Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezelnétek, ha a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelnétek, ha a párotoknak ezt mondaná a pszichológus?

Figyelt kérdés

Részben az én támogatásommal is elment pszichológushoz, és jópár alkalom elteltével megállapították, hogy erősen kapcsolatfüggő. Nem úgy, hogy a személyemtől függ, hanem inkább csak attól, hogy kapcsolatban legyen, nem is volt még kb. 1 hónapig se egyedül, és előfordult, hogy félrelépett, amikor kevesebb időt tudtam a kapcsolatunkra fordítani. Néha úgy éreztem, állandóan, teljes erőmmel rá kell koncentrálnom, kitalálnom a gondolatait, tőlem várja a megerősítést, hogy szerethető stb…De ennek ellenére nincs “rámakaszkodva”, sokszor töltünk külön időt, és nagyon nehéz belőle kiszedni az érzéseit, ha közelebb kerülnénk egymáshoz, mindig kettőt visszalép.

Ezzel együtt nagyon szeretem Őt, és szeretném a lehető legjobban támogatni abban, hogy “gyógyulhasson.”

Hogyan tudnám segíteni, mire vágyik egy kapcsolatfüggő/mi az amit nem kapott meg, hogyan lehetnék ebben támogató partner?



2023. jan. 16. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te voltál már pszichológusnál? Te nem vagy kapcsolatfüggő?
2023. jan. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi a f.aszért nézted el neki a megcsalást? Már ott ki kellett volna basz.nod. ne támogasd, hanem szakíts. Neki te nem vagy fontos, csak kapcsolatban akar lenni. Ahogy talál mást, lelép hozzá.
2023. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem neked is lehet problémád, amivel érdemes lehet elmenni pszichológushoz, ha mèg mindig ragaszkodsz hozzá.


Teljesen az ő igényeit szolgálod ki ebben a kapcsolatban, neki kell megfelelned, miközben fordítva ez nem működik egyáltalán… ez nem kapcsolat, hanem beteges ragaszkodás. Mindkettőtök részéről.


Az, hogy kapcsolatfüggő, egyébként még nem jogosítja fel arra, hogy meg is csaljon, ugye tudod. Valamiert neked mégis ez a toxikus kapcsolat kell, ami minden, csak nem egészséges, egy olyan emberrel, aki érzelmileg totál el van tőled zárkózva, ahol a te igényeid nem veszik figyelembe, te pedig önként alárendeled magad egy ilyen kapcsolat ért..


Nem egészséges.

2023. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!