Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 felett..gyerek...szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 felett..gyerek...szakítás?

Figyelt kérdés

1 éve indult a párkapcsolati válságom.

Nem izgatna ez az egesz ha nem lenne egy kislányunk akit mindennél jobban szeretek. Ő most 7 éves.

És az ő elvesztése/jövője miatt van bennem para.

Anyuka kb 1 éve kiszállt a közös életünkből.

Hazajön, telefonozik....majd kegyesen hadja megdugni magát..

Közös családi programokból egyértelműen kivonja magát..jatszóra sose jön velünk.

Randi amit sokszor akartam, mikor nagyi vigyázna a gyerekre kb elkepzelhetetlen, mert nem megy bele anyuka.

Kb egyedülálló apa vagyok évek óta, mert én viszem a kislányt suliba én megyek érte én tanulok vele, fürdetem, vacsit csinálok stb.

És egyre inkább érzem azt hogy ez a nő kolonc itt a nyakunkon, a boldog életünkben.


Viszont fèrfi vagyok...40 felett....másnaponta dugnom kell.

De ez sem tetszik hogy ami eddig tetszett neki arra ma már pofavágás meg szàjhúzogatás jön...ilyet velem szemben eddig senki se tett.

Ezért le akarom koptatni úgy ezt a nőt, hogy a gyerekem velem maradjon.

Ötletek?


2023. jan. 29. 01:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
81%
"Hiaba a kigyúrt test a magas alkat, vén ge ci vagy onnantól a szemükben." -persze, mert gondolom te meg mindig fiatal nőkre csorgatod, amikor te mar reg nem vagy az ő korosztajuk, de ezt elfelejtetted.
2023. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
82%
Ebből a történetből szerintem sok minden hiányzik, meghallgatnám a feleség verzióját is, miért kivanja a hata közepere a veled való kommunikációt es együttlétet.
2023. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
87%
Az a fura hogy feltesz egy kérdést, van mögötte 40x válasz és arra nem méltatja a válaszadókat hogy írjon legalább egy sort. Kamu a kérdés szerintem.
2023. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
15%
A nő semmit sem akar se gyereket nevelni,se dugni.dobd ki ezt az asszex, semmirekellő nőt.
2023. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
24%

Hú de gáz ez a gyk. Totális női összezárás, lassan már hányok ettől. Mindig a férfi a hibás! A nőx extrán szeximásók, 10 perc alat 5 sorozat orgazmusra képesek még 70 évesen is, 90 évesen még szerelmesek. Hagyjuk már a rizsát. Tele van a világ balfasz, semmire sem jó nőkkel, szexuális analfabétákkal, érzelmileg sivár, önző nőkkel. Mondjuk már ki. Ti meg elmehettek a búsba a nyomorék életetekkel, amiért mindenhol a férfiakat látjátok hibásnak? Verte apu anyut? Vagy esetleg ti választaottatok szarul? Hááát persze hogy általánosítsatok! Óóó hát mindig a nők az áldozatok. Hála Istennek a nők többsége nem olyan savanyúuborka mint az itteni debil 90%-os "nők". Innen kérek elnézést a női nemtől hogy bemocsoltam veletek a fogalmat.


Majd akkor vesz titeket komolyan valaki, ha objektíven is tudtok nyilatkozni. Ti leragadtatok ovis szintem, amikor a fiúk voltak a hülyék.


Nőjjetek fel, rengeteg kiváló, remek, intelligens apa szenved az olyan ócska senkiházi nőktől, amilyenek ti vagytok. Pont. Jujjj, de hát ti többre tartjátok magatokat! Nem kell, mert önző, egoista, kizárólag a férfiakat hibáztató gondolkodásmódotok nem kicsit taszító. Mondjuk egy 15IQ-s nyomi fórumra penge, főleg ha megvan ez a nagy összeborulás. Legalább itt legyetek valakik, bocsi ezt nem akarom elvenni tőletek. Ti vagytok az egymondatos "nők". Tudjátok kik azok? Akiknek elég egy mondatot szólniuk, aztán mindenki menekül Na, mindegy, érezzétek magatokat valami nagy és komoly egyéniségnek. Bahhhh... :D

2023. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:

Az alaphelyzetet vázolom kicsit példával.

Fodrászhoz menni szerintem valahol intim dolog. És a régi osztálytársam majd 20 évig fodrászom közölte velem, ő lelép angliába.

Ott és akkor ez nem nagy cucc...de aztán eltellik 3 hét és hívnám hogy írjon be, de ő már nincs...évekig tartott olyan fodrászt találnom, akinek el bírom viselni hogy megerint és kb szavak nélkül tudja, hogy milyenre kell vágja a hajam.

Írtam is a réginek, hogy ha visszajön elvagom a torkát amiert ilyen helyzetbe hozott.


A nőm 16 éves kora óta velem van...és ő a gyermekem édesanyja. Minden gondolatom, minden vágyam ismeri az ágyban, ahogy én is övéit. Ezen az egy területen mindig összhang volt köztünk...akkor is ha most már olyan lett a kapcsolatunk amilyen.

Ezért én nem csaltam meg sose őt. A kamu a sunyiság, az árulás..ezek megmérgezik az ember lelkét szerintem. Én pedig nem fogom sem a családomat sem önmagam megalázni ilyesmivel.

Ő az én sok éven keresztül betanított kezes bárányom.


Visszaterve a fodrászos hasonlatra..ha ebben ilyen nehezen találtam újat, vagy írhattam volna autószerelőt, munkahelyet,

Az ilyesmi dolgok/váltások nagyon nehezek....nekem.

Beengedni egy idegent, valaki mást az életünkbe.

Macera ez nekem.

45 évesen nekem nincsen se kedvem se időm újra azt tolni mint 20on évesen, amikor felszedtem nőket diszkóban, utcán, közértben, vagy akarhol.

Most már nem én vagyok a lényeg, hanem a kislányom...viszont férfi maradtam, kb pont ugyanúgy mint 25 évesen. És nem fogom eltűrni hogy előveszem totál beindulva és erre unott tekintetet kapok válaszul.

Vagy látom a nő arcán...látom a szemében közben...miközben én szeretem őt....kívánom őt...minden porcikammal vágyom őt...hogy ő nem ezt érzi már.

Lelankad a farkam kb azonnal ilyenkor.

2023. jan. 29. 20:13
 37/64 anonim ***** válasza:
92%

36:Rengeteg élethelyzet van, amikor a szex háttérbe szorul. A feleséged is lehet ilyen élethelyzetben van, csak nem veszed észre. Az én exem sem vette észre, pedig elég egyértelmű volt, szinte folyamatosan ért valami trauma, az édesanyám halála, egészségügyi problémák, több műtét, egy idegileg labilis testvér, aztán az édesapám halála, munkahelyi gondok. Mindez viszonylag rövid időn belül. Az exem meg mindeközben csak a szexet hajtotta, hogy ilyen kevés, olyan kevés. Én meg majdnem összeroppantam idegileg, annyi teher volt rajtam. Őt csak a szex érdekelte. Egy ölelést (vigasztaló), egy puszit az arcomra nem kaptam tőle. Amikor közeledett, és mondtam, hogy szeretnék összebújni vele, de nem szexelni, csak szeretetet kapni, akkor megsértődött, dühöngött. Pedig nem is volt szexmentes a kapcsolatunk, akkor még. Aztán az lett, mert megundorodtam tőle, hogy az a legnagyobb gondja, hogy hová rakja a ...át. Aztán elváltunk.

Nálatok nem lehet, hogy ilyesmi a gond, csak nem veszed észre?

2023. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
19%

Aha, hát így tiszta sor. Valaki megdugta rendesen, mutatott neki valami újat. Azóta nem tekint rád férfiként.

Nincs min aggódni, pár hét, és ha biztos lesz az új kapcsolatában, akkor elmegy önként. Mondjuk viszi a gyereket is, de hát ez van.

2023. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk nem is csodalom, hogy nincs kedve a x éve a menetrendszerű, rutin szexhez.
2023. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:

37.

Amiket leírtál azokon mind én mentem át, a nő nem....kórház, szüleim halála...nagyon kemény szituk ezek, és ezeken pont hogy a család tud átsegíteni, ha van.

Magadra hagyva...egy kisgyerekkel az ilyesmi hardcore. Hogy gondoskodj róla, boldoggá tedd, miközben nincsen időd a gyászra. És az érzeseiddel gondolaitaiddal is a gyászban magadban vagy...


38.

Sok hónap kutatás után penteken voltam egy olyan ügyvédnél, aki ferfiak védelmere szakosodott sikeresen.

Kú rva drága, de ha ez az ára a gyerekem boldog gyerekkorának, akkor nem erdekel a pénz.

2023. jan. 29. 21:05
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!