Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy valóban akarja, vagy teszt volt e?

Figyelt kérdés

Régen táncoltam külföldön. Sokszor felhozza témába mert idegesíti, nem e többet is csináltam. Ez gyakori veszekedés téma. Nem bírja elviselni a tudatát sem, hogy én táncoltam, vagy annak sem amiket hozzáfűz gondolatban. Féltékeny. Sokszor bizonygattam hogy nem, megmutattam volna a helyet, a főnököt.

3 éve járunk. Legutóbb is vádolt azzal, hogy több is lehetett. És kérte igy 3 év múlva, hogy vigyem el oda akkor.

Lehet kettős érzései vannak, rühelli a könnyű nőket, ugyanakkor lehet izgatja is a gondolat.

Aztán én kiakadtam ezen, hogy lehet táncos vetkőzős nőket akar nézni(még soha nem volt ilyen helyeken, ő nem ilyen tipus)és velem, mintha valami haverjának nézne. Nagyon elkezdtem lenézni gúnyolni, hogy akkor ő olyan lehet mint az összes többi, meztelen nőkre kíváncsi, alja zülledék típus. Ezt nagyon csúnyán adtam neki elő, az egóját porig széttaposva. (Le is pondróztam, gúnyolva mosolyogva)

Cserébe mindent rámüvöltött, ler.bancozott csúnyán, éktelenül kikelt magából.

(a férfiak amikor az egojukra kapnak egy jó nagy pofont, általában mindig ilyen a reakció, erről is szeretnék kérdezni hogy miért lehet az amikor egy nő megvédi magát, vagy kiáll magáért és igaza is van, akkor a másik dühöng és szemét? Pl amikor nőket néz egy férfi, erre direkt én is elkezdek férfiakat nézni, akkor abból gusztustalan egy háború lesz ez masik barátomnál volt, hatalmas veszekedés lett ilyenből is, hogy visszaadtam neki vmit, de volt ilyen sztori online is amikor felment xy oldalakra én meg elkaptam és kiröhögtem, erre sértve elkezdett dühöngeni, és állandóan azt mondta én alázom a férfiakat, tanulnom kéne)


Honnan tudjam hogy tesztelni akart e hogy valóban ilyen táncos (a szemében)kis r.banc vagyok e és ilyen körökben mozgok e, és akkor ott balhézna ilyen helyeken velem, vagy "nőzni" akart volna, ill azokat bámulni velem?



2023. jan. 5. 06:20
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Mert nem akkor gondoltam amikor járunk hanem előtte amikor közünk sincs egymáshoz.

Kapcsolatban már teljesen más értelmet nyer bárokba járni.


A páromnak meg nem vagyok unalmas ez nem duma. Gondolom másnak sem az a párja.

2023. jan. 5. 16:33
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Te egy ostoba nőszemély vagy. Hisztérikázol meg bizonygatod hogy te mennyire fasza nő vagy. Menjél vissza táncolni a stílusodból az jön le neked úgy is ott a helyed. Idióta
2023. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is rohadt buta vagy. En baromira nem vedenem ezt az embert, mert nem normalis a viselkedese, de ugy latom, jol egymasra talaltatok, mert a tied sem az. Nem kell 328x is leirni, hogy te nem vagy egy unalmas no, vagjuk.

De mondjuk van olyan ferfi, aki ha ribit akar baratnonek, akkor nem nezi mellette nyiltan krvanak. Ez a problema a csavoddal, hogy azt se tudja mit akar. Te meg itt veded, mint valami hulye. Ha agyonverne feltekenysegbol, akkor is itt vedened es magadban keresned a hibat. Valahol sajnallak is, hogy nem latod realisan a dolgokat.

2023. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
66%

"Nagyon elkezdtem lenézni gúnyolni, hogy akkor ő olyan lehet mint az összes többi, meztelen nőkre kíváncsi, alja zülledék típus. Ezt nagyon csúnyán adtam neki elő, az egóját porig széttaposva. (Le is pondróztam, gúnyolva mosolyogva)


Cserébe mindent rámüvöltött, ler.bancozott csúnyán, éktelenül kikelt magából."


Nekem a "zsák a foltját" szólás jutott eszembe rólatok.


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de te szerintem nem az egóját tapostad meg, hanem - felételezem, hogy már nem először és nem is másodszor - úgy kommunikálsz, úgy viselkedsz vele, mint egy férfi, nem pedig mint egy nő, energetikailag már megszűntél nőnek lenni a szemében, ezért nem úgy bánik és nem úgy beszél veled, mint egy férfi egy nővel, hanem mint egy (normális konfliktuskezelésre képtelen) férfi egy másik férfival, akivel beleállnak egy konfliktusba.


Nem tudom ő milyen ember, és a történtekről is csak a te verziódat hallottuk, de a leírtakból az derül ki, hogy egyikőtök sem tiszteli a másikat.


Nem az jön le, hogy szeretitek egymást, hanem az, hogy egóból harcoltok egymással.


Amúgy szerinted mit mond el rólad, hogy olyan férfival vagy, akit te magad "pondrónak" tartasz? Ennyit érsz, ennyire tartod magad?

2023. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Mjad ha titeket akarna bárokba vinni a barátotok, megnézném azokat a reakciokat.

Lehet mások ezt lazán kezelnék, nálam az ilyen nem férfi. Nem ember.

A hülye beszólásokat pedig meghagyom nektek. Ezen nem fog valtoztatni bennem senki.

Más nő swingerezni is megy a párjával, én ilyeneket nem türök. Szerintem azok szűnnek meg nőnek létezni akik bólogatnak mindenre

2023. jan. 5. 19:54
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

😂Pont te vagy az, aki tűröd. Ha nem tűrnéd, nem lennél még mindig vele. De bármit megtehet veled, csak idejössz vergődni, aztán megy tovább minden. Este még kicsit lek@rváz, megrángat, de utána is boldogan pörögsz a farkán.

Engem nem akar senki bárokba vinni, mert mindig normális pasim volt. Igaz, én nem is vonaglok bárokban pucéran a perverz tatáknak.(Tudom, uncsi vagyok.)

2023. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Ez nincs így.

Szerintem csak bekóstolt, mert ha akarna, valójában már rég járna haverokkal ilyen helyekre, vagy ment volna eddig is. Ő nem ez.

És azóta is győzköd, hogy nézzem valamibe.

2023. jan. 5. 20:24
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Ok.,mindig te tudod jól, a pasid egy álom pasi, mindenki ilyenre vágyik.

Izgatottan várom a holnapi 3 kérdésedet🥱

2023. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
méghogy te nem vagy unalmas... a napi 52 kérdésed nem erről árulkodik
2023. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

"(Le is pondróztam, gúnyolva mosolyogva)


Cserébe mindent rámüvöltött, ler.bancozott csúnyán, éktelenül kikelt magából."


Szép dolog a szerelem! xD

2023. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!