Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy nem segített rajtam a barátom, és ez nekem rosszul esik?

Figyelt kérdés
Nemrég nagyon fájt a hasam menstruáció miatt, az ájulás határán voltam. Máskor is szokott rossz lenni, de most valamiért nem akart hatni a gyógyszer. A wc és a zuhany között rohangáltam, mert a meleg víz segített rajta. Kb 23:30 volt, mikor már 1,5 órája szenvedtem, és felhívtam a barátomat, hogy eljönne-e értem (kb. 20-30 perc autóval neki.) Egyedül lakom. Azt mondta, hogy nem jön, mert nem lesz papucs, és fáradt, de ha annyira rossz, kihívja a mentőket. De nekem ez rosszul esett, mert ha nem muszáj nem szerettem volna olyan állapotban, nem is rendesen felöltözve, hogy tudjak zuhanyozni, a mentők előtt lenni. De jó lesett volna, ha nem vagyok egyedül, amíg jobb nem lesz, vagy ha mégis mentőt kell hívni. Ti mit gondoltok? Túlreagálom?

2023. jan. 8. 23:21
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Hát például abban, hogyha jönnie kell a mentőknek segítsen beengedni őket, mert elég bonyolult bejutni a lakáshoz, vagy segítsen felöltözni, mert ahhoz sem volt erőm sokáig. Vagy volt mikor le kellett öntenem a fejemet hideg vízzel, hogy ne ájuljak el, és a fogmosó pohárral tudtam csak, mert nem volt erőm felállni.
2023. jan. 9. 00:53
 22/47 anonim ***** válasza:
73%

23-ra:

Hát igen, ha ezt így konkrétan elmondtad volna nekem, én elmentem volna (ill. ezt tartom helyes viselkedésnek más férfi részéről is).

(22-es vagyok.)


Az egy másik kérdés, hogy kérném, hogy ezután orvost vagy természetgyógyászt vagy bárkit keressél meg ezzel a problémával, mert nem normális dolog, hogy minden hónapban van esély, hogy ilyen rosszul legyél egy teljesen természetes biológiai folyamattól.

2023. jan. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
3%

25-ösnek mekkora papucs lehet már a barátja?


lehet még veri is az asszony

2023. jan. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
10%

25

Először is vagy férfi vagy vagy nagyon durván szőrös tesztoszteronis nő.


Egy nő nem ír ilyet

2023. jan. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
89%

#27 durva, hogy ha valaki ír egy agresszív kommentet, senki nem feltételezi, hogy nő írta, sőt ezt ki is zárják, egyből azt gondolják, hogy férfi írta.


Ez rengeteg dolgot el árul a férfi nemről, és hogy hogyan látják őket az emberek:D

2023. jan. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
85%

Simán írhatja nő is. Nagyon sok értelmetlen, empátia hiányban szenvedő emberke van, nemtől független... Sajnos. Nekik felesleges elmagyarázni akármit is, mert egyszerűen nem fogják fel.


Egyébként jogos a kiakadás. 30 perces útról beszélünk. Akkor is jól esik az embernek ha elmegy hozzá a párja ha esetleg érdemben nem is tud segíteni, mert mellette van, tamogatja. Főleg úgy, hogy amúgy miatta van rosszul. Ha elmegy egy méretben jó gumit venni, akkor nem kellett volna esemény utanit bevenni. Az az egy szem bogyó konkrétan az egész hormonháztartásod képes felborítani. Menj egy nőgyógyászhoz. Tanulság pedig legyen az, hogy nem szexelsz nem megfelelő védekező eszközzel.

És ha van benned tartás otthagyod. Ez a cselekedete kb mindent megmutatott, hogy mennyire lenne melletted, ha baj lenne akár máskor is.

2023. jan. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
72%

27. elég keményen álomvilágban élsz, ha szerinted nincsenek ilyen nők


jó tanács, jobban vigyázz velük, nehogy a saját károdon tanuld meg

2023. jan. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
87%
Fu mennyi szerencsetlen van itt. Alap dolog lenne, ha felhiv BARKIM, a parom, testverem, haverom, anyam, apam, hogy nagyon szarul van, menjek at, akkor atmegyek. Nem varnek, hogy 10 pontban indokolja meg es irja korul, miert is kellene nekem atmennem, logikus ervekkel XD Az emberek nem szoktak csak egy picike fajdalom miatt zaklatni masokat, ha nincs is konkretan veszelyben az illeto, o akkor is ugy erzi abban a pillanatban es meg ha mentokre is lenne szukseg, akkor is jo, ha van melletted valaki.
2023. jan. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem én is megpofoznám a francba az olyat, aki ilyen kaliberű kérésre azt mondaná, hogy "nem leszek papucs".

10 éve élek kapcsolatban, és sose bánnánk így egymással, teljesen alap, hogy segítünk egymásnak, ha rosszul van valamelyikünk.

2023. jan. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
91%
Nem lenne többet gondja rám, az fix, és most nem eg yerős menstruációról van szó. A párod, felhívod, hogy rosszul vagy, jól esne a társaság, és így reagál rá, feltétlenül ilyen bunkónak kell lenni?! Itt most nem a potenciális segítségnyújtáson van a hangsúly, hogy nem eü-s, stb, hanem a segítő szándékon. Ha elkísérsz valakit az orvoshoz, vagy bárhova, ahova neki akár lelkileg is megterhelő elmenni, akkor se arról van szó, hogy ambuláns műtétet kell tudni rajta szükség esetén az urca közepén végrehajtani tudni, hanem csak a támogatáson. Ő meg még be is szól...ha nem is megy, lehetett volna megértőbb, együttérzőbb, vagy ajánlotta volna fel, hogy skype-on ott van, és beszélget veled, akármi, de így lerázni?! Hétvége előtt volt kedves így reagálni...Le merem fogadni, ha spiccesen hívtad volna, hogy félmeztelenül masztizol az ágyon, még a gyorshajtást is bevállalta volna! Hát akkor verje otthon egyedül innentől kezdve.
2023. jan. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!