Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar a párom munkahel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar a párom munkahelyi csapatépítői?

Figyelt kérdés
Két ève vagyunk együtt a párommal és a tavalyi èvben háromszor is volt ilyen munkàn kívüli progrgramja. Kétszer vacsora egyszer meg egy egész napos kirándulás. A kirándulásban az volt a zavaró, hogy a szabadnapjàn volt ès egész nap nem volt itthon a párom. A másik kettő meg egész estés program volt, èjfèl volt mire hazaért. Amikor mondom neki, hogy egyedül leszek egész este, akkor azt mondja hívjam àt a barátnőimet, de ez hétköznap van senki nem jön át ilyenkor.

2023. jan. 11. 14:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
3x elment nélküled kikapcsolódni és ez zavar? Hát egyáltalán nem jogos.
2023. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem jogos, egyedül nem tudod magad elfoglalni?
2023. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
13%

Nem. Ez max őt zavarhatná jogosan. A viselkedése viszont jogosan zavar. Mikor nekem kellett ilyen szarok miatt távol lennem a családomtól, kurvára nem élveztem. Sem azt, hogy olyan emberekre erőltetnek, akikkel egyébként is több időt töltök, mint szeretnék, sem azt, hogy az ember, akit szeretek, rosszul érzi magát közben. Én úgy nem tudom magam jól érezni, ha látom a másikon, hogy ezzel megbántom. Épp ezért meg sem fordult volna a fejembem hogy a páromnak azt mondjam, "szar lehet, oldd meg". Mert lényegében ezt mondta.


Volt ilyen időszakom nálam is, egyrészt véletlenül mindig akkor betegedtem le vagy voltam vidéken, másrészt emiatt is mondtam fel végül. Pedig én szeretem a társaságot, extrovertált vagyok, de az erőszakot nem, főleg nem szabadnapomon.


Az a minimum, hogy őszintén sajnálnám a párom előtt is, hogy nem tudok vele lenni. De nekem is érdekem lenne záros időn belül véget vetni ennek a hülyeségnek.

2023. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Félsz egyedül a sötétben? Kapcsolj villanyt és tévét. Majd jön.

Te nem szoktál elmenni hazulról?

2023. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%

Dehogy zavar jogosan.

Évente három alkalom kimozdulásra (mármint nélküled) amúgy nagyon kevés. Elképzelni sem tudom, mi zavaró benne, pedig az én párom is jár csapatépítőre.

Nincs életed nélküle? Vagy ennyire össze vagy vele nőve?

2023. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Kisebbségi komplexus magasfoka! Félsz hogy ha lelép mással, akkor mi lesz veled? Egyébként mi lenne? Kiderült hogy nem te kellesz neki, az élet meg megy tovább. Tudod mi az igazi szabadság és a jó párkapcsolat? Amikor mindkét fél teljes értékű ember, nyitva ajtó és ablak, mégis egymás mellett vannak. Rettegni egy egész életen át hogy jajjj most lehet hogy megcsal? Egyébként a te döntésed hogy vele vagy. Én mindig megbíztam maximálisan a páromba, ha félremegy az ő keresztje. Házas vagyok, de bármikor leléphet, elhagyhat, megcsalhat. Van egy saját életem is, neked nincs?
2023. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
98%
Egy évben háromszor. Nem, nem jogos.
2023. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

Volt évfolyamtársnőm sem engedte a férjét, mert fosott, hogy a pöpölőjét belerakja valakibe. A pasi meg papucs volt, és nem ment.

Viszont e miatt, szépen kimaradt az előléptetésekből, meg a külföldi kiküldetésekről, és a pénzesebb projektekből.


Ez odáig tartott, mikor a 25 éve új srác is átlépte őt beosztásban. Akkor kilépett a melóból és a házasságából is.

2023. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
98%
Hogyan lenne jogos? Rajtad kívül is létezik élete, ha ezt képtelen vagy felfogni akkor nincs veled valami rendben...
2023. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
98%

365 napból hármat csapatépítéssel töltött. Juj, borzasztó :D


Nem tartom jogosnak.


Nálunk gyakrabban van olyan, hogy párom munka miatt nincs itthon - néha hétvégén is, egész nap.


Ilyenkor én hasznossá teszem magam (nagytakarításba kezdek pl.), időt szentelek a hobbimra, oktatóvideót nézek vagy csak kikapcsolódom.

Olvasok, játszom, filmezek, ilyesmi.

2023. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!