Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is kontrollálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kontrollálom a párom, ha rászóltam, hogy mosson kezet nagy wc után?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk olyan régóta együtt, de már máskor is megfigyeltem, hogy sosem mosott kezet wc után. Először azt hittem csak véletlen, vagy pisilés után esetleg nem mindig szokott…de ma pl konkrétan hasmenése volt, és minden kézmosás nélkül kijött a wcről. A mai nap ez többször megtörtént, először csak kérdeztem, hogy nem szokott-e kezet mosni ilyenkor, akkor furán nézett, hogy ebbe miért szólok bele. Utána már kértem, hogy mosson kezet, erre azt mondta, hogy úgy érzi mintha az anyukája rászólna, ne kontrollaljam, mert ő sem mondja meg nekem, hogy én hogyan intézzem a saját dolgaimat.

2023. jan. 23. 00:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
94%

Én meg azt nem bírom ki, ha nem moshatok kezet wc-zés után.

Különbözőek vagyunk, de úgy tűnik én vagyok a normális.

2023. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Fogat se mos gondolom.

Majd jusson eszedbe mikor akcióztok és benned turkál a tiszta ujjaival.

Higiénia Level1000

2023. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem 100%osan saját dolog.


Ezt a tényt csak így itt hagyom.

2023. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Fújj. Belegondolok, hogy ilyen igénytelen emberek vannak, és simán összefogdossa előttem az árut a boltban, még a hideg is kiráz
2023. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

#24

Ugyanez jutott eszembe.

Húgyos sz@ros kézzel járkál némelyik a mai világban. Elképesztő. Pfúúú

2023. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

"erre azt mondta, hogy úgy érzi mintha az anyukája rászólna, ne kontrollaljam, mert ő sem mondja meg nekem, hogy én hogyan intézzem a saját dolgaimat."

Hat ja ezek szerint ő is hiába szólt rá....

De az a szomorú hogy ezért szólni se kellene, ez a p_csömöccse meg kikéri magának. Meg a másik szomorú, hogy még egyáltalan felmerül benned, hogy jogosan szóltál e vagy sem. Atyaúristen. Majd még az sül ki, hogy megbánod, mert megemlítetted és hozzá idomulsz, oszt te is fosos kézzel járkálsz.

2023. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Én így lettem OCD-s. A semmire is kezet mosok, mert tudatosult bennem hogy vannak ilyen retek, alja emberek, akiknél a tisztaság nem evidencia.
2023. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam instant szakítóok lenne. Igénytelen tahó az ilyen, hozzám nem érne, az is biztos.
2023. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!