Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy nem segített rajtam a barátom, és ez nekem rosszul esik?

Figyelt kérdés
Nemrég nagyon fájt a hasam menstruáció miatt, az ájulás határán voltam. Máskor is szokott rossz lenni, de most valamiért nem akart hatni a gyógyszer. A wc és a zuhany között rohangáltam, mert a meleg víz segített rajta. Kb 23:30 volt, mikor már 1,5 órája szenvedtem, és felhívtam a barátomat, hogy eljönne-e értem (kb. 20-30 perc autóval neki.) Egyedül lakom. Azt mondta, hogy nem jön, mert nem lesz papucs, és fáradt, de ha annyira rossz, kihívja a mentőket. De nekem ez rosszul esett, mert ha nem muszáj nem szerettem volna olyan állapotban, nem is rendesen felöltözve, hogy tudjak zuhanyozni, a mentők előtt lenni. De jó lesett volna, ha nem vagyok egyedül, amíg jobb nem lesz, vagy ha mégis mentőt kell hívni. Ti mit gondoltok? Túlreagálom?

2023. jan. 8. 23:21
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
1%

40.

Mi vagy te, orvos?!

2023. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
29%
40 Leirta, hogy esemeny utanit kellett bevennie, mert a csavoja 20 merettel nagyobb ovszerben szeret dugni, es lecsuszott. Attol fajt a hasa. Gondolom, mivel az ember jo esetben elete soran nem szedi az esemeny utanit tul gyakran, igy nem tudta megitelni, hogy ez normalis fajdalom, vagy valami baj van.
2023. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
88%

42.

" 20 merettel nagyobb ovszerben szeret dugni"


Egyrészt nincs olyan méret.

Másodsorban fordítva volt Pont.

2023. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
19%
Ja, rosszul emlekeztem :D A lenyeg a gyogyszer volt, nem szimpla menstruacios fajdalom.
2023. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
12%
37. mert a nőknek mindent szabad, nem tudtad?
2023. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
18%

45.

Nem

2023. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj de innentől legalább tudnam hogy nem kell nekem ö.

Ettől a pillanattól kezdve bennem lezárult volna minden.

Belül lezarnam a kapcsolatot, es mikor ugy erzem kepes vagyok kimondani hogy vége akkor megtennem. Addig gyűjtenem hozzá az erőt

2023. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!