Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 felett..gyerek...szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 felett..gyerek...szakítás?

Figyelt kérdés

1 éve indult a párkapcsolati válságom.

Nem izgatna ez az egesz ha nem lenne egy kislányunk akit mindennél jobban szeretek. Ő most 7 éves.

És az ő elvesztése/jövője miatt van bennem para.

Anyuka kb 1 éve kiszállt a közös életünkből.

Hazajön, telefonozik....majd kegyesen hadja megdugni magát..

Közös családi programokból egyértelműen kivonja magát..jatszóra sose jön velünk.

Randi amit sokszor akartam, mikor nagyi vigyázna a gyerekre kb elkepzelhetetlen, mert nem megy bele anyuka.

Kb egyedülálló apa vagyok évek óta, mert én viszem a kislányt suliba én megyek érte én tanulok vele, fürdetem, vacsit csinálok stb.

És egyre inkább érzem azt hogy ez a nő kolonc itt a nyakunkon, a boldog életünkben.


Viszont fèrfi vagyok...40 felett....másnaponta dugnom kell.

De ez sem tetszik hogy ami eddig tetszett neki arra ma már pofavágás meg szàjhúzogatás jön...ilyet velem szemben eddig senki se tett.

Ezért le akarom koptatni úgy ezt a nőt, hogy a gyerekem velem maradjon.

Ötletek?


2023. jan. 29. 01:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
73%

Ja, biztos tökboldog lesz, ha apu elűzte anyut, mert nem bukott csillogó szemekkel a farkára kétnaponta. Ha már úgy is te neveled, majd időben meséld el neki, hogy ha lesz egyszer pasija, hogy kell cumizni, hogy tartós legyen a kapcsolat. Érzelem, pláne élvezet nem érdekes, ő csak szexuális segédeszköz. Mint az anyja.

Jó helyen van nálad egy kislány.

2023. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:

Nem kedves rosszindulatú 41es.

A kislányom érdekervényesítő és akaratos...rajtam kívül mindenkivel

Sosem kellett meghunyaszkodnia, megalkudnia mint a cselédlelkű szegény csaladból szarmazó anyjának.


Am szerintem, ha visszaolvasol, pont ott van az, hogy igen is számít nekem az erzelem.

Ennek hiánya miatt lankad le a nőre a farkam.

Mikor csinálok egy pöpec latványos vacsit, megnevettetetem, borozunk, minden olyan klassz...és megis ha utána előveszem...nem az van mint rég, hogy vigyorog és akkor is nyög ha csak bekaphatja és habzsolja...hanem latom a kelletlen kepet közben amivel mérgez.

2023. jan. 29. 21:57
 43/64 anonim ***** válasza:
60%

#42

Egyre jobban körvonalazódik, hogy miért ment el tőled a kedve.

De szerinted teljesen ostoba is a kislány? Vagy miért hiszed azt, hogy nem fog neki leesni, miért tetted ki az anyját? Főleg, ha nálad új nő jelenik meg. Amúgy meg az anyja is el fogja mesélni, mert attól, hogy elvàltok, a gyerek életében részt vesz.

Ja, és egy kis apróság: pár hónapja elég, ha az egyik fél kezdeményezi a váltott felügyeletet. Tehát te maximum 50%-ban fogod nevelni. 50%-ban a csóró, szolgalelkű anyja, aki lemegy rongyba, hogy megtartsa a következő pasiját.

Mondjuk azt nagyon nem tudom értelmezni, hogy egy 16 éves tanköteles kamasztól te mekkora jövedelmet vàrsz el. Maximum zsebpénzt kap.

Viszont a pozitívum az, hogy ő még mindig fiatal. Valószínűleg nem lesz gondja az ismerkedéssel.

2023. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
84%
Ez nagyon visszataszító egy épelméjű nőnek, te tulajdonképpen egy ilyen betanított majomnak tekinted a nőket, egy szexre betanított háziállatnak aki kiszolgálja a mocskos igényeidet. Borzalom.
2023. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező! hagy a fszomba ezeket a gyökereket! Nem látod? Mont egy kommunista koncepciós per. Ők már az elején bűnösnek találtak, akármit mondasz, kiforgatják a szavaidat. Tudod a férfi libidó az bűn, a női viszont erény.


Én azért jövök fel ide, hogy elküldjem ezeket a szerencsétleneket az anyjukba. Annyira ostobák és elfogultak, hogy azt sem veszik észre mennyire kontraproduktív a működésük. Tipikus ovis szint, semmi diplomatikus képesség, a férfik a hulyék, a szemetek. Minek állsz le az ilyenekkel? Egyébként vannak normális nők is, ezeket a gyk-s ecet lelkűeket hagyni kell a fenébe, elég büntetés az nekik, hogy el kell viseljék önmagukat. Ők a női nem megalázói, az önteltség és a bunkó egoizmus jeles képviselői. Egy maradt nekik ebben az életben, a gyk-n való lepontozgatás. Én ezt a lehetőséget egy kicsit rangon felülinek érzem hozzájuk, de egye fene. Élvezzék ezt a hatalmas sikert! :D

2023. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
94%
Baja van veled nyilván, azért a pofavágás, és úgy az együttlét sem megy, mert szembemegy az érzéseivel. Valaki félre tudja tenni, van aki nem az (ellen) erzéseit.
2023. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:

44.

Nem...és valahol igen.

Hidd el hogy én szeretném a legjobban, hogy egy nővel beszélgetni, gondolatot cserélni is lehessen.

Hogy ő is bemutasson nekem 1 új vilagot nézőpontot.

Hogy egyenlőek legyünk.

Vagy csak kielemezni egy filmet miután megnéztük.

Az egész fiatalságom erről a keresésről szólt.

De nem talaltam, nincs ilyen, így elfogadtam régen már a tényt, hogy egy nő az nem lelki társ, nem egyenlő partner, hanem egy magány ellen örökbefogadott kisállat.


Ezen az állaspontomat változtatta meg a kislányom.

Aki nem csak a kislányom, hanem a legjobb barátom is.

És vele megbeszéljük a moziban látott filmeket.

Szinházba církuszba megyünk és szàjtátva nézzük az előadást.

Felfedezzük idegen kultúrák éttermeit majd kielemezzük az ízeket...

Mesélek neki az adott ország kultúrájáról.


Míg ugyanezek a programok-sok nővel végigcsináltam elhiheted-unalmasak.

Gyakoglatilag nem érdekli őket az ami engem.

A nők többsége nyavajog a munkája miatt, a munkatársai miatt, majd üvöltve nyög mikor rendesen megkapja és ennyi...

2023. jan. 30. 19:02
 48/64 anonim ***** válasza:
17%
47. Teljesen mindegy mit írsz magadról, itt már elkönyveltek egy bunkó, szexista önző pasinak, aki a feleségét tönkreteszi. Engedd el ezt a kérdésedet, a halálodat akarják!
2023. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
85%

45,48

Neked csitu van hozzá nem értőként.

Menjél vissza a sarokba incelkedni, senkit nem érdekelsz.

2023. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:

48.

Én nem hiszem ezt.

45 év alatt azert talalkoztam gondolkodni képes nővel is.

Csak sza r és időigényes összerakni 4-5 nőből azt....aki az igazi.

1.elegedett önmagával.

2.szexuálisan passzolunk.

3. Empatikusan kellően fejlett.

4. Elismeréssel tekint 1 egyedülálló apára, nem pedig úgy, hogy fúj....gyereke van masik nőtöl.

2023. jan. 30. 19:31
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!