Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 felett..gyerek...szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 felett..gyerek...szakítás?

Figyelt kérdés

1 éve indult a párkapcsolati válságom.

Nem izgatna ez az egesz ha nem lenne egy kislányunk akit mindennél jobban szeretek. Ő most 7 éves.

És az ő elvesztése/jövője miatt van bennem para.

Anyuka kb 1 éve kiszállt a közös életünkből.

Hazajön, telefonozik....majd kegyesen hadja megdugni magát..

Közös családi programokból egyértelműen kivonja magát..jatszóra sose jön velünk.

Randi amit sokszor akartam, mikor nagyi vigyázna a gyerekre kb elkepzelhetetlen, mert nem megy bele anyuka.

Kb egyedülálló apa vagyok évek óta, mert én viszem a kislányt suliba én megyek érte én tanulok vele, fürdetem, vacsit csinálok stb.

És egyre inkább érzem azt hogy ez a nő kolonc itt a nyakunkon, a boldog életünkben.


Viszont fèrfi vagyok...40 felett....másnaponta dugnom kell.

De ez sem tetszik hogy ami eddig tetszett neki arra ma már pofavágás meg szàjhúzogatás jön...ilyet velem szemben eddig senki se tett.

Ezért le akarom koptatni úgy ezt a nőt, hogy a gyerekem velem maradjon.

Ötletek?


2023. jan. 29. 01:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
81%

"57. Sima kamu"


Ja csak ennyi?

Jó, akkor én is rád mondom, hogy kamu vagy, és meg van oldva.

2023. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
82%
60. Abszolút pszichiáterre gondoltam nem pszichológusra!
2023. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 A kérdező kommentje:
*váró
2023. jan. 31. 18:22
 64/64 anonim ***** válasza:
85%
Súlyos személyiségzavarral pszichiáterhez vagy klinikai pszichológushoz kell menni.
2023. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!