Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is kontrollálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kontrollálom a párom, ha rászóltam, hogy mosson kezet nagy wc után?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk olyan régóta együtt, de már máskor is megfigyeltem, hogy sosem mosott kezet wc után. Először azt hittem csak véletlen, vagy pisilés után esetleg nem mindig szokott…de ma pl konkrétan hasmenése volt, és minden kézmosás nélkül kijött a wcről. A mai nap ez többször megtörtént, először csak kérdeztem, hogy nem szokott-e kezet mosni ilyenkor, akkor furán nézett, hogy ebbe miért szólok bele. Utána már kértem, hogy mosson kezet, erre azt mondta, hogy úgy érzi mintha az anyukája rászólna, ne kontrollaljam, mert ő sem mondja meg nekem, hogy én hogyan intézzem a saját dolgaimat.

2023. jan. 23. 00:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Akik eddig lepontozták az összes választ azoknak tök természetes hogy hugyos szaros kézzel járkál és fogdos össze mindent. Esetleg titeket is. Had gratuláljak. Meg anyuéknak is a nevelésetekhez.
2023. jan. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Szokott ruhát mosni, takaritani, elmosogatni?

Mert ha nem, akkor tenyleg cseled vagy

2023. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kotrollálás, hanem az alap higiénia betartásának elvárása. Ha még jár a pofája, nálam lapát lenne.

És amúgy nem is csak az, hogy HOZZÁD ér így, de lakásban cuccokhoz, pl. poharat vesz elő, stb. hideg kiráz:(

2023. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
Fuuuj és azzal a kézzel ujjaz meg? 🤢🤮
2023. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jobb esetben 3-4 éves korában megtanulja az ember. Az anyuka kontrollálja a gyereket, amikor ezt megtanítja neki? Nem, csak egy olyan embert akar belőle nevelni, aki ha kimegy emberek közé, nem fog gátul viselkedni. Alapvető dolgokat elvárni felnőtt emberektől nem kontrollálás.
2023. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

#15 vagyok

*gázul viselkedni

2023. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kontroll, hanem alap elvárás, higiénia, főleg egy világjárvány után.

Én magam is látok ilyen embereket, nyilvános wc-ből kifelé jövet.

Mit ne mondjak, szánalmas!

2023. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicces, hogy te még megkérdőjelezed, hogy esetleg jogosan szólt oda... :D
2023. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez pedig alap...

Az a baj,vha valaki ilyenen felháborodik.

2023. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%
Kerdezovel is komoly bajok lehetnek, hogy eljut odaig hogy ilyen ember lesz a “parja”
2023. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!