Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy valóban akarja, vagy teszt volt e?

Figyelt kérdés

Régen táncoltam külföldön. Sokszor felhozza témába mert idegesíti, nem e többet is csináltam. Ez gyakori veszekedés téma. Nem bírja elviselni a tudatát sem, hogy én táncoltam, vagy annak sem amiket hozzáfűz gondolatban. Féltékeny. Sokszor bizonygattam hogy nem, megmutattam volna a helyet, a főnököt.

3 éve járunk. Legutóbb is vádolt azzal, hogy több is lehetett. És kérte igy 3 év múlva, hogy vigyem el oda akkor.

Lehet kettős érzései vannak, rühelli a könnyű nőket, ugyanakkor lehet izgatja is a gondolat.

Aztán én kiakadtam ezen, hogy lehet táncos vetkőzős nőket akar nézni(még soha nem volt ilyen helyeken, ő nem ilyen tipus)és velem, mintha valami haverjának nézne. Nagyon elkezdtem lenézni gúnyolni, hogy akkor ő olyan lehet mint az összes többi, meztelen nőkre kíváncsi, alja zülledék típus. Ezt nagyon csúnyán adtam neki elő, az egóját porig széttaposva. (Le is pondróztam, gúnyolva mosolyogva)

Cserébe mindent rámüvöltött, ler.bancozott csúnyán, éktelenül kikelt magából.

(a férfiak amikor az egojukra kapnak egy jó nagy pofont, általában mindig ilyen a reakció, erről is szeretnék kérdezni hogy miért lehet az amikor egy nő megvédi magát, vagy kiáll magáért és igaza is van, akkor a másik dühöng és szemét? Pl amikor nőket néz egy férfi, erre direkt én is elkezdek férfiakat nézni, akkor abból gusztustalan egy háború lesz ez masik barátomnál volt, hatalmas veszekedés lett ilyenből is, hogy visszaadtam neki vmit, de volt ilyen sztori online is amikor felment xy oldalakra én meg elkaptam és kiröhögtem, erre sértve elkezdett dühöngeni, és állandóan azt mondta én alázom a férfiakat, tanulnom kéne)


Honnan tudjam hogy tesztelni akart e hogy valóban ilyen táncos (a szemében)kis r.banc vagyok e és ilyen körökben mozgok e, és akkor ott balhézna ilyen helyeken velem, vagy "nőzni" akart volna, ill azokat bámulni velem?



2023. jan. 5. 06:20
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Akiket valoban r.bancnak tartanak használják és el is felejtik.

Nem fekete fehér minden.

Másnak meg a legjobb nő az a nő aki mos főz, az ágyban meg egy r.banc. sima unalmas nőket az én barátom nem szeret, utá


De kiálltam magamért. Nem fogok vele bárokba mászkálni, es olyanok akiknek párkapcsolatban szerelmesen ilyen igényei vannak(másoknak meg rosszabb is, swinger, nyitott kapcsolat és sorolhatnám), azok nekem egy szégyen akikkel szóba sem állnék.

És ha ő valóban engem valami havernak akarna tekinteni, akivel majd bárokba mászkál popcornnal nőket bámulni, annak azért rendesen súlya lenne nálam.

De ha csak hisztiről van szó, hogy azt akarná provokálni hogy magam ellen bizonyítsak, és önigazolni akar rajtam, az megint csak a szokásos féltékenységéről szólna.

2023. jan. 5. 11:23
 12/38 anonim ***** válasza:
98%

Te is megéred a pénzed.

Először is, nem ribinek tart, hanem qvának, mert azok szexelnek pénzért.

Egyik lehetőség, hogy komolyan gondolja, ez esetben egyértelműen dobni fog, ha talál jobbat.

De mivel annyira erősködsz, hogy nem tart annak, tegyük fel, hogy tényleg nem. Akkor viszont mi a magyarázata, hogy így bánik veled? Miért akarja ennyire leépíteni az önbizalmad, önértékelésed? Vagy talán ellensúlyozza ezeket? Három év nem kevés idő. Eljegyzett már? Beszélt róla, mikor szeretne gyereket, esküvőt?

2023. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Neki lejet kisebbségi komplexusa.

Féltekeny.

Ez mellett nem az a nő vonzók nekik akik ott vannak mint egy lábtörlő vagy normalisan. Pont az olyanokat nem szereti.

Bennem egy rakat minden egyebet is lát, tud is, nem tartozom átlagba számára. Pont ezért szeret és van velem.

Igen akar VELEM hazasságot, mindent azonnal is mehetnénk be időpontert. Ez rajtam múlik csak.

De ne kelljen már itt a kapcsolatomat bizonygatnom vadidegen másoknak, mikor nekem csak az a kerdésem es semmi más, hogy ha én azt mondtam volna neki lazán, hogy oké menjünk bárba, akkor mi lett volna. Nehezen kepzelem azt el hogy majd ott nyálcsorgatva csak ült volna es ne kapta volna el az ideg.

De bennem van azért a félsz, hogy haverként ülne velem egy bárban?- mert nálam ezzel mindent keresztülhúzna.

2023. jan. 5. 12:26
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Tehát mondjuk meg, mi lett volna? Menj jósnőhöz!
2023. jan. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
61%
Kihasználná az alkalmat ha már ott van és bámulná a nőket nyilván, úgy is, hogy ott vagy mellette. Még lehet be is próbálkozna az egyiknél.
2023. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Abból ÉN tudnék ítélni pl hogy magára vette hogy ez miatt lepondróztam, és kikelt magából!

Úgy vagyok vele, ártatlanok nem védik magukat, ha védik is sem üvöltve.


Tipikus reakciója a"bűnösöknek"amit leművelt.

NEM tagadta, nem mondott olyat hogy csak viccelt, hogy nem is akarna bárba menni, nem mondta hogy nem gondolta volna komolyan. Semmi ilyet nem mondott.

Csak támadt arra hogy lepondróztam hogy akkor te is olyan vagy mint a többi férfi? Kis pondró ;)

Csoda hogy nem képelt fel.

DE nem tagadta.támadt inkább.


Szóval ha én tudok találni ennyiből támpontokat, saccolni a szándékait, akkor gondoltam több szem többet lát alapon a gyk is tud vmit hozzáfűzni.

2023. jan. 5. 12:53
 17/38 A kérdező kommentje:

Ha így is lenne 15, ott még érthető lenne ha a ferfi haverjaival gondolkodna ilyenben, vagy Őket kérdezné erről.

De ő Engem kérdezett. Így már teljesen más is a kérdés.

2023. jan. 5. 13:06
 18/38 anonim ***** válasza:
92%
Ajj, hagyd mar abba ezt az "en mas vagyok meg nem vagyok unalmas" dumat. Honnan veszed, hogy a nem tancos lanyok olyan baromoi unalmasak? Vagy hogy te baromi erdekes lennel csak azert,mert olyan munkad volt, amit csomoan a qrvalkodas hataranak tartanak? No vagyok, egyaltalan nem tartalak ribinek azert mert kulfoldon tancoltal. De o annak tart, az o ertekrendjebe ez nem fer bele, hiaba akarna szeretni teged meg szeret is valahol, de megvet. Nem igaz, hogy nem erted.
2023. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem lehetne kitiltani az oldalról? Annyira fárasztó vagy már hónapok óta
2023. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

"megmutattam volna neki a helyet, főnököt"


Akkor miért akadtál ki?


Így nem beszélünk olyannal, akit szeretünk. Ő is undorítóan kommunikál. Borzalmas.

2023. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!