Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm rákérdezett, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm rákérdezett, hogy ameddig nem ismertük egymást, mennyi lányt nyaltam ki. Hazudnom kellett volna, hogy ne legyen veszekedés?

Figyelt kérdés

Megmondtam neki, hogy mennyi lányt nyaltam ki, és balhé lett belőle, ez péntek óta tart. Szerinte ez olyan kiakasztó, mint amikor egy lányról derül ki, hogy túl sok fiút szopott le, és még csak 20 éves. Meg, hogy ez milyen ribis rám nézve, meg biztos ha bármilyen nő csettint egyet, akkor már nyalom is kifelé. Emiatt mérges lettem rá és elindultam haza, csak a szobájából kifelé picit elsodortam mert nem állt el az ajtóból, és elkezdett sírni.

Azóta próbáltam írni neki, de csak elolvasta az üziket és nem reagál. Későn gondolkodok, de jobb lett volna hazudni? Azt hittem az őszinteség pozitívum.

Ő 19 éves, én 20 éves vagyok.



2023. jan. 29. 15:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%

"Későn gondolkodok, de jobb lett volna hazudni?"


Nem, ha r.banc vagy, vállald fel.

Én is tudni akarnám, hogy ne pazaroljam az időm egy ilyen rongy palira, aki 20 évesen már széthasználtatta magát.

2023. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen számokat miért kell megtudakolni egymástól? Már az is gáz, ha valaki megkérdezi. Te meg nem tudsz jót mondani. Mindenkinek más a kevés és a sok és csak a balhé van belőle.
2023. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

Mondenki visszaél a mások multjábal és fegyverként forditják ellene.

A nők már okosabbak, a kb 50 ből bevallanak 2-3 pasit. Mert tényleg ilyen a nép, hogy támadásként kérdezgetnek csak hogy legyen mit rádolvasni. Azt hiszik ő vmi ítélőbírósáv vagy gyontato pap és közük van mások múltjához és az alapján ítélkezni. Hát nincs közük.

2023. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Ja plusz1

Még én dobnám azt aki a multam miatt kér számon engem. Nehogymár ő legyen megsértődve. Hogy még a múltadban is kontrollálna? Vagy mit hisznek ezek?

2023. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
30%

"Azt hittem az őszinteség pozitívum."


Kérlek szépen ébredj fel az álomvilágodból, Csipkerózsika. Túl sok hollywoodi filmet néztél és ahhoz képest keveset éltél a valóságban. Most hagyd, hogy az élet neveljen, ne fantáziavilágok.

2023. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is gáz ezeket kérdezgetni, de ha már szóba kerül, még gázabb kiakadni rajta. Most akkor mi van, ha valaki leszopott / kinyalt X embert? Elkopott a nyelve és téged már nem tud vele kielégíteni? XD Nem sajnálnám, ha valaki emiatt lelép, idiótákkal nem akarok foglalkozni. Egy kezemen meg tudom számolni, hány emberrel volt szexuális kapcsolatom 30 éves koromra, de esküszöm, ha most randiznék, direkt azt mondanám a randikon, hogy 50 férfival lefeküdtem, hogy kiszűrjem a korlátolt hülyéket.
2023. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%

1


Talán lekopott a nyelve, vagy mi? De gondolom te fel lennél háborodva, ha valaki meg azért fújna rád, mert bekaptad X számú faszinak a farkát.



Kérdező! Egyébként mennyi volt az a szám, amin összevesztetek? És hány év alatt jött össze?

2023. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

Minden ember más. Mindenkinek más a kevés és a sok. És itt nincs jó válasz. Nem is lesz.

Figyelj, Kérdező, ha a lánynak sok ez a szám, az ő dolga. Az meg, hogy neked ez baj e vagy sem, a te dolgod. Szép vagy sem, mindenki egyéni szempontok alapján dönt arról, kivel akar együtt lenni. Ha a lánynak ez nem tetszik, joga van nem folytatni a dolgot.

Neked pedig ahhoz van jogod, hogy ne legyél együtt olyannal, aki elítél. De az esélyt mindig add meg, hogy önmagadért szeressenek, ne a hazugságokért. Ez ilyen egyszerű.

2023. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
28%

Azok a lányok akiket kinyaltál, szerintem nem problémáztak amikor elkezdted kinyalni őket.

De jobb lett volna, ha kevesebbet mondasz. Az őszinteség nem minden területen bizalomerősítő.

Egyébként mennyi lány volt?

2023. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
62%

A barátnőd egy beteg pcsa, bocs a szóért, de ezt kár szépíteni.

Tudod mire volt kíváncsi? Arra, hogy milyen kan voltál előtte és hogy hűséges típus vagy-e.

És hogy most tudja inkább szoba se áll veled, mert önbizalomhiányos, komplexusos liba! Helyedben nem is törődnek vele többet, mert ha fogsz következőleg az exeid kepeire lesz kíváncsi, vagy arra melyiket szeretted a legjobban, vagy ő-e az ász. :D

Mindig lesz valami kérdése, problémája, mert önmagábal nincs békében.

Legjobb, ha hagyod és fogsz egy értelmes, onkeppel kialakult nőt :)


N

2023. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!