Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy nem segített rajtam a barátom, és ez nekem rosszul esik?

Figyelt kérdés
Nemrég nagyon fájt a hasam menstruáció miatt, az ájulás határán voltam. Máskor is szokott rossz lenni, de most valamiért nem akart hatni a gyógyszer. A wc és a zuhany között rohangáltam, mert a meleg víz segített rajta. Kb 23:30 volt, mikor már 1,5 órája szenvedtem, és felhívtam a barátomat, hogy eljönne-e értem (kb. 20-30 perc autóval neki.) Egyedül lakom. Azt mondta, hogy nem jön, mert nem lesz papucs, és fáradt, de ha annyira rossz, kihívja a mentőket. De nekem ez rosszul esett, mert ha nem muszáj nem szerettem volna olyan állapotban, nem is rendesen felöltözve, hogy tudjak zuhanyozni, a mentők előtt lenni. De jó lesett volna, ha nem vagyok egyedül, amíg jobb nem lesz, vagy ha mégis mentőt kell hívni. Ti mit gondoltok? Túlreagálom?

2023. jan. 8. 23:21
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Nem, péntek volt. És hétvégén nem dolgozik.
2023. jan. 8. 23:52
 12/47 anonim ***** válasza:
99%

Jogos hogy rosdzulesik.

Ettől függetlenül menj el nődokihoz.

2023. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
86%

Teljes mindegy dolgozik e vagy nem! Kinek szrj le?

Ha ilyen van az első dolgom a páromért menni!

Velem ezt először és utoljára "játszotta" volna.

Egyszer voltam én is hasonlóan, páromnak nem is kellett mondani, h nem e jön értem már mondta maga és ő 140kmre lakott akkor.

Ezt a pasit dobd ki a fenébe!

N 30

2023. jan. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
15%
#13 nah hát ő papucs, ugye? :D
2023. jan. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem helyesen járt el a párod.

Hisz ajanlotta, hogy mentőt hív, ő nyújtja a kezét, te meg az egész karját akarod.

2023. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
80%
14! Nem papucs! Hanem igazi férfi és társ!
2023. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
14%
#16 aki elfogadja, hogyha nem rohan 140 kilóméterről, mert neked megjött akkor repül :D
2023. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
94%

18 😂😂😂 hát nem azért de jó pasi meg minden! Sztd aki normális és szerető a párját, nem vágja magát földhöz, mert utazni kell ennyit az mind luzer?

17 nem a megjöttön lenne a hangsúly. És nekem nem menstruációs görcseim voltak (amúgy látni h faszi vagy és nem menstruálsz).

2023. jan. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Igen, nem a menstruáción volt a hangsúly, hanem, hogy ezzel azt közvetítette felém, hogyha bármikor rosszul lennék, akár ettől jobban, akkor sem számíthatnék a segítségére. Azt mondta, hogy maximum akkor jönne el, ha véreset hánynék.
2023. jan. 9. 00:33
 20/47 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező!

Ha eljött volna, konkrétan miben tudott volna segíteni?

Nyilván nem eü. végzettségű.

Ha azt mondod, hogy pl. nem volt erőd teát főzni és ha lett volna főzve, az valószínűleg segített volna, akkor lett volna értelme elmennie.

Ha csak arról van szó, hogy együttérezzen veled, miközben szenvedsz, akkor semmi értelme nem lett volna.


Szóval minden azon áll vagy bukik, hogy érdemben tudott volna-e segíteni, ha ott van.

2023. jan. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!