Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 felett..gyerek...szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 felett..gyerek...szakítás?

Figyelt kérdés

1 éve indult a párkapcsolati válságom.

Nem izgatna ez az egesz ha nem lenne egy kislányunk akit mindennél jobban szeretek. Ő most 7 éves.

És az ő elvesztése/jövője miatt van bennem para.

Anyuka kb 1 éve kiszállt a közös életünkből.

Hazajön, telefonozik....majd kegyesen hadja megdugni magát..

Közös családi programokból egyértelműen kivonja magát..jatszóra sose jön velünk.

Randi amit sokszor akartam, mikor nagyi vigyázna a gyerekre kb elkepzelhetetlen, mert nem megy bele anyuka.

Kb egyedülálló apa vagyok évek óta, mert én viszem a kislányt suliba én megyek érte én tanulok vele, fürdetem, vacsit csinálok stb.

És egyre inkább érzem azt hogy ez a nő kolonc itt a nyakunkon, a boldog életünkben.


Viszont fèrfi vagyok...40 felett....másnaponta dugnom kell.

De ez sem tetszik hogy ami eddig tetszett neki arra ma már pofavágás meg szàjhúzogatás jön...ilyet velem szemben eddig senki se tett.

Ezért le akarom koptatni úgy ezt a nőt, hogy a gyerekem velem maradjon.

Ötletek?


2023. jan. 29. 01:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
92%

Kerdező valahol érthetőek az igényeid de van benne valami undorító ahogy a nőkről beszélsz. Szolgalelkű kisállat ? Szerintem amíg ez benned van, addig normális nő nem fog veled szóba állni.



A társkeresés nem könnyű, ki kell várni az igazit. Belementél házasságba egy olyannal, akit állatnak tartasz. Elvettél egy házlllatot. Mit vártál?

2023. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
85%
Abban is van valami kis finomság, hogy hogy mersz empatikus nő irànt igényt támasztani, miközben te k*rvára nem vagy az, ès nem is érted, miért mondjuk, mert ilyen vagy, neked fel sem tűnik már ahogy egy nőről beszélsz.
2023. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a kérdező pszichopata személyiségnek tűnik aki azt hiszi vannak érzelmei pedig az csak az egójának a működése.
2023. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy van valami személyiségzavar valóban. De a gyerekét szereti, egyedül vele, úgy tűnik, empatikus.
2023. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egyáltalán nem tűnik ez empátiának, inkább ez is az egója miszerint ő az ÉN lányom, tehát különb a többi nőnél ENNÉL FOGVA, nem a saját jogán, nem az ő emberi mivoltából, nőiségéből fakadóan hisz ez baromság is! Az ő lánya nem különb egy nőnél sem, hiába próbálja magának egy a számára szexuálisan lenézett és kihasználandó embercsoporton felül helyezni. Az ő lányával pontosan ugyanolyan jogon élvezkedhet majd egy ilyen férfi mint ahogy ő teszi mások lányával, húgával, stb. Nincs különbség csak az ő empátia nélküli elméjében.
2023. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 A kérdező kommentje:

Emlékszem régen volt két kapcsolatom. Mind a két lánynak uszkárja volt. És mikor vége lett én sajnáltam , hogy a kutyikat sem latom többet, ezért vettem egyet magamnak is.

Az uszkár más mint a többi kutya. 2 havonta fodrászhoz kell vinni, esténként lassan és türelmesen ki kell fésülni a speciális fésűjével, válogatós nem eszik meg akarmit, napi 3-4x sétáltatni vinni és játszani vele. Folyamatosan bújik simogatásért. Hozzá van nőve a gazdájához, még a wc re is követ. Rendszeresen kap új szép díszes nyakörveket. Halálosan féltékeny másokra.

Pont olyan mint egy nő.


Vagyis háziállatnak lenni szerintem nem olyan rossz dolog, ezért hiba ezt negatívnak beállítani. Te állítod be negatívnak, de attól még nem az.

Sőt a nők szeretnek azok lenni.

A háziállatról folyamatosan gondoskodnak, szeretik és megfelelő figyelmet kap.

2023. jan. 31. 17:17
 57/64 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a palijaim szoktak lenni a házi állataim.

Szexshopból rendeltem nyakörvet meg pórázt is, és kiszoktam őket kötni, kifejezetten illik hozzájuk.

Ebből ki indulva, szerintem ti jobb házi állatok vagytok, mint mi.

2023. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
84%
57, a férfiak ráadásul koszosak és bolhásak is
2023. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
87%
Hú kérdező, oké, de azért hidd el egy pszichiátert megérné felkeresned ezekkel a gondolataiddal!
2023. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:

57. Sima kamu

58. Piti és alaptalatlan viszontválasz olyasmire, ami kedvesség és figyelmesség nem pedig sértés.

59. A pszichiáter elmebetegekkel foglalkozik. Akire te gondolsz az pszichológus.

2023. jan. 31. 18:01
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!