Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják, hogy házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy házasság előtt nézd meg ezt?lent

Figyelt kérdés

Màr többször bele futottam olyan képekbe, idézetekbe vagy akár vicc formában megfogalmazva, hogy mielőtt össze hàzasodsz valakivel nézd meg milyen dühösen. A legutóbbi ilyen így hangzott “mielőtt összeházasodsz valakivel, engedd őt lassú nettel internetezni ès figyeld a reakcióját”


A pàrom ilyenkor eléggé agresszívan reagál, csap egyet a kezével, kàromkodik. Ha épp a közlekedésben dühítettèk fel, rátapos a gàzra pàr pillanatig. Vagy többször lefagy a telefonja amikor épp sürgősen hívni kellene, össze szorítja és ütögeti, szinte elhajítja.

6 éve ismerem, alapból egy kedves ember, úgymond mindenki haverja, mindenkinek szivesen segit, szereti az àllatokat, gyerekeket, szóval jó embernek ismertem, viszont tény, hogy ha dühös akkor elég könnyen kijön rajta és így vezeti le. Néha furcsàlltam, de elfogadtam, viszont ezek a kis “tanácsok” úgymond elgondolkodtattak… ez rossz előjel, gond egy emberrel kapcsolatban, csak én nem vettem észre ?


2023. jan. 21. 21:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy ha akàr miattam is mérges, sosem emelt rám kezet pedig van jó pár rossz tulajdonságom ami idegesítő lehet. Max ütött egyet a falba ha tényleg akkora volt a veszekedés.
2023. jan. 21. 21:45
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Rossz lehet, dührohamai vannak, amit kezelni kellene, mert átfordulhat az egész súlyosabb szitukba is, mint pl. ha idegesíted fel akkor nem a telót hajítja el, hanem téged.

Vagy ha nem testileg, de érzelmileg bántalmazhat és ilyen emberrel nem lehet/nem kéne élni (gyereket meg pláne nem kéne vállalni!!!)!

2023. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
A hazassag ebbol a szempontbol lenyegtelen, sima kapcsolatban sem lennek egy idegbeteg emberrel. Nyilvan mindenkinek vannak ilyen pillanatai, de en nem tudnek ennyi konkret peldat felsorolni a paromrol pl. Olyan plane soha nem volt, hogy a falat verte volna, pedig nyugodj meg, en sem vagyok mintaember.
2023. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Haragos Harve is Jámbor Harvey volt régen.
2023. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Sokat elárul, ha valaki egy idegbeteg. Viselkedjen akkor is, ha férfi, ne üvöltözzön meg csapkodjon mint valami állat. Kiábrándító dolog.
2023. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott is hagynám, ha ilyen idegbeteg lenne. Felnőtt ember legyen már érzelmileg is annyira felnőtt, hogy ilyen mindennapos dolgoktól nem veri a seggét a földhöz.
2023. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tehát ez nem egy általános dolog? Ti nem tolerálnátok?

Egyébként ő az első komoly kapcsolatom, előtte csak tini koromban volt valami gyerekes dolog…

És valahogy elkönyveltem magamban, hogy ő így vezeti le a feszültséget és hogy ez férfiaknál általános. Én pl sirassal tudom ezt kiadni, de tény, hogy nem tettem kárt eddig semmiben . Ő tört már el így telefont, laptopot, zenelejàtszót.

2023. jan. 22. 03:41
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként próbáltam már erről beszélni vele mert a sokadik ilyen után éreztem, hogy kiábrándító… viszont annyi volt a válasza hogy miért ne vezethetné le a feszültségét így, hagyjam káromkodni ha épp felmegy a cukra mert aztán 2 perc és elmúlik…
2023. jan. 22. 03:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyerek sir akkor meg azt fogja csapkodni

Az ilyen tényleg bajban mutatkozik mrg hogy nem lehet rá számitani

2023. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

A frusztrációs tolerancia fontos dolog egy párkapcsolatban. Egy vadidegen, aki a buszra vár, pont leszarom, hogy hogy idegeskedik, de a csajom legyen már normális. Ezért én vagyok a felelős,h milyen emberrel vagyok együtt.


Ráadásul az ilyen emberek nagyon énközpontúak, kevésbé tudnak tekintettel lenni a másikra, nekem meg a harc nem hiányzik egy kapcsolatban.

2023. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!