
 3/38 A kérdező kommentje:

Szerintem ezért van velem.

Lehet kettős érzései vannak, rühelli a könnyű nőket, ugyanakkor lehet izgatja is a gondolat.

(Neki átlagnő unalmas lenne az nem kéne neki aki csak annyi hogy mos főz takarít tanul dolgozik. Azok neki senkik.)

2023. jan. 5. 06:59
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

3 év után, ha még itt tart, akkor lapátra kell tenni.

Mit akar a helyben megnézni, ennyi idő után? Lehet nem is létezik, vagy kupi van a helyén, az, hogy ott mi van teljesen mindegy.

2023. jan. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Lehet csak bepróbálkozott ezzel a kéréssel. Ezért sem tudom eldönteni. Vagy csak kellett valami műbalhézni, valami más dolog miatt?
2023. jan. 5. 07:07
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarod megerteni?

R*b*ncnak tart és hamarosan dob, ennyi.

2023. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez a koma r!bancnak tart, lenez es megvet teged. Csak katasztrofaturistaskodni akart a volt munkahelyeden. Hagyd mar ott!
2023. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Képes vagy évek óta együtt lenni vele miközben r.bancnak tart, és még próbálod megfejteni a gondolatait? Eszem megáll, hát hol van a tartásod?
2023. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Ha valóban annak tartana, nem lenne velem 3 éve.
2023. jan. 5. 10:46
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne áltasd már magad. Szerinted minden férfi szerelemből van az aktuális nőjével? Több szeretői kapcsolat tovább tart.

R.ibancnak tart, nagyon is, te meg hagyod, és még magyarázkodsz. A másik kérdésedre válaszolva, te nem kiálltál magadért, hanem jól lesüllyedtél a szintjére. Életképtelennek tűnik a kapcsolatotok. Előtte még lett volna esélyed intelligensen kezelni, megmondani neki, hogy nem, nem szexeltél pénzért, de ha meg is tetted volna, ahhoz sincs köze, szóval vagy túllép a dolgon, vagy te lépsz túl rajta.

2023. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!