Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 felett..gyerek...szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 felett..gyerek...szakítás?

Figyelt kérdés

1 éve indult a párkapcsolati válságom.

Nem izgatna ez az egesz ha nem lenne egy kislányunk akit mindennél jobban szeretek. Ő most 7 éves.

És az ő elvesztése/jövője miatt van bennem para.

Anyuka kb 1 éve kiszállt a közös életünkből.

Hazajön, telefonozik....majd kegyesen hadja megdugni magát..

Közös családi programokból egyértelműen kivonja magát..jatszóra sose jön velünk.

Randi amit sokszor akartam, mikor nagyi vigyázna a gyerekre kb elkepzelhetetlen, mert nem megy bele anyuka.

Kb egyedülálló apa vagyok évek óta, mert én viszem a kislányt suliba én megyek érte én tanulok vele, fürdetem, vacsit csinálok stb.

És egyre inkább érzem azt hogy ez a nő kolonc itt a nyakunkon, a boldog életünkben.


Viszont fèrfi vagyok...40 felett....másnaponta dugnom kell.

De ez sem tetszik hogy ami eddig tetszett neki arra ma már pofavágás meg szàjhúzogatás jön...ilyet velem szemben eddig senki se tett.

Ezért le akarom koptatni úgy ezt a nőt, hogy a gyerekem velem maradjon.

Ötletek?


2023. jan. 29. 01:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
25%

Teljesen feltenni ilyen kérdéseket. Itt a gyk a női csorda szerint egyértelműen KIZÁRÓLAG A FÉRFI a hibás. A férfi libidó az bűn, a női az erény.


A gyk egy liberál feminista oldal, csak a nők! Ők mindig áldozatok, ők a szépek és a jók, ők érdemelnek meg mindent, őket körbe kell rajongani egy kedves szóért is. A férfi az csak egy háziállat.


Na, nagy női kommandó. Lehet lepontozni, innen kívánom hogy minden lepontozónak ez legyen 2023-ban az összes sikere az életében!

2023. jan. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
38%
11-es ezer pacsi!
2023. jan. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
97%
Ki van égve belefáradt.
2023. jan. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
21%

Szegény kérdező, itt pontosan meg lehet látni, hogy sok nő NULLA empátiával és együttérzési képességgel rendelkezik a férfiak irányába valójában, miközben a nőkről szokták azt hazudni, hogy mennyire jaj de empatikusabb személyiségek általában. Az empátia azt jelenti bele bírod képzelni magad a másik helyébe és együtt tudsz vele érezni, de ez annyira láthatóan hiányzik az itteni válaszolók többségéből. Közben meg nem bírnak úgy válaszolni egy férfi kérdésére, mint azt a legjobb barátjuk kérdezte volna tőlük a való életben, aki megnyílt előttük és őszinte segítséget vár tőlük a problémájára.


A 11-es válaszolóval is egyetértek.

2023. jan. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
80%
"Viszont fèrfi vagyok...40 felett....másnaponta dugnom kell." ennél a résznél arra gondoltam, hogy ez kamukérdés. Aztán eszembe jutott az exférjem, aki szintén kb ezen a szinten van. A szex mindenek felett... Meg nem egy ilyen gondolkodású emberről tudok ismerősök között. Viszont az ilyenek általában otthagyják a családot,mennek kurvázni-pasizni, és a gyereküket még csak véletlenül sem akarják maguk mellett tudni. Szóval lehet, mégiscsak kamukérdés.
2023. jan. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
80%
14: itt az empátiát a kedves kérdező valószínűleg a "muszáj dugnia" "hagyja magát kegyesen megdugni" szófordulatokkal bukta el...
2023. jan. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
84%
Ez valószínűleg beteges szexfüggőség amit kezeltetni lenne érdemes, hogy normális életet élhess, a gyermeked miatt is.
2023. jan. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
9%
Beteges szexfüggőség, agyatlan te prűd , puhapöcs,ez alap nálam is.45f
2023. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
80%
Alap nálad is, hogy valakit akarata ellenére megdugsz? Gratulálok, akkor veled is eggyel többen vannak a nemi eroszaktevok.
2023. jan. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
86%
18. Láthatóan ez bizonyos intelligenciaszint alatti probléma lehet, mindenképp fordulj orvoshoz.
2023. jan. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!