Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 felett..gyerek...szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 felett..gyerek...szakítás?

Figyelt kérdés

1 éve indult a párkapcsolati válságom.

Nem izgatna ez az egesz ha nem lenne egy kislányunk akit mindennél jobban szeretek. Ő most 7 éves.

És az ő elvesztése/jövője miatt van bennem para.

Anyuka kb 1 éve kiszállt a közös életünkből.

Hazajön, telefonozik....majd kegyesen hadja megdugni magát..

Közös családi programokból egyértelműen kivonja magát..jatszóra sose jön velünk.

Randi amit sokszor akartam, mikor nagyi vigyázna a gyerekre kb elkepzelhetetlen, mert nem megy bele anyuka.

Kb egyedülálló apa vagyok évek óta, mert én viszem a kislányt suliba én megyek érte én tanulok vele, fürdetem, vacsit csinálok stb.

És egyre inkább érzem azt hogy ez a nő kolonc itt a nyakunkon, a boldog életünkben.


Viszont fèrfi vagyok...40 felett....másnaponta dugnom kell.

De ez sem tetszik hogy ami eddig tetszett neki arra ma már pofavágás meg szàjhúzogatás jön...ilyet velem szemben eddig senki se tett.

Ezért le akarom koptatni úgy ezt a nőt, hogy a gyerekem velem maradjon.

Ötletek?


2023. jan. 29. 01:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
14%

15-16-17.

Ebből látszik, hogy a nők nem empatikusak, nem bírják magukat beleképzelni egy férfi helyébe. A férfiak egymás közötti beszédén, amikor a férfiak valóban őszinték és a nők olyat hallanak, azon pedig úgy meglepődnek, mint egy óvodás kisgyerek. Minden férfi ilyen, max csak nem őszinte ezzel kapcsolatban (sokszor még saját magának sem).


A 15-ös is mekkora ember-nemismerő már. Egy férfi leírja, hogy fontos neki a szex és ezt egyből a kvázással és a családjukat elhagyó férfiakkal azonosítja. Látszik, hogy még nem képzelte magát egy férfi helyébe, hogy a férfiak a nagyobb libidójuk miatt mennyire kívánják a szexet. Egyszerűen nem éri fel ésszel (de empátiával sem).


29/F

2023. jan. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
16%

40-es családapa vagyok, 2-3 naponta nekem is jól esne a szex, a feleségem szerint havi egy is sok. Tudom, ez a gyk, biztos én vagyok szar minden téren, a nők imádják a szexet csak a férfiak bénák. Pont ezért jó a szerető, ő nem keresi a kifogásokat. Ha egy nő élete meg csak a kifogásokról meg a férfiak hibáztatásáról szól, meg is érkeztünk a jelenbe. Az van, hogy a nők is biztonsági játékosok. Hozzá mennek olyan férfiakhoz, akiket nem szeretnek, de arra jók hogy biztosítsanak mindent. Persze barátként is jók. A szexet meg nem kívánják vele, de kifigásokat bőven találnak. Ja persze, amelyik férfi jap szexet otthon az szupermen, aki meg nem az egy kalap szar. 👍


Inkább az van, hogy amelyiknnő szereti a szexet, az örül hogy van neki férje és van kivel csinálnia. Aki meg nem, azok meg negmagyarázzák önmaguknak is hogy ejjj, Feri milyen figyelmetlen...

2023. jan. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell lekoptatni: otthonra maradjon anya, őt már megszoktad, tudod, milyen és legalább maradhat veled a gyerek. Mellette pedig be kell újítani egy szeretőt, akivel megvan naponta-kétnaponta a dugás. Így mindenki megkapja, amit akar.
2023. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
4%
Az a baj hogy krva nehéz szeretőt találni. Hogy kölcsönösen jó legyen, a lakhely se legyen messze, az időbeosztás is stimmeljen.
2023. jan. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
45%
Ha eddig se foglalkozott a nő a gyerekkel, kétlem, hogy nagyon küzdene érte a bíróságon.
2023. jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
65%
Vèn g eci vagy már, bìrd ki szex nèlkül.
2023. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos 40 felett egy házas férfinek kocsengettek szexuálisan. Ha nincs otthon szex, fogadd el, a kutyának sem kellesz már!
2023. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
77%
Bizonyos kor felett úgy látszik a szex már az agyatokat támadja, inkább keressetek valami értelmes hobbit.
2023. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
42%

#26:😂😂😂.


Kérdező ismerkedj hozzád hasonló nőkkel, hátha akad olyan, akinek ugyanolyan hiánya van, mint neked.

2023. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
75%

A nők ilyenkor a másik nővel empatikusak. Kinek lenne kedve úgy a férje alá mászni, hogy az se érdekli, ha nem élvezed, de kétnaponta kötelező?

Nem mellesleg semmit se ír arról a házassági problémáról, ami után a felesége szemében egyik napról a másikra megszűnt férfinak lenni. Őt csak az zavarja, hogy nincs szex.


Igen, erre a szerepre szeretőt találni se lesz egyszerű. Viszont lebukás esetén garantált a válás.

2023. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!