Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után eljegyzés?

Figyelt kérdés

25 F vagyok

4 éve járok a barátnőmmel,ő 24 éves.

Igazából nem tudom mással elképzelni a jövőmet.



2023. jan. 23. 12:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A 4 év szerintem mindenki nevében beszélhetek, hogy nem korai :)


Az életkorotok sem olyan kicsi már. Nekem ennyi idősen már kiforrott személyiségem volt és tudtam, milyen ember mellett képzelem el az életemet. Együtt éltek ezer éve. Szerintem hajrá, örülni fog neki :)


Esküvő is lehet rögtön egy évvel utána. A húszas éveitek közepén vagytok, tehát felnőttek, teljesen jó életkor a házasságra :)

2023. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%

#10!? :D Úgy tetted fel ezt a kérdést, mintha minden pár magyarázattal tartozna neked, akik nem a következő évben házasodnak. :DD Mi a bohóchokás abban, ha pl. egy pár mindkét tagja vágyik egy magasabb szintre a kapcsolatukban, de az esküvőre mondjuk még gyűjteniük kell, mert ők nagyobb lagzira vágynak...? Ez csak egy példa volt az ezerből.

Az a bohóckodás, hogy ezt így ideírtad... :DD Mintha a házasság csak úgy (csak olyan időpontban) lenne helyes, ahogy azt te gondolod. Lololol

2023. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

#12: latom szemelyeskedes nelkul nem megy a valaszadas. Azert tartom bohockodasnak, mert az en kornyezetemben KIVETEL NELKUL az tortent, hogy hiaba tortent meg az x. evben az eljegyzes, 1-2 sot elofordult hogy 4! evvel kesobb sem lett eskuvo. Azert azt ne mondd, hogy 4 ev alatt nem lehet osszegyujteni a penzt.

Nem tudom hol olvastad, hogy nekem kell megfelelniuk, azt irtam regebben volt szokas a kovetkezo evben hazasodni.

2023. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13, te beszélsz személyeskedésről úgy, hogy azt írtad, bohóckodnak, akik nem házasodnak egy év múlva. Komoly vagy.

Engedd már meg, hogy egy pár akkor házasodjon, amikor nekik tetszik, ne akkor, amikor neked! Köszönjük!

Hidd el, attól, hogy a te környezetedben SOHA nem lett esküvő olyan eljegyzésből, ahol nem rohantak az oltár elé, nem az a jellemző Hál'Istennek. Barátnőmék 2 év után, unokahúgomék 3 év után álltak oltár elé (én fél év után:)).

Egyébként mikor a tiédhez hasonló hozzászólást olvasok, mindig elgondolkodom, vajon mit képzelhet magáról az az ember, aki szerint minden csak úgy helyes, ahogy azt ő gondolja és elhiszi, hogy az egész világ úgy működik, ahogy az körülötte történik? Elmélkedtem ezen most is, de számomra felfoghatatlan (és ijesztő), hogyan lehet valakinek ennyire beszűkült tudata?! Vajon mi lehet ennek a pszichológiai háttere?

Mindegy is, ez már legyen a te bajod.

Kérdező! 4 év után nincs hamar az eljegyzés, de neked kell ismerned a barátnődet, hogy mennyire érett típus. Az esküvő pedig - ezt normál esetben mondani sem kell, de most megteszem - nyilvánvalóan akkor legyen, amikor ti szeretnétek. Ha 4 hónap múlva akarjátok, akkor 4 hónap múlva, ha 2 év múlva szeretnétek, akkor 2 év múlva legyen. Nincs ilyen szabály és minden szerelmespár más, más elvárásokkal, más vágyakkal.

Beszámolsz majd nekünk a részletekről? 🙂

2023. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

14:

Nem kepzelem, hogy korulottem forog a vilag, leirtam mi tortent a kornyezetemben, ennyi. Azt meg talan csak szabad, megengeded??

Egy komment alapjan mar elemezgetni akarsz, meg pszichologiarol beszelsz. Beszukultnek nevezel, most is te szemelyeskedsz.

A kerdezonek es parjanak sok boldogsagot kivanok!

2023. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!