Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy valóban akarja, vagy teszt volt e?

Figyelt kérdés

Régen táncoltam külföldön. Sokszor felhozza témába mert idegesíti, nem e többet is csináltam. Ez gyakori veszekedés téma. Nem bírja elviselni a tudatát sem, hogy én táncoltam, vagy annak sem amiket hozzáfűz gondolatban. Féltékeny. Sokszor bizonygattam hogy nem, megmutattam volna a helyet, a főnököt.

3 éve járunk. Legutóbb is vádolt azzal, hogy több is lehetett. És kérte igy 3 év múlva, hogy vigyem el oda akkor.

Lehet kettős érzései vannak, rühelli a könnyű nőket, ugyanakkor lehet izgatja is a gondolat.

Aztán én kiakadtam ezen, hogy lehet táncos vetkőzős nőket akar nézni(még soha nem volt ilyen helyeken, ő nem ilyen tipus)és velem, mintha valami haverjának nézne. Nagyon elkezdtem lenézni gúnyolni, hogy akkor ő olyan lehet mint az összes többi, meztelen nőkre kíváncsi, alja zülledék típus. Ezt nagyon csúnyán adtam neki elő, az egóját porig széttaposva. (Le is pondróztam, gúnyolva mosolyogva)

Cserébe mindent rámüvöltött, ler.bancozott csúnyán, éktelenül kikelt magából.

(a férfiak amikor az egojukra kapnak egy jó nagy pofont, általában mindig ilyen a reakció, erről is szeretnék kérdezni hogy miért lehet az amikor egy nő megvédi magát, vagy kiáll magáért és igaza is van, akkor a másik dühöng és szemét? Pl amikor nőket néz egy férfi, erre direkt én is elkezdek férfiakat nézni, akkor abból gusztustalan egy háború lesz ez masik barátomnál volt, hatalmas veszekedés lett ilyenből is, hogy visszaadtam neki vmit, de volt ilyen sztori online is amikor felment xy oldalakra én meg elkaptam és kiröhögtem, erre sértve elkezdett dühöngeni, és állandóan azt mondta én alázom a férfiakat, tanulnom kéne)


Honnan tudjam hogy tesztelni akart e hogy valóban ilyen táncos (a szemében)kis r.banc vagyok e és ilyen körökben mozgok e, és akkor ott balhézna ilyen helyeken velem, vagy "nőzni" akart volna, ill azokat bámulni velem?



2023. jan. 5. 06:20
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
94%

"Mjad ha titeket akarna bárokba vinni a barátotok, megnézném azokat a reakciokat."


Én például voltam egyszer olyan egy bárban huszonévesen az exemmel, ahol rúdtáncos lányok voltak.


Nyugodtan megnézhetted volna az arcomat, és elhiheted, hogy semmit nem ártott a kapcsolatunknak.


Nekem az nem férne bele, ha a párom olyan alpári módon viselkedne velem, hogy leriibancoz, vagy ha bármiért üvöltözne velem. (Mondjuk nekem sem jutna eszembe őt pondrónak nevezni, meg gúnyolni, stb.


De nyilván mindenkinek más fér bele az értékrendjébe, és másmilyen bánásmód fér bele az egészséges önbecsülésébe.

2023. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg dögunalmas a napi vergődésed olvasni. Legalább izgalmas vagy tanulságos lenne de ez már kínosan igénytelen. Leszólod az uncsi lábtörlő nőket, mert valahol tudod hogy te magad is az vagy. Te csak szeretnél karakán talpraesett nő lenni, de nem is sikerül mert tűrsz, hogy legyen egy tahó melletted.
2023. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Semmi tartás nem lehet abban aki más nőket lehord mert nem tűr el ezt azt. Hanem bólogatós eb.
2023. jan. 6. 05:55
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

33


Te vagy az, aki eltűri, hogy a párja magából kikelve üvöltözzön vele, és leriban/cozza.

2023. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

#33! Te olvasod is, amit írsz? Szerinted mi tűrjük el, hogy lábtörlőnek használjanak, te meg nem. Közben ezt írod: "Lehet mások ezt lazán kezelnék, nálam az ilyen nem férfi. Nem ember." Na, most akkor te b@szol valakivel, akit embernek se tartasz, vagy mi?😂

A kérdésed alapján azt feltételezted, hogy azért akar bárba menni veled, hogy pucér csajokat lessen VAGY, hogy megalázzon egy csomó ember előtt, mert egy r.b.ncnak tart. (Szerintem mindkettő miatt egyébként.) Na, most mi egyik esetben se lennénk együtt vele, te meg még azzal dicsekszel, hogy egy ilyen el akar venni🤦🏽‍♀️ B+, ha egy ilyen akarna elvenni, nem hogy dicsekednék, inkább szégyellném, hogy azt hiszi valaki, tényleg hozzámennék egy ilyenhez. Egyébként volt hasonló esetem. Együtt éltem a sráccal. Tizedannyira se volt szaralak, mint a tiéd. Baromi jól nézett ki, soha nem bántott se tettel, se szóval. Csak éppen drogos volt, de amikor összejöttem vele, akkor nem, utána viszont visszaesett. Na, megkérte a kezem. Eszembe se jutott ezzel dicsekedni, sose mentem volna hozzá. Nem sokkal később otthagytam. Ilyen az, amikor valaki "nem tűr el" valamit. Neked erről fogalmad sincs.

2023. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

35

Ha el is olvassa amit ír, értelmezni már nem tudja. 🤷‍♀️ Főleg a 33-as kommentje után... Majd jön mindjárt az ömlengéssel, hogy de bezzeg milyen csodálatos pasija van, a többi férfi nyomi meg unalmas. 😄

2023. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

#36! Igen, tudom. Én is unom már, hogy engem nem szokott ler..anczoni meg megrángatni senki. A szakításaim is olyan unalmasak, semmi rendőri kíséret.🙁Irigy vagyok a Kérdezőre, na😜

#35

2023. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd el. Ebbe az egészbe nem is kellett volna belemenni. Sokkal okosabb lett volna, ha bevallod, hogy voltál X-szel, mert nagyon tetszett, de nem k urvaként dolgoztál. (Bár ki tudja?) Az őszinteség a legjobb, még akkor is, ha emiatt elküldenek. Én sem nagyon tudom elképzelni,hogy valaki szex nélkül külföldön táncol, ahogy itthon sem tudom elképzelni, de kint végképp nem. Hagyd ott, keress olyat, akit ez nem zavar, de legyél őszinte.
2023. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!