Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják, hogy házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy házasság előtt nézd meg ezt?lent

Figyelt kérdés

Màr többször bele futottam olyan képekbe, idézetekbe vagy akár vicc formában megfogalmazva, hogy mielőtt össze hàzasodsz valakivel nézd meg milyen dühösen. A legutóbbi ilyen így hangzott “mielőtt összeházasodsz valakivel, engedd őt lassú nettel internetezni ès figyeld a reakcióját”


A pàrom ilyenkor eléggé agresszívan reagál, csap egyet a kezével, kàromkodik. Ha épp a közlekedésben dühítettèk fel, rátapos a gàzra pàr pillanatig. Vagy többször lefagy a telefonja amikor épp sürgősen hívni kellene, össze szorítja és ütögeti, szinte elhajítja.

6 éve ismerem, alapból egy kedves ember, úgymond mindenki haverja, mindenkinek szivesen segit, szereti az àllatokat, gyerekeket, szóval jó embernek ismertem, viszont tény, hogy ha dühös akkor elég könnyen kijön rajta és így vezeti le. Néha furcsàlltam, de elfogadtam, viszont ezek a kis “tanácsok” úgymond elgondolkodtattak… ez rossz előjel, gond egy emberrel kapcsolatban, csak én nem vettem észre ?


2023. jan. 21. 21:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolom altalanosnak. A parom ugy vezeti le a feszultseget, hogy leul World of Tanksozni es karomkodik a levegobe XD Van, akinek ez is sok lenne, de o nem tesz kart semmiben, nem csapkod, soha nem torte el semmilyen tulajdonat, semmi ilyesmit nem csinalt, amiket te irsz. O csak veszekszik a monitorral🤷🏼‍♀️ Es ez altalaban a munkahelyi feszko levezetese, nem ul be tul gyakran, hetente talan 1-2 nap. Egymassal 8 ev alatt talan 2-3x volt kiabalos veszekedesunk, de az kimerult a kiabalasban, nem volt semmi egyeb.
2023. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem párodban is van egy olyan érzés hogy szeretné flottul menjen a dolog, és tehetetlenségében így vezeti le.


Férfiként előbb emeljük fel a hangunk és csapkodunk mint Nők, ezen lehet vitatkozni, ez jön belülről másik pedig egy erőssen kontrollált viselkedési forma, ami férfiaknak nem jön belülről (sokszor, vagy zsigerből), nők meg alapból máshogy állnak stressz helyzethez.


Alkalmazkodni kell bizonyos szintig az életben.

Ha tudja hogy vezetés pl forgalom ilyen helyzeteket teremthet, akkor számolhat vele hogy ilyen még lesz sok.

-Vagy tanulja meg kezelni vagy engedje el. pl ne vezessen.

Világot nem fogja tudni megváltoztatni, de saját magát elég jól irányíthatja benne. Hogy érzi magát, hogyan reagál, bosszankodik e vagy nem.

-telefonra, számítógépre igenis bosszantó ha alapdolgokra sem képes!

Megbízható telefon, használt Iphone 2016tól akksira kell figyelni vagy cserélni, cserébe nem fog lefagyni. kb 15etől -40ig lehet értelmest venni használtan. Többet fordít rá vagy másra is kell akkor határ a csillagos ég.


Stressz kezeléssel kapcsolatban ajánlom Takács Pétert

[link]

2023. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!