Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim sokszor kibeszél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim sokszor kibeszél a lánybarátjának. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Multkor beleolvastam a beszélgetésükbe, ahol a pasim sokszor panaszkodik neki rólam, hogy mennyire gáz vagyok, viccet csinál belőlem, hogy milyem gáz az öltözködésem, meg a reakcióim, kibeszéli neki az én családomat is. Ezt eddig nem is gondoltam volna róla, hogy ennyire gáznak tart mások előtt, ennyire lenéz mások előtt. Miért csinálja ezt a hátam mögött? Ennyire utál? Akkor miért van velem, ha nem is jövök be neki? Elég bunkó is szokott lenni velem.
2023. jan. 17. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Én már össze is pakoltam volna és viszlát.
2023. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Mert egy gyökér és mert hagyod. Eleve gusztustalan proli dolog a szennyest kiteregetni a haverkáknak. A párkapcsolaton belüli problémák arra a két emberre tartoznak, akik meg is tudják őket oldani, nem pedig műsoralapanyagok a haveroknak, akik aztán majd képtelenek nem erre gondolni akkor is, ha ti már rég túlvagytok rajta. Nekem is vált már a kanja sirámai miatt rettenetesen ellenszenvessé lány. Nekik apróság volt, amin túltették magukat, bennünk meg megragadt, amit indulatból összeköpködtek egymásról nekünk, mikor fasírtban voltak.


Másrészt az ilyen lelkizős csajhaverkákat elvből ki kellene penderíteni. Nincs bajom az ellenkező nemű barátokkal egészen addig, amíg nem a partner háta mögött megy a lelkizős susmus velük.

2023. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert csak használ szexre, vagy azért, mert kiszolgalod, nem akad neki más.

Lehet pont a barátnőjét fűzi, te meg itt kérdezősködsz. 🤦‍♀️

Ki kell vágni azonnal!

2023. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. Szemtől szembe csak a súlyomra szokott megjegyzést tenni, pedig nem vagyok túlsulyos sem. De a többit már másoknak mondja a hátam mögött. Kifigurázós, megalázós,kicikizős módon, ahol együtt röhögnek rajtam. Hol az öltözködésemen, vagy a főztömön, vagy az életemen, vagy a családomon. Meglepő volt ezeket elolvasni. Végig aláz másoknak.
2023. jan. 17. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts, amint találkoztok.

Mondjad, hogy nem vagy szerelmes azt csá. :)

2023. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Azért mert egy gyökér és azért , mert megteheti. Meg vagyok döbbenve azon, hogy még kérdés ez!

Te miért hagyod ezt?

2023. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Olyat is láttam, hogy az egyik lányismerőse képére maszturbált..

Amikor számonkértem róla, még neki állt feljebb.

2023. jan. 17. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező:)) jó poén volt, de szerintem most már menjél alukálni:) holnap iskola :)
2023. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!