Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embert ismertek, aki egész életére egyedül maradt? Megéri inkább megalkudni?

Figyelt kérdés

Annyi sikertelen tinder randin vagyok túl, semmi kedvem az egészhez. Nagyon örültem, mikor végre sikerült valakit megismernem személyesen, az elején úgy is tűnt, hogy jól mennek a dolgok, de mára már úgy érzem, hogy nem becsül meg eléggé, nem én vagyok az ideálja, ritkán mutatja ki a szeretetét. Nem erre vágyom, de egyszerűen belefáradtam ebbe az egész ismerkedős dologba, néhány csalódás ért már, pozitív tapasztalatom nincs sok. Egyszerűen unom ugyanazokat a köröket lefutni, pláne, hogy már vagy 30 fiúval is randiztam, és csak ebből lett párkapcsolat.


Hülyeségnek tartom, hogy mindenkinek van egy nagy ő, hiszem rengeteg agglegény/vénlány marad. Megéri megalkudni, és elfogadni, hogy talán sosem szeretnek majd annyira, mint elvárom? Egyedül lenni nem szeretek, nem bírom a magányt. Nincsenek nagy problémák a kapcsolatban, nem bánt, nem csal meg, stb. Hogy tudjam megkülönböztetni a való világot a tündérmesétől? Honnan tudhatom, hogy igazából ez a normális, és túl sok törődést igénylek? Vagy hogy igenis foglalkozik majd velem valaki annyit, ahogy én azt elképzeltem?


2023. jan. 24. 13:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#8

De okos vagy.. miből szűrted ezt le? Annyit írtam, hogy volt már vagy 30 randim, nem mondtam, hogy az én döntésem miatt nem lett egyikből sem több, persze volt ilyen is, de nem fognám az egészet arra, hogy csak a szintem felett keresgélek.

2023. jan. 24. 14:01
 12/22 anonim ***** válasza:
3%
11. Magyarán bárki jó neked?
2023. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen nem jönnék össze bárkivel, és biztosan nem itt kezdek majd el ismerkedni. Megpróbálsz inkább a kérdésre koncentrálni?😊
2023. jan. 24. 14:09
 14/22 anonim ***** válasza:
20%
13. Ha kapcsolatot akarsz akkor kompromisszumot kell kötni. Ha nem megy akkor meg ne akarj kapcsolatot.
2023. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
8%
14 Fojt: Értem én hogy habos babos leányálmot akartok, hogy csak a férfiaknak keljen tenni az egészért. De ez a világ elmúlt.
2023. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%
Ha az egyedüllétet akarod kivédeni, esetleg egy haverral összeköltözhetsz.
2023. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Látom, még mindig nem sikerült kiszűrnöd a lényeget. Sehol nem esett szó arról, hogy ki mennyit tett a kapcsolatunkba, de hidd el, hogy én legalább annyit tettem, mint a másik fél, sőt!! Emiatt is érzem azt, hogy nem akarja eléggé ezt az egészet.
2023. jan. 24. 14:17
 18/22 A kérdező kommentje:

#16

Egy barátnőmmel élek jelenleg is együtt, de mindegyikük párkapcsolatban van, ergo nyilván nincs annyi idejük rám. Illetve a “nem akarok egyedül lenni” dolgot úgy értettem, hogy inkább kapcsolatban szeretnék.

2023. jan. 24. 14:19
 19/22 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy telnek az évek ez így alakul a legtöbb helyen...


Barátoknak lesz egy társuk...összeköltöznek...talán másik városba is költöznek....már kevesebbet fogtok találkozni többet leszel egyedül...


Aztán ha még gyerekük is lesz akkor még kevesebbet....


De mivel nap mint nap hallani lehet, hogy minden barátomnak van párja csak nekem nicns már....így azért elég sok még az egyedülálló.

2023. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem ismerek sokat, de aki igen, az kivétel nélkül súlyosan mentális beteg. Olyannyira, hogybarátként is nagyon nehéz vagy egyenesen lehetetlen megmaradni mellette.


Sok fogyatékkal élő embert is láttam már párban, vakokat, kerekesszékeseket, de akinek valami kattja van, azt a legtöbb ember feladja.


Lehet, hogy szar ember vagyok, de én is adtam már fel egy ilyen barátot. Nem lehetett semmi miatt szólni neki, mert szarrá volt sértődve, kioktatott, hogy mit képzelek magamról, micsoda pszichopata zsarnok vagyok, hogy így beszélek vele (mikor lecsesztem azért, mert lemondta nyaralás előtti nap azt a nyaralást hasmenés miatt, amire hónapokkal előtte megvettük a jegyeket és lefoglaltuk a szállást és mindkettő kiadás ráeső költsége rajtunk oszlott így meg), napokig nem szólt hozzám, mikor szóvá tettem valamit, hogy ez nagyon nem oké (általában azt, hogy hónapokig nem válaszolt, utolsó pillanatban lemondott valamit vagy eljött például egy kincertre, aztán negyed óra múlva felszívódott és mikor kerestük mobilon, akkor mondta, hogy ő már otthon van). Mikor ilyen volt és számonkértük, hogy ez mi, faképnél hagyott bunkózva és engem szemétnek beállítva, hogy ha akarok tőle valamit, nekem kelljen az ő szemétsége miatt bocsánatot kérnem. Legutoljára pedig letiltott, én pedig nem pedáloztam többé.


27 éves, nem néz ki rosszul, általános óta ismerem, azóta nem volt senkivel. Mutattam már be neki több ismerőst is, hátha lesz köztük valaki, azokat is kioffolta azzal, hogy "nem akartam aznap beszélni vele, rá 3 napra meg már ciki lett volna írni neki", beajánlottam a volt munkahelyemre, be is égtem vele, hogy keresték, de baszott válaszolni nekik.


Közben meg sopánkodott, hogy nincs párja meg állása.

2023. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!